Autor Wątek: Dobry sklep muzyczny z 7kami i nie tylko  (Przeczytany 12172 razy)

Corny

  • Gość
Dobry sklep muzyczny z 7kami i nie tylko
« 15 Sty, 2009, 14:24:56 »
Chciałabym się Was zapytać czy istnieje w Polsce sklep, w którym jest sala odsłuchowa do ogrywania gitar z profesjonalną obsługą, możliwością wypożyczenia sprzętu za kaucją, porównania kilku modeli w tych samych warunkach, możliwość zwrotu, dogodny system ratalny? Warunki w sklepach nie są najlepsze.
Walczmy o to! Przecież kupno przez internet to, niestety, konieczna ostateczność.

Offline hmmtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
  • RG7421XL
Tak to tylko w erze, a kupowanie przez neta to nie konieczność, ale komfort, duży wybór i atrakcyjne ceny.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
No jasne, malo tego, futeraly w sreberka owija swistak z telewizji ;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Przecież kupno przez internet to, niestety, konieczna ostateczność.

stety stety
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
To zdradzę tajemnicę. Będzie takie coś we Warszawie.

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Sala odsłuchowa ? W życiu nie słyszałem. U mnie w mieście jak bierzesz do ręki gitarę to dziwnie się patrzą ;). Sprzedawcy są z deka dziwni i jakoś mało sympatyczni, człowiek dziwnie się tam czuje. Sorry za Offtop.
power to a being never dies

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
W Katowickim RNR jest sala odsłuchowa, a w Riffie tamtejszym jest pseudo sala odsłuchowa, ale zdaje egzamin.

I generalnie wali mnie to bo ja wiem, że jak od kogoś czegoś nie pożyczę i nie ogram solidnie na własnym sprzęcie to inaczej się nie dowiem na ten temat zbyt wiele.

A w gliwickich sklepach(obu) da radę ugadać bez problemu, że jak się nie spodoba to można sprzęt oddać.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Kiedyś jak w Kaliszu był Music Store, to było pomieszczenie całkiem spore i bardzo fajne. No może nie profesjonalne, ale jednak. Teraz jest lipa.
Poza tym na takie pomieszczenie trzeba wygospodarować sporo miejsca oraz włożyć sporo pieniędzy. Jednego i drugiego nie ma...
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Lisu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
    • Myspace
We wrocku w ostrowskim (na armii krajowej) jest salka ze wzmakami, w której pozwalają posiedzieć jak bierzesz gitarkę. Nie jest taka zła xD

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Nie jest zła, ale w niej oprócz wszystkich wersji Spidera nie widziałem nic interesującego - coś się zmieniło?
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline kur_krank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
W częstochowskim R'n'Ru jest też małe pomieszczenie do odsłuchu.
W Malko wlazłem z headem i ograłem chyba z 7 wioseł i nie robili problemów:P

Niezły sklep to Omnimusic w Krakowie - ale sali raczej nie mają

Offline Lisu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
    • Myspace
Nie wiem jak jest w tej salce teraz, ostatnio byłem tam tylko po jakieś akcesoria, więc niczego nie ogrywałem.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Ja to chodzę głównie do RnRa Warszawskiego, zresztą chodzę to za dużo powiedziane, bo ostatnio byłem chyba z pół roku temu. W każdym bądź razie na takie węże to nie ma szans, bo nie mają na nic miejsca, ale żeby se pobrzdąkać tak w ramach tego jednego pomieszczenia które jest, to nigdy nie robili problemów. Raz tylko, jak Loomisa wziąłem, to ktoś tam podskoczył i poprosił żebym kurtkę zdjął, bo suwak... xD
Inna sprawa, że tam w istocie stoi głównie to, co się sprzedaje, czyli spidery i inne tego typu historie, ale jakiegoś Marchalla też uświadczysz, więc nie jest tragicznie.
Kwestia asortymentu gitarowego, to już zupełnie odmienna sprawa, bo leworęcznych gitar, poza takim Epiphonem za 400 zł, u nich nie uświadczyłem.
Tylko czasem jak jakiś basista stanie i zacznie pyrgać, rozkręci wzmak na cały regulator, to granie niestety staje się problematyczne (choć czasem się jakiś jam zdarzy, kiedyś ekspedient, zdaje się Tomek, się dobrał do bassu, mój kumpel akurat jakieś talerze przy zestawie obstukiwał, a ja miałem leworęcznego epiephone'a w łapach i graliśmy disco polo ;)).
No i trzeba przyznać, że jak ostatnio byłem, to wygospodarowali nieco miejsca na perkusje, mają sporo talerzy Meinla, więc można od biedy perkusistę wziąć ze sobą do sklepu i się za szybko nie zanudzi (bo to jak z dzieckiem trochę w dużym sklepie - pobiega, pobiega, a potem ciągnie za rękę "ja kce do doomuu!").

P.S. Mają tam w ogóle jakieś siódemaki poza Loomisem? : D
« Ostatnia zmiana: 19 Sty, 2009, 10:48:25 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Raz tylko, jak Loomisa wziąłem, to ktoś tam podskoczył i poprosił żebym kurtkę zdjął, bo suwak... xD

norma, nie widze problemu. ja juz automatem w muzycznych odpinam lancuch od portfela, bo wiem ze mozna niezle nabroic, szczegolnie z nowym lakierem.
Łe tej.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie no, ja też jak najbardziej rozumiem, że można szkód narobić. Ale mimo to byli mili i kulturalni iFogle.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
W sumie na bokserskiej w Wawce jest coś, co może podpadać pod definicję.
Jedna klitka z kostkami i takimi pierdółkami oraz większa sala z rozstawionym najdroższym sprzętem(tyle że w tej raczej nie pozwoliliby się nikomu zamknąć ;) ).

Nie wspomnę tu o szlachetnym 1,5m2(użytecznej) powierzchni ogrywalniczej w Landzie na Służewiu. :)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Stary, a w Arkadii, to normalnie jest 5m.kw, ze trzy piece i elektroniczna perka. Ale o lefty gitarę bałem się już pytać.. xD
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Maro

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
W Landzie na służewiu jest muzyczny? Dobrze zrozumiałem?

Offline nickos

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
Tak jest tam muzyczny, ale bardzo skromny, powiechnia jak 2 kioski.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Zawsze kiedy wpadałem mieli struny do 7, toteż lubię ten sklep. 8)

Corny

  • Gość
Jako autorka tego wątku proszę (dla pełnego obrazu) o przeniesienie go na OT
i połączenie z wątkiem "Dobre sklepy w PL"

Offline Maro

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
Uee, byłem w tym sklepie i istotnie bardzo skromny :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
58 Odpowiedzi
38122 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2010, 12:11:23
wysłana przez MrJ
37 Odpowiedzi
13498 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lis, 2010, 18:50:22
wysłana przez sylkis
4 Odpowiedzi
2061 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lut, 2013, 23:37:23
wysłana przez Pneumonia2
0 Odpowiedzi
923 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2013, 21:36:56
wysłana przez Guitar Spot
54 Odpowiedzi
15781 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Wrz, 2017, 14:47:06
wysłana przez trybulski