Autor Wątek: Schecter Omen 7 Extreme  (Przeczytany 2879 razy)

Offline TheTrickyTrickster

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Schecter Omen 7 Extreme
« 07 Cze, 2016, 00:44:59 »
Moja pierwsza gitara 7 strunowa :) Siedziałem dosłownie dwa dni pod rząd w sklepie ogrywając owego Extreme oraz Demona. Wybór był cholernie ciężki ponieważ obie gitary jak za te pieniądze po pierwsze miażdżą, a po drugie różnią się od siebie zdecydowanie co jeszcze bardziej utrudnia podjęcie decyzji. Jeśli chodzi o wygodę gryfu oraz moc brzmienia (co głównie wynika z aktywnych przystawek) to wygrywał Demon jednakże zdecydowałem się na Omena. Gitara ma trochę szerszy gryf i trzeba się do niego przyzwyczaić ale ma według mnie więcej możliwości. W przypadku brzmienia jest bardziej śpiewniejsza i mniej mulista od Demona, a partie akustyczne są znacznie lepsze. Brzmienie charakteryzuje się dużą ilością środka i góry, wysoką klarownością i świetnie nadaje się do Djentu dając fajne "bdźią" :D Fakt - przystawkom brakuje trochę mocy jednakże osobiście jakoś je nawet polubiłem i nieprędko jeszcze zdecyduje się na ich wymianę. W dodatku gitara ma możliwość rozłączania cewek jednak ja z tego nie korzystam. Wykonanie jest świetne, a wygląd gitary na prawdę bardzo dobry. Gitara godna polecenia dosłownie każdemu, nie tylko osobie która dopiero zaczyna przygodę z siódemką.
Nerville - moja kapela

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
69 Odpowiedzi
51957 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2015, 18:32:46
wysłana przez 69daren
16 Odpowiedzi
9620 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Paź, 2013, 11:43:34
wysłana przez matisq
32 Odpowiedzi
11757 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sty, 2015, 10:45:43
wysłana przez geckon
1 Odpowiedzi
7199 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lis, 2016, 20:26:24
wysłana przez Edlin