Autor Wątek: Dosyć grania na słuchawkach...  (Przeczytany 7523 razy)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Można napierdalać na 50W jak się wie co gdzie ustawić żeby nie wkurwiało sąsiadów :D

Jesteś pewien, że to dotyczy każdego wzmacniacza? Nie odpowiadaj, retoryczne pytanie :D

Nie takie rzeczy ze szwagrem robilim :D

Offline Dejnas

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
Czego ja oczekuję? ;)
12' głośnik i tonę przesteru.
No i jak do ćwiczeń w domu to nie jakiś full stack z milionem watów (taki żart;p). Nigdzie nie jeżdżę na próby, z nikim nie gram, więc budowa (combo/head+paka) mniej ważne.
A czy ma lampki w środku to też mnie nie obchodzi.



Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Czego ja oczekuję? ;)
12' głośnik i tonę przesteru.
No i jak do ćwiczeń w domu to nie jakiś full stack z milionem watów (taki żart;p). Nigdzie nie jeżdżę na próby, z nikim nie gram, więc budowa (combo/head+paka) mniej ważne.
A czy ma lampki w środku to też mnie nie obchodzi.

No to może precyzyjniej.

Jakiego brzmienia oczekujesz, bo jak szukasz lampki to Kustom Defender 5W i HB 112 stykną, do tego Exar Kamikadze ( ;D ), przy czym zapłacisz około 500PLN, a teoretycznie Twoje wymagania zostaną spełnione. Napisz jakie masz wiosło, co grasz, w jakim stroju, jakie brzmienie Cię interesuje.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline rusiu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 237
  • Mejama lama ding dong

Ważne aby głośnik miał 12cali i nie byłaby to cyfra :D Czego? Miałem spiderka 15, grałem na vypyrze 30, jakiś tam  marshall avt mojego kumpla też ma przerażającą ilośc fikuśnych efektów a mi to w ogóle nie jest potrzebne. Dobry clean też w sumie zbędny ;p Może i istnieją dobre cyfry, a sam wiem że te na których grałem to zabawki, ale mam uprzedzenie do tego typu wzmacniaczy i już ;p


Też broniłem się przed cyfrą, aż w końcu kupiłem Amplifi i to wersję 75. Jest małe, lekkie i gra więcej niż przyzwoicie.  Teraz nic innego do ćwiczenia w domu nie chcę, brzmi zajebiście, jak chcę to gra cicho, a jak nie to zapewniam, że ma pierdolnięcie. Możesz używać go jako wzmacniacza stereo do słuchania muzy. Jak chcesz głośnik 12 cali to jest wersja 120.
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Autor tematu zdecydowany jest na lampę, a każdy kto posiadał w mieszkaniu nawet 1 watowy amp wie, że to za dużo. Zaproponowałem coś od MG bo jestem zadowolonym klientem Marka. Jak niekorzystnie na brzmienie wpływa powerbreak też zapewne większość z nas wie, lecz nie zmienia to faktu że dzięki niemu da się w chałupie już pograć.

Nieprawda. Mam IRT Studio i 1w jak najbardziej w bloku ujdzie.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline MMAchu

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 43
Grałem w domu, potem na studiach(stancja) kupę czasu na lampowym MG Vintage 50 + 2x Celestiony V30 i odnosząc się do powyższej dyskusji to: "za dużo" to za mało powiedziane. Jak sprzedawałem i gość przyszedł se pobrzdękać i zobaczyć jak to gra w wyższej głośności to przy 3/10 stowarzyszenie sąsiedzkie już krucjatę szykowało. Po kilku próbach z różnym sprzętem doszedłem do wniosku, że wzmacniacz to na scenę czy próbę, do domu nic lepszego niż dobra para monitorów z odpowiednim procesorem po prostu ni ma.
Po pierwsze zwiększ masę!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
9897 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2011, 23:55:41
wysłana przez majkelk
9 Odpowiedzi
12604 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2012, 12:03:13
wysłana przez Wizard
40 Odpowiedzi
14094 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sie, 2013, 17:01:12
wysłana przez Chomick
41 Odpowiedzi
15050 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2014, 03:17:55
wysłana przez michu123PL
14 Odpowiedzi
6517 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sie, 2017, 07:15:00
wysłana przez muzycom