Autor Wątek: Flame elf 2  (Przeczytany 4683 razy)

Offline Proki

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
Flame elf 2
« 31 Sty, 2009, 11:33:25 »
Nom:) czas zaprezentować moje "skrzypce" :)
Niestety tyko 6cio strunowa gitara naszej polskiej marki ;)
Korpus: gruby mahoń, malutki top na górze, a także niewielka komora rezonansowa:P (która właściwi daje tylko P******** wygląd:)
Gryf bolt on, szyjka z dwóch kawałków mahoniu, podstrunnica hebanowa. i 24 progi bodajże fred wagner.
klucze: schaller blokowane
Mostek stały- struny przez korpus
5-cio pozycyjny przełącznik. 2x mini humby schallera (średnie niestety), natomiast pod mostem bill lawrence xl500(ten od dimebaga ;) ) poty volume i tone.
straplocki schallera.
 
Brzmienie: jak dla mnie rewelacja. Odkąd wstawiłem billa lawrenca. Wcześniej siedział schaller golden 50 który niestety mulił strasznie. Korpus jest strasznie gruby, ciężki. Dzięki stałemu mostkowi i właśnie tak dużemu korpusowi gitara przepięknie rezonuje:) przyjemnie to czuć na mięśniu piwnym jak się gra ;D
Zresztą, co ja tu się będę produkował:) zapraszam na ogranie.
Wykonanie:hmmmm zabijcie mnie ale jest ok:D jak na flejma gitara naprawdę się godnie prezentuje, aż miło trzymać w łapach. Wygoda również na bardzo dobrym poziomie, bardzo łanie wyprofilowany nie za gruby gryf. Gitarka jest bardzo ciężka, nigdy nie opada na główkę, za to niestety trochę plecy cierpią- ale coś za coś. ;). Dodam jeszcze tylko że ma około 12 lat:) i jak narazie nic jej nie rusza. Idealnie się trzyma(łącznie z progami które są zajebiste, chociaż trzeba będzie troszkę przyszlifować ;) )
Bardzo ją lubie, i codziennie ciesze ryja jak na nią patrze:) szczególnie fajnie się prezentuje na scenie, jak gra się coś ostrego ;D
Coś od siebie:
Dlaczego piszę tą recke?? chce zwrócić uwagę na to że za małe pieniądze można kupić naprawdę dobrą gitare. Czasem warto zajrzeć do działu Lutnicze na allegro ;) czy chociaż by oglądnąć jakiegoś mayo. :)

btw. http://www.mayones.pl/katalog.html?nazwa=Okazja%20Mayones%20Elf&menu=  - tu jest link do podstawowej wersji. Można sobie wszystko zobaczyć.

No i foty:)














;D robione telefonem gdzieś tam:P
« Ostatnia zmiana: 31 Sty, 2009, 12:10:20 wysłana przez Proki »
Raz pierogi solisz!!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
7223 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lis, 2008, 16:46:58
wysłana przez Pan Sinner
32 Odpowiedzi
13533 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Cze, 2013, 18:59:09
wysłana przez indabrain
28 Odpowiedzi
13822 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sie, 2009, 20:55:23
wysłana przez DeathMaster
11 Odpowiedzi
8423 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lut, 2010, 20:53:07
wysłana przez Turgon
21 Odpowiedzi
7319 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2013, 19:50:56
wysłana przez gizmi7