Autor Wątek: Topic dnia  (Przeczytany 195937 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #75 20 Mar, 2009, 17:07:47 »
We wstrzasanym kryzysem, bezrobociem, strajkami, galopujaca inflacja i plaga szaranczy kraju nad Tamiza. Jestem na wywczasie u kolegi, mam potwornego, gargantuicznego kaca, oraz glowe pelna rozmazanych obrazow z wczorajszej nocy. Dzialy sie rzeczy niezwykle, tyle moge powiedziec:)

pozdro

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen

Offline T0mexs

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #77 28 Mar, 2009, 23:44:54 »
Buc jak buc, ogólnie dziwne jest kupowanie sprzętu kierując się czyimiś preferencjami, no ale jak kto woli
Peavey 6505, Mesa 2x12 Stiletto Horizontal, Kramer 220 Przerobiony by Lootnick, gitara-kabel-wzmak

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #78 12 Kwi, 2009, 19:02:27 »
http://gitara.pl/forum/viewtopic.php?id=61040

Post trzeci i ósmy stąd to nawet jak na standardy g.pl niskie loty

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #79 12 Kwi, 2009, 20:20:27 »
Niestety tam atmosfera jest taka, ze ludzie czekaja kiedy moga komus przypierdolic. Zaczelo sie to od typa co ma marian w nicku i uroslo do takich rozmiarow wlasnie. Zawsze mnie tacy ludzie wkurwiali, z marianem na czele. Dlaczego do cholery nie mozna podejsc po ludzklu do czlowieka, nawet jezeli gada glupoty, nie kapuje tego. To jest chyba kwestia tego ze niektorzy sobie nadrabiaja pewne braki, takim wlasnie dzialaniem.
No pain No gain !

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #80 12 Kwi, 2009, 20:21:10 »
Nie czytaj tego bagna, szkoda zdrowia.

Mariana pamietam z poczatkow guitar zone, nie wiem czy nawet nie bylo go na guitarnecie, to jest jeden z bardziej symaptycznych  rzeczowych kolesi jaki znam.
« Ostatnia zmiana: 12 Kwi, 2009, 20:23:42 wysłana przez James Dean »

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #81 13 Kwi, 2009, 01:01:51 »
Radek, patrz a ja takie odczucia mam tutaj do paru osób :) Jak to się plecie dziwnie z tymi obserwacjami społeczności internetowych :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #82 13 Kwi, 2009, 02:16:41 »
Nawet nie mowie o Marianie - na g.pl tez mnie irytowal a na zywo b. sympatyczny czlowiek się wydawał.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #83 13 Kwi, 2009, 05:28:32 »
Zak zamawiałem strata, to też z nim gadałem, raz tylko jebnął jakimś komentarzem, jak wydębiałem od nich Frontline :) Nie wypowiadam się na temat kolesia, bo sam jestem internetowym hamidłem

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #84 13 Kwi, 2009, 15:05:32 »
Leon, wiem o co Ci chodzi, ale na szczescie poki co, atmosfera tutaj jest duzo przyjemniejsza niz tam. Co innego czuc do kogos niechec z jakichs powodow i to okazywac a co innego zjezdzac, zeby sie lepiej poczuc. No ale kazde forum z facji tego ze jest ogolno dostepne, jest w mniejszym, bardz wiekszym stopniu do siebie podobne.

Co do Mariana, to moje odczucia sa jakie sa, ale ja go osobiscie nie znam. Moja znajomosc tej osoby ogranicza sie do tego co tu i tam w necie napisal(i byc moze wlasnie dlatego go tak odbieram). Ale faktem jest to ze(moze nie zrozumiany) stal sie prowodyrem czegos takiego. Akurat tutaj sie zgodze, ze on sobie nie nadrabia piszac swoje docinki, co nie zmienia ze wielu podchwycilo temat i zaczelo to w pewien quasi-sposob nasladowac.

Tak czy siak pare razy zdarzalo mi sie zniesmaczyc jak czytalem co on pisal(a mogl nie pisac nic). Moze i to robil z usmiechem, ale mi sie to nie podobalo. Sinner tez jest czasem chujem dla niektorych, ale jednak dla mnie osobiscie ma to zupelnie inny odzwiek i do Sinnera czuje sympatie, a do mariana nie poczulem nigdy.
No pain No gain !

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #85 13 Kwi, 2009, 15:35:00 »
zostałem zmieszany z błotem i posądzony o to, że Rivery nie widziałem nawet na zdjęciu (a wtedy pracowałem w FX-Music i byłem właścicielem comba Fandango)

Mialem bardzo podobne przypadki :)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #86 13 Kwi, 2009, 15:45:35 »
Ja tez wnikliwie nie czytalem, dlatego tez moze moj obraz Mariana jest zaburzony no i przede wszystkim go nie znam. Jednak wiem ze ilosc docinek, byla niewspolmiernie wieksza do postow ktore rzeczywiscie moglby by pomoc potencjalnemu "pytaczowi".

Ja poprostu nie czuje czegos takiego i nie rozumiem hobby ktore polega na pisaniu docinek(nawet jezeli sa uzasadnione). Bo np. po co pisac kolesiowi ktory produkuje noisy box'y i wypowiada sie przy okazji na temat glosnikow(to w jakims temacie ostatnio na pigmeju bylo) ze "marshall to kolarz a on jest zwyklym rowerzysta". Igielka blyskotliwa, tylko ja pytam po co?  Tym bardziej ze Marian powinien byc swiadom ze, Bogner czy Diezel to tez byli "rowerzysci" swego czasu.



A to o czym piszecie(James i zorro) to bardzo czeste zjawisko, dzieje sie tak szczegolnie wtedy , kiedy nasze subiektywne odczucia roznia sie od prawd forumowych :)
« Ostatnia zmiana: 13 Kwi, 2009, 15:48:51 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #87 13 Kwi, 2009, 15:49:19 »
Jasne, tylko jak od 6 lat stoi u mnie w pokoju Marszalek, a nagle sie dowiaduje, ze nigdy takiego sprzetu nie widzialem to zaczynam sie zastanawiac czy ze mna jest cos nie tak czy z ludzmi z forum.
Inny problem jaki zauwazylem na gitara.pl to wciskanie ludziom w usta czegos co nie powiedzieli i krecenie wokol tego calej dyskusji

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 860
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #88 13 Kwi, 2009, 15:56:32 »
Ja natomiast nie rozumiem zjawiska, że jak ktoś nieznajomy złośliwie czy chamsko docina to jest chujem, ale jak znajomy robi to samo to "taki ma styl" albo "alter ego".
Marian bywa zabawny raz na 100 postów.
« Ostatnia zmiana: 13 Kwi, 2009, 16:49:16 wysłana przez theremin »
4string

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #89 13 Kwi, 2009, 17:07:46 »
Jeśli Artur mówi, że Marian to ziom, to wierze mu z całego serca :) Tak BTW Zorrowaty, miałeś wzmak, za który dałbym sobie przeszczepić jajo!

theremin - nie wiem kogo kąsasz, ale jeśli pijesz do mnie, to nie chodzi o to :)

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #90 13 Kwi, 2009, 17:17:18 »
Ja natomiast nie rozumiem zjawiska, że jak ktoś nieznajomy złośliwie czy chamsko docina to jest chujem, ale jak znajomy robi to samo to "taki ma styl" albo "alter ego".


Skądś to znam... Takie rzeczy zdarzają sie nie tylko na pigmeju men  ;)
power to a being never dies

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #91 13 Kwi, 2009, 18:14:29 »
Ja natomiast nie rozumiem zjawiska, że jak ktoś nieznajomy złośliwie czy chamsko docina to jest chujem, ale jak znajomy robi to samo to "taki ma styl" albo "alter ego".
Marian bywa zabawny raz na 100 postów.

A czego tu nie rozumieć? Wyobraź sobie, że Twój dobry znajomy jest fajnym gościem a na forach internetowych lubi wbić szpilę. Czy to znaczy, że jest chujozą? Przecież prywatnie jest fajnym koleżką. Czy to, że ma takie spcyficzne "hobby" powoduje, że przestaniesz mu rękę podawać i traktować jak skurwysyna?

2x TAK.
Jeżeli tak posępuje to isnieje duża szansa, że i na realu koleżka okaże się skurwysynem i jeżeli już tego nie zrobił to wcześniej czy później może obrobić ci dupę za plecami, a pżecież taki fany ziomek jest... Znam w chuja takich ludzi.
power to a being never dies

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #92 15 Kwi, 2009, 21:25:06 »
Każdy kiedyś mądrzeje, prędzej czy później, wszystko się kiedyś nudzi, z wszystkiego się wyrasta. Nie usprawiedliwiam tego, nie mówię, że to jest ok, ale kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień. ;) Ja osobiście też Mariana/Jarka szanuję i cenię, bardzo rzeczowy i sympatyczny człowiek, złego słowa nie powiem.
« Ostatnia zmiana: 15 Kwi, 2009, 21:52:28 wysłana przez Vlad The Vampire »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #93 16 Kwi, 2009, 09:28:06 »
2x TAK.
Jeżeli tak posępuje to isnieje duża szansa, że i na realu koleżka okaże się skurwysynem i jeżeli już tego nie zrobił to wcześniej czy później może obrobić ci dupę za plecami, a pżecież taki fany ziomek jest... Znam w chuja takich ludzi.

Przepraszam, że się odezwę, ale ja tylko na chwilkę: mam paru ziomów słodkich na żywo, a skurwaśnych na forach. Po pewnym czasie okazało się w 100% przypadków, że zasłona anonimowości sieci pozwalała tym paru choojom pokazać prawdziwe oblicze. Na codzień byli bardzo w porządku. Ale człowieka naprawdę poznaje się nie przy herbatce (cześćcześćcosłychać itp), tylko w extremalnych sytuacjach życiowych. I tu (kurwa, nie czytacie tego forum, chooje, ale dobrze wiecie, że to do Was!!!) była zawsze porażka na całej linii.
Paczki z głów!

Offline Sir_Nick

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Eat shit and die

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #95 19 Kwi, 2009, 10:24:20 »
http://gitara.pl/forum/viewtopic.php?id=61202

to jest mocne :)

czytałem wczoraj ;] chciałem wkleić, ale jakoś nie uważałem tego za stosowne

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #97 21 Kwi, 2009, 14:14:13 »
Cytuj
na moje to problem tkwi w tym, że on śmierdzi cyfrą

PURE WIN!
Łe tej.

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #98 21 Kwi, 2009, 14:56:19 »
mój case na wzmacniacz też śmierdzi.. ale nie padliną, tylko octem :]. Poważnie. Ale nie pytam co z tym zrobić :]

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #99 21 Kwi, 2009, 15:29:03 »
Cytuj
na moje to problem tkwi w tym, że on śmierdzi cyfrą

PURE WIN!
dokładnie najlepsza riposta :D