Autor Wątek: Zespoły z którymi graliśmy i które polecamy  (Przeczytany 3050 razy)

Offline carminacore

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 63
Słuchajcie tak sobie pomyślałem - jest przypięty thread o naszych zespołach i o koncertach które gramy, ale nie widziałem takiego, który traktowałby o zespołach, z którymi graliśmy, a z którymi to grało nam się po prostu dobrze i które możemy z czystym sercem polecić. Nie chodzi tylko o wykon i poziom grania. Jasne, jesteśmy muzykami, ale przedewszystkim ludźmi i podejście do innych i zwykłe stosunki międzyludzkie są co najmniej tak samo ważne. Myślę, że warto puścić dobre słowo, bo siedzimy razem w tej branży i fajnie by było sobie choć minimalnie nawzajem pomagać.

Proponuję taką formułkę:
Nazwa:
Skąd:
Dwa słowa uznania:
Link: - jeśli zespół jest mniej znany.

Nazwa: By Accident
Skąd: Śląsk (Sosowiec)
Dwa słowa uznania: Niedawno chłopaki i koleżanka(!) odświeżyli skład i naprawdę dali radę na niedzielnym koncercie w grodzie Kraka. Fajni ludzie, którzy poza świetną muzą robią też świetną atmosferę. Zostają do końca żeby posłuchać ostatniej kapeli. ;)
Link:

Z takich forumowych "klasyków" to oczywiście:
Nazwa: Moron
Skąd: Mazowsze (Kobyłka)
Dwa słowa uznania: Graliśmy z nimi we Wrocku, w zeszłym roku. O jakości ich grania nie ma co pisać, bo powinna być wszystkim dobrze znana. Super pomocni ludzie, którzy chętnie zbiją pionę, pogadają przed i po koncercie i doradzą solidnie ze sprzętem. @pshemo np wyłożył mi solidne podstawy pod Helixa. ;)
Link: Myślę, że wszystkim na forum zespół dobrze znany. Jak nie to odsyłam na youtuby.



Dajcie znać co sądzicie o temacie. Myślę, że warto wspierać wspólnie scenę i mam nadzieję, że pomysł się przyjmie. Nie traktujmy tylko tego jako kółeczko wzajemnej adoracji - polecajmy tych, z którymi graliśmy i którzy naprawdę zrobili na nas pozytywne wrażenie. Gatuntku nie dodawałem, bo nie wiem czy wszyscy chcą być etykietowani.

Edit: Dla jakiejś tam weryfikacji możemy podawać ewentualnie datę i miejsce wspólnego koncertu.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Kącik lizania się po jajkach mamy już pod tym adresem :P
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline carminacore

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 63
Dobra, widzę że wątek się nie przyjął i nie przyjmie. W takim razie proszę moda o usunięcie bo bez sensu żeby wisiał.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
27 Odpowiedzi
11049 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2012, 20:39:28
wysłana przez kedzior
30 Odpowiedzi
13172 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Cze, 2011, 21:55:44
wysłana przez terrormuzik
137 Odpowiedzi
159644 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Cze, 2019, 16:56:00
wysłana przez grigoras
49 Odpowiedzi
70679 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2015, 18:34:13
wysłana przez Johnny
0 Odpowiedzi
2317 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Paź, 2016, 09:56:07
wysłana przez karbol