Autor Wątek: Ceramiczny pikap bez basu pod most  (Przeczytany 3720 razy)

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 586
  • Biegnę ci wpierdolić.
Ceramiczny pikap bez basu pod most
« 09 Sty, 2018, 13:34:45 »
W sumie co tu więcej pisać. Szukam ceramiki pod most, która nie ma za dużo basu/bardzoniskiegośrodka/whatever. Gita sama z siebie z deka przymula + strój w okolicach drop B + mahą/mahą. Generalnie EMG81, które tam siedzi robi mi dobrO robotę, bo wypierdala mi muł/niepoczebny bas, ale niestety nie chce ładnie grać z fuziałkami. Myślałem o SD SH6, ale nie wię. Any info łelkamd.

Zomballo

  • Gość
Na wstępie strzeliłeś sobie w stopę. Ceramik bez basu? Nie idź tą drogą! Alnico II, III itp. A jak ma pikap targać to jakaś wersja overwound da Ci szczęście po wieki.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 586
  • Biegnę ci wpierdolić.
Na wstępie strzeliłeś sobie w stopę. Ceramik bez basu? Nie idź tą drogą! Alnico II, III itp. A jak ma pikap targać to jakaś wersja overwound da Ci szczęście po wieki.
Ta bo lubie te charakterystyczne chrup chrup z ceramika, ale nie lubie basu. Bawiłem się Al II i III i to nie to.

Zomballo

  • Gość
Na wstępie strzeliłeś sobie w stopę. Ceramik bez basu? Nie idź tą drogą! Alnico II, III itp. A jak ma pikap targać to jakaś wersja overwound da Ci szczęście po wieki.
Ta bo lubie te charakterystyczne chrup chrup z ceramika, ale nie lubie basu. Bawiłem się Al II i III i to nie to.
Kurde to nie wiem?

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 586
  • Biegnę ci wpierdolić.
Na wstępie strzeliłeś sobie w stopę. Ceramik bez basu? Nie idź tą drogą! Alnico II, III itp. A jak ma pikap targać to jakaś wersja overwound da Ci szczęście po wieki.
Ta bo lubie te charakterystyczne chrup chrup z ceramika, ale nie lubie basu. Bawiłem się Al II i III i to nie to.
Kurde to nie wiem?
SKAZANY NA EMG :D IEMDŻI MOJA ŻONOO

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 773
Dimarzio Super 2, D-Activator albo X2N zrobi robotę ;)
Seymour Full Shred też mógłby się sprawdzić, ale to już Alnico...

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
D-activator ma w chuj basu akurat. ;) tyle mułu, że mozna w nim karpia szukać
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 773
Kwestia gitary, u mnie w Apexie jest jasny i przejrzysty jak kryształ mimo strojenia do A i sporej ilości grubego środka ;)

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
CrunchLab w mahoniu + niklowe Ernie Balle dobrze robią. Wg tych słupków ze strony DiMarzio ma przewagę basu, ale np w Gibsonie LP Goth na niklach brzmiał bardzo klarownie, bez mułu w dole. I jeszcze taka sugestia - może by spróbować jakiegoś X2N/D-Activatora w trybie rónoległym? Np Entwistle X3 (niby taka replika X2N) brzmi super w tym trybie. Pod fuzz może to być całkiem dobra droga...
« Ostatnia zmiana: 10 Sty, 2018, 09:47:28 wysłana przez OMSON »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
3885 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2012, 13:47:18
wysłana przez OMSON
0 Odpowiedzi
1521 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lis, 2013, 07:39:12
wysłana przez indabrain
7 Odpowiedzi
2884 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2018, 21:51:13
wysłana przez OMSON
7 Odpowiedzi
2520 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2018, 20:57:24
wysłana przez mastEr_eXplorer
4 Odpowiedzi
6468 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sie, 2018, 12:11:57
wysłana przez OMSON