Autor Wątek: Combo w rozwałce na head czyli stonerowy PEAVEY WINDSOR idzie na rzeź  (Przeczytany 1265 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Stonerowy wzmak zakupiony do blend'u z inną głową. Głośnik leci na sprzedaż a obudowę przekonwertuję na head, ale mam dwa pytania. Power breaker musi odejść może nawet do ludzi. Na razie odszedł na półkę, ale pozostał dylemat połączenia trzech kabli. Muszę stworzyć tzw. jumper czyli zmostkować to badziewie. Mogę to zrobić na płycie lub na kablach. Nie miałem czasu jeszcze szukać modów więc pytam czy ktoś coś podobnego już robił ?

Druga sprawa to rezystor 400Ohm 10W, który jest blisko białego gniazda. Dziad przez lata tak się grzeje, że to białe tworzywo gniazda okopciło się. Odgiąłem rezystor i oczyściłem powierzchnię dookoła.
Pytanie do Razora i innych zaawansowanych.
Rezystor siedzi zaraz przy lampie mocy, ale nie mam pojęcia za co odpowiada. Czy to norma, że można na nim jajka sadzić i po minucie je spalić ?
Jeżeli systuacja jest abnormalna i ustrojstwo nie powinno się grzać no to zamienię na nowy.
Ktoś coś by pomógł mi może ?  PLEASE

Posty połączone: 23 Mar, 2017, 00:50:48
...sprawa Power Soak załatwiona :)

I just got this amp last week and performed a few mods to it right away to improve the sound. First, I removed the power soak. In case anybody else is wondering, there is no point to the black wire if you are removing the soak, just cut it off. It's a ground port on the circuit board, so mounting it back to ground doesn't help anything. I jumped the red to yellow direct on the board and just desoldered and removed the black wire.
« Ostatnia zmiana: 23 Mar, 2017, 00:50:48 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
40 Odpowiedzi
16073 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Cze, 2012, 13:53:38
wysłana przez Aston
12 Odpowiedzi
12899 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Gru, 2011, 15:07:24
wysłana przez pshemo
13 Odpowiedzi
2709 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sie, 2016, 19:25:20
wysłana przez Razor89
1 Odpowiedzi
3880 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Cze, 2019, 02:27:22
wysłana przez roqa