Autor Wątek: Pierced By Horns - Asterion  (Przeczytany 1938 razy)

Offline bonedeth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Pierced By Horns - Asterion
« 15 Sty, 2019, 13:57:49 »
Siema,
Chciałbym pokazać Wam drugi kawałek z mojego projektu Pierced By Horns (https://www.facebook.com/PiercedByHorns), który tworzę z moim przyjacielem.

Niedługo będziemy szukać drugiego gitarzysty, perkusisty oraz wokalisty do grania tego live w Wawie :)

Chętnie usłyszę co o tym sądzicie.


Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Odp: Pierced By Horns - Asterion
« Odpowiedź #1 16 Sty, 2019, 11:26:55 »
To mógłby być dobry kawałek  :D Nie chce się wymądrzać (takie mam po prostu odczucia po przesłuchaniu), ale muzycznie jest to okrutnie męczące... Nie wiem co Was inspiruje, ale jest to jakiś znerwicowany konglomerat - nie idźcie ta drogą. Najsilniejszy atut tego projektu stanowi wokal - pierwsze skojarzenie Maynard ;) Przyjemnie sie go słucha. Solówka fajna, bardziej stabilizuje odsłuch niż main riff i ta kompulsywna (przepraszam za dosadność) ale chujowa perkusja!! Brzmienie perki pomijam, biorąc poprawkę, że to bardziej poglądowo podłożone. To tylko moje zdanie - jeszcze raz podkreślam. Po prostu ułóżcie jakieś "ludzkie" riffy, których dobrze się słucha i po problemie.

Offline bonedeth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Odp: Pierced By Horns - Asterion
« Odpowiedź #2 16 Sty, 2019, 12:41:31 »
To mógłby być dobry kawałek  :D Nie chce się wymądrzać (takie mam po prostu odczucia po przesłuchaniu), ale muzycznie jest to okrutnie męczące... Nie wiem co Was inspiruje, ale jest to jakiś znerwicowany konglomerat - nie idźcie ta drogą. Najsilniejszy atut tego projektu stanowi wokal - pierwsze skojarzenie Maynard ;) Przyjemnie sie go słucha. Solówka fajna, bardziej stabilizuje odsłuch niż main riff i ta kompulsywna (przepraszam za dosadność) ale chujowa perkusja!! Brzmienie perki pomijam, biorąc poprawkę, że to bardziej poglądowo podłożone. To tylko moje zdanie - jeszcze raz podkreślam. Po prostu ułóżcie jakieś "ludzkie" riffy, których dobrze się słucha i po problemie.

@OMSON
Problem w tym, że nam te nieludzkie riffy robią najbardziej ;D
Dzięki za opinię :)

Offline delaa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 129
    • Youtube
Odp: Pierced By Horns - Asterion
« Odpowiedź #3 16 Sty, 2019, 21:41:18 »
Prze w moim guście. Realizacyjnie pewnie do podciągnięcia ale bardzo wchodzi.
Pozdr.

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Odp: Pierced By Horns - Asterion
« Odpowiedź #4 16 Sty, 2019, 23:27:11 »


Problem w tym, że nam te nieludzkie riffy robią najbardziej ;D


Trudno - jakoś to rozchodzę :D  A tak serio, jeśli riffy tak Wam pasują, to przynajmniej lepiej wykumajcie, jak je osadzić poprzez aranż sekcji. Teraz warstwa muzyczna (przez to latanie przez każdy instrument 90% czasu) brzmi, jakbyście się plątali miedzy nogami wokaliście. To jest jedyny element, który osadza muzycznie te kompozycje i daje sie słuchać. Spoko, że kombinujecie, ale róbcie to bardziej z głową wg mnie.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
819 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2012, 20:13:00
wysłana przez matisq
8 Odpowiedzi
2179 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lip, 2018, 16:56:08
wysłana przez Serafe