Autor Wątek: „Najlepsze” oferty od Januszy biznesu  (Przeczytany 17556 razy)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
„Najlepsze” oferty od Januszy biznesu
« 20 Maj, 2016, 14:46:03 »
Proponują jeszcze głupsze. Na to by trzeba było osobny temat założyć. Np customowa paczka samoróba 1:1 za moją mesę, itd. I wszystkich łączy jedno. Są kurewsko obrażeni, jak im się odmawia.

Ja nikogo nie prowokuję, ale chętnie bym poczytał taki topic :D

To zakładamy! ;)

Ostatnia sytuacja jaką pamiętam, to jak wystawiłem mojego Ironballa. Gość mi zaproponował jakieś 2 shitowe gitary i trzy efekty. I hitem była argumentacja: „jak pan sobie policzy, to to wszystko jest warte znacznie więcej, niże ten wzmacniacz. I na pewno sprzeda pan ten rzeczy szybciej, niż wzmacniacz za tyle pieniędzy”.  Do dzisiaj nie mogę spać po  nie skorzystaniu z tak atrakcyjnej oferty. :(

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Czuję się poniekąd wywołany do tablicy, ale za bardzo nie wiem, od czego by tu zacząć. Tych "ofert nie do odrzucenia" było tak dużo, że trudno wybrać tę najbardziej absurdalną, a naprawdę staram się odpisywać kulturalnie na te idiotyzmy, bo każdy ma prawo zbłądzić. Bardzo możliwe, że po prostu przyciągam debili.

Chyba najbardziej zapadła mi w pamięć konwersacja z gościem, który za PRSa proponował mi Gibsona SG Standard plus 700zł. A gdy odmówiłem zaczął mi grozić i do mnie wydzwaniać.

Offline bonedeth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Odnośnie Januszy biznesu mam ciekawą anegdotkę. Dwa lata sprzedawałem Washburna wi200proE (na prawdę fajne wiosło). Miałem przeogromny GAS na siódemkę więc gdy pojawiła się w końcu zainteresowana osoba wiedziałem, że muszę ją sprzedać. Ból dupy był wielki "nie mam tyle kasy, strasznie zależy mi na graniu, to moje marzenie itp itd" Stargował jakieś 300zł, puściłem za połowę ceny nowej gitary. Po 3 dniach od dostania wiosła napisał do mnie z prośbą usunięcia przeze mnie ogłoszenia na OLX. Zdziwiło mnie to trochę. 3 dni później (okres świąteczny) wysłał mi link do nowej aukcji z moim wiosłem i opisem z kosmosu, jak o nią nie dbał, jak ma ją od nowości itp itd z dopiskiem " jakbyś chciał odkupić to masz link. Życzę wesołych świąt :) " Skończyło się tak, że został zbanowany na gitarowych gratach, zostawiłem ogłoszenie na OLX i wielu kupców zrezygnowało bo pisało najpierw do mnie i z tego co wiem dalej się z nią buja. Pieprzyć tych wszystkich Nikodemów (pozwoliłem sobie użyć jako synonimu bezmyślnego cwanego handlarza).

Najśmieszniejsze jest to, że serio byłem zadowolony z dealu bo w końcu zakupiłem wymorzoną siódemeczkę i gdyby mi nie wysyłał tych wiadomości dawno by ją sprzedał :)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Ech, właśnie sobie uświadomiłem, że zamiast „Najlepsze oferty od Januszy biznesu” topic powinien się nazywać „Najlepsze oferty od Nikodemów biznesu” . Taki 'inside joke'. ;)

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
A co najgorsza parę takich propozycji trafiło się od forumowiczów ;) Już nawet nie pamiętam od kogo, ale fakt faktem...
'-'

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Nie wiem, czy się liczy, ale ostatnio miałem "zabawną" historię zamiany mojej V'ki na Deana RC8x. Koleś nalegał, żeby się pospieszyć z wysyłką, bo idą do studia nazajutrz i potrzebuje koniecznie gitary - dzień po tym, jak doszła dostaję telefon, że ma już poustawiane presety i mixy na 8-strunkówkę i nie brzmią z nową gitarą, bo ta 6'ka w skali 24,75" mimo zdowntune'owania gra innym pasmem i czy mogę na szybko mu zwrócić Deana.  :facepalm: Jeszcze dzień później dzwoni, czy chciałbym od niego kupić pokrowiec z Thomanna do V'ki. No i moja gitara wróciła z intonacją ustawioną naście centów w różne strony przy każdej strunie.


Jeśli istnieją jakieś siły wyższe, które słyszą - błagam, never again.

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
@gizmi7, a to nie przypadkiem ten Sylwek? :D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Sylwek it is.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Sylwester zawsze ma nagrywki. ZAWSZE. Każdemu kit chyba już wciska o nagrywkach i studiu.

Ja kurwa z typem też miałem sporo do czynienia. Ba - moja Vka 7 jest od niego i zanim ją doprowadziłem do stanu używalności to minęło sporo czasu. Januszował w pizdę jak chodziło o deala za MH-417. Vki nie chciał odmienić, bo się po 20 mejlach połapał, że nie ma Warpiga, a bez Warpiga jego brat jej nie weźmie  :facepalm:
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Ja to niestety nawet z początku kupiłem... Ale, jak zadzwonił z tą ofertą pokrowca za stówę, to miałem ochotę mu przytoczyć fraszkę Tuwima "Na pewnego Endeka, co na mnie szczeka".

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 402
    • CTG TV
Ostatnio typ zaproponowal mi wymianke za ESP. Pierwszy na liscie byl wąż.
mniut i piah

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Ostatnio typ zaproponowal mi wymianke za ESP. Pierwszy na liscie byl wąż.

Jaki wąż? A płytę nagrywał? :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Ostatnio dostałem propozycję wymiany EVMów 12l Black Label na parę "najlepszych głośników świata- V30". Ofc 1:1 i celki były chińskie, wyjęte z bentona. Żeby było śmieszniej, głośników nigdzie nie wystawiłem, a sprzedać też nie zamierzam. Ale nie byłbym sobą gdybym nie zapytał dlaczego koleś chce wymienić najlepsze głośniki świata na inne. "EVMY na pewno gorzej grają, ale można je drożej sprzedać"  :facepalm:

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Ostatnio dostałem propozycję wymiany EVMów 12l Black Label na parę "najlepszych głośników świata- V30". Ofc 1:1 i celki były chińskie, wyjęte z bentona. Żeby było śmieszniej, głośników nigdzie nie wystawiłem, a sprzedać też nie zamierzam. Ale nie byłbym sobą gdybym nie zapytał dlaczego koleś chce wymienić najlepsze głośniki świata na inne. "EVMY na pewno gorzej grają, ale można je drożej sprzedać"  :facepalm:

O widzę Łukasz swoimi idiotami robisz konkurencję moim idiotom :D

Rodzynek z dzisiejszego poranka: Marshall DSL 100 + 3000zł za PRSa :) Chciałem dopytać, czy ten Marshall obciąga albo chociaż robi kawę, ale się powstrzymałem.
'-'

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Ja dostałem kiedyś za Fireballa 100 propozycję JCM900 bez dopłat, typ był wielce obrażony jak mu powiedziałem że nie chcę bo raz że JCM900 fuj, dwa że sępie dopłaty a między muzykami wymiana powinna polegać na zasadzie "brzmienie za brzmienie". I tak najlepszy był gość, który zrobił mi gównoburzę na gratach pod 8100, który był wystawiony za 750 zł, że drogo, ze on kupił za 400 i przez to wzmak jest warty max 350-400. Prawił z jeszcze jednym typem, który jest równie upierdliwy jakieś mongolskie teorie po czym jak ich połowa ludzi z gratów zaczęło jechać z góry na dół to odpuścili. Za to miałem w 2 dni ponad 2000 wyświetleń na allegro i wzmak sprzedany dnia następnego, za tyle ile chciałem  8)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 402
    • CTG TV
Jaki wąż? A płytę nagrywał? :D


Wąż królewski. Był też bas, perkusja, tunele do uszu...

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Kolo mi X lat temu zaproponował kadeta w automacie za szektera lumisia :)
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline bonedeth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Maszyna Nikodema już bez przetwornika a dalej trzyma swoją wartość :D 6000zł, to są mistrzowie biznesu. Wystawia Mateusz Lipiński na gratach :)


Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Pewnie Nikodem jednego bernakla sobie zostawił żeby mu się opiach zamortyzował.
« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2016, 22:17:50 wysłana przez Algiz »

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Sprzedał pewno żeby leczyć raka po tym badylu.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Na zdjęciach Mateusza ta gitara przynajmniej wygląda (poza mostkiem. A pod gryfem Air Norton :P )
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Maszyna Nikodema już bez przetwornika a dalej trzyma swoją wartość :D 6000zł, to są mistrzowie biznesu. Wystawia Mateusz Lipiński na gratach :)

( Obraz usunięty.)

W pewnym sensie zyskuje, bo wartość ta samo, ale zawinął się gdzieś jeden pickup. ;)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 402
    • CTG TV
Ciekawe, kiedy któryś z nas tu trafi jako "Janusz Biznes" :D
mniut i piah

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Nie wiem czy kiedyś się z tym spotkaliście, ale ja bardzo często dostaję wiadomość o następującej treści: "Wymiana na corta katanę?"
I nieważne czy sprzęt jest wart 2k, czy 500zł. Mam wrażenie, że wyprodukowali ich zbyt dużo. :/
Jazz, Lounge, Downtempo