Autor Wątek: Słuchawki studyjne z szeroką (i dosyć głęboką) sceną?  (Przeczytany 6514 razy)

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Coś bym sobie kupił, generalnie dumam nad Beyerami DT 770/990/880, ew coś taniej czyli AKG K240 Studio. Jest ktoś w stanie wypowiedzieć się nad sceną w tych słuchawkach? Zależy mi na w miarę szerokiej scenie, głębokiej może nie do końca. A no i wiadomo, że ma też być w miarę płasko . Najchętniej bym sobie kupił K240 monitor, te 600 ohmowe, no ale ich już nie ma. A może coś innego?

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Miałem Bajery 990 (teraz ma je mój brat), mam obecnie Audio Techniki atm m50x . ATM mają szerszą scenę i sa głębsze, ale nie wiem ile w tym jest spowodowane różnicą między zamkniętymi a otwartymi. Na korzyść DT jest to, że chyba mają mniejsze przekłamanie w basie, choć tu mogę pierdolić, bo grały pod innymi wzmakami (u mnie na wysłużonym HK PM 655 Vxi, u brata nie pamiętam, ale jakieś coś quasiaudiofilskie za kilka koła).
B ( o ) ( o ) B S

Offline FlyingV

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Mam DT 770 250 ohm. Wpadnij i sobie posłuchasz.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Wciągaj dt 880 pro. Scena jest. Nie jebią dołem jak zamknięte, ale są bardzo szczegółowe i przyjemne. Jeżeli żal dwóch stów - dt 980 pro - więcej dołu, mniej góry, dobrze łapią proporcje. Poogrywałem offline jedne i drugie bezpośrednio  - wybrałem 880 pro.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Wciągaj dt 880 pro. Scena jest. Nie jebią dołem jak zamknięte, ale są bardzo szczegółowe i przyjemne. Jeżeli żal dwóch stów - dt 980 pro - więcej dołu, mniej góry, dobrze łapią proporcje. Poogrywałem offline jedne i drugie bezpośrednio  - wybrałem 880 pro.
Która wersja? Ludzie piszą dużo dobrego o tych 600 ohmowych, zarówno w wypadku 880 jaki 770/990.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Posłuchaj sobie różnych, mają w Pasji na Wiktorskiej. Ja mam chyba 250 i grają trochę cicho, ale to dobrze z drugiej strony.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Jeśli chodzi o dobrą scenę, to dla mnie zawsze wiodły prym otwarte AKG - w podobnym budżecie do Beyerów powinieneś dorwać np. K702.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ja od lat mam Sennheiser HD600 i polecam każdemu. IMHO miażdżą wszystkie Bayerdynamiki. :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Zorro

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 30
  • Lose Balance
Miałem AKG K240 Monitor i były absolutnie znakomite. Teraz się cieszy nimi Papa Wróbla. Znam też bardzo dobrze i ATM50X i choć są naprawdę fajne (IMO to jedyne dobrze grające Audiotechniki, o niebo lepsze niż 40, 30 itd.), to z Beyerami moim zdaniem przegrywają. Popieram zdanie Wru o DT880 Pro. Zakładam, że do telefonu ich podłączać nie będziesz, więc weź 250Ohm, a jak znajdziesz, to jeszcze lepiej 600.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Troche odkopię.

Mówicie o tych akg? Chciałbym kupic cos do nagrywania w chacie i cena jednak tyraj nie pozostawia zlódzen ze moze to byc najlepszy wybór :D

https://muzyczny.pl/124510_AKG-K240-MKII-55-Ohm-sluchawki-polotwarte.html?operacja=reklama2

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
Troche odkopię.

Mówicie o tych akg? Chciałbym kupic cos do nagrywania w chacie i cena jednak tyraj nie pozostawia zlódzen ze moze to byc najlepszy wybór :D

https://muzyczny.pl/124510_AKG-K240-MKII-55-Ohm-sluchawki-polotwarte.html?operacja=reklama2
Właśnie idą do mnie K240 MKI to coś Ci skrobnę albo pożyczę jak będę w Stg ;)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
OO to daj znaka. W natłoku słuchawek do wyboru wziałem w końcu superluxy na przeczekanie :D można będzie porównać

Offline muzycom

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Odkopuję. :)

Ostatnio też szukam słuchawek. Sobek jak Ci się te AKG K240 Monitor sprawdzają? Wieczorami głównie gram na słuchawkach wpiętych w interfejs i potrzebuję czegoś wygodnego.

Warto dać te 300 zł czy brać superluxy?


Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odkopuję. :)

Ostatnio też szukam słuchawek. Sobek jak Ci się te AKG K240 Monitor sprawdzają? Wieczorami głównie gram na słuchawkach wpiętych w interfejs i potrzebuję czegoś wygodnego.

Warto dać te 300 zł czy brać superluxy?

Bierz superluxy. Moje.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline muzycom

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Amal_68 potrzebuję faktury ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
5336 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Paź, 2012, 16:49:23
wysłana przez Stivo2005
8 Odpowiedzi
4099 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2013, 07:42:08
wysłana przez Denat
30 Odpowiedzi
7515 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Gru, 2014, 13:16:36
wysłana przez MMAchu
14 Odpowiedzi
6370 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lis, 2015, 00:37:09
wysłana przez Bjørn