Autor Wątek: [NGD] Jackson Stealth Professional Pro 1992  (Przeczytany 2329 razy)

Offline m.prorok

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
[NGD] Jackson Stealth Professional Pro 1992
« 24 Gru, 2015, 09:29:28 »
Jako, że człowiek chce się dzielić radością, pochwalę się nowym nabytkiem. To już mój czwarty Jackson Professional w tym roku i wreszcie topowy model Pro, który stanowi wspaniałe tego roku podsumowanie/zamknięcie. Gitara przebyła długą drogę z USA i jako, że UC i PP nie popisały się specjalnie wszystko trwało dłużej niż powinno (wysłana 24.11 drogą lotniczą) i kosztowało mnie wiele nerwów. Gitarę (po kilku próbach ściągnięcia z UE i US) kupiłem w końcu na portalu Reverb, jak się później okazało od obywatela US z polskimi korzeniami. Jest to najwyższy produkowany w Japonii w latach 90-92 model Stealth (wg katalogu Jacksona w 1992 roku gitara kosztowała 1295$.) ze specką identyczną ówczesne modele amerykańskie. Body jest z jesionu pomalowane na śliczny kolor transparent amber, gryf to klon quater sawn z piękną hebanową podstrunnicą. Logo i markery są perłowe, oryginalnie siedział w niej most Schaller ale tutaj ktoś go podmienił na japońskie JT580 (co oczywiście z czasem naprawię). Elektronika to pickupy J92/J110/J110. Wiosło przyleciało w kejsie od Kramera USA.

Na szczęście wszystko dobre co się dobrze kończy. Nie przybyła co prawda na moje 25 urodziny jak zaplanowałem jest natomiast wymarzonym prezentem pod choinkę, na który zresztą bardzo długo chorowałem. Podsumowując samą gitarę, gra tak jak można od niej oczekiwać...właściw ie ciężko ją odstawić na stojak kiedy już zacznie się grać. Body podobne kształtem do ibanezowskiej eski i ultrawygodny gryf, który nie jest tak cienki i płaski jak w moim RG570 90' to mistrzostwo ergonomii jak dla mnie... natomiast pickupy J92/J110 to po prostu klasyk



Więcej fotek:
https://www.dropbox.com/sc/8t6c9esjznoi4nm/AAA7GBw-KzTXPq27-zHm-aD8a
« Ostatnia zmiana: 24 Gru, 2015, 10:33:51 wysłana przez m.prorok »
Choćbyś strząsał dwa tygodnie, zawsze kropla spadnie w spodnie.

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Stan igła widzę i grany tylko w niedzielę. Graty!!! :)

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 309
Śliczna jest - Gratki!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Nienawidzę Jacksonów.

Gratsy ;)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Fajna, inna, lubię :) Moje gratulacje i Wesołych Świąt z nowym nabytkiem :)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
HNNNNNNNNNNNNNNNNNN NG!



Gratki. :) Piękności.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
4246 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Kwi, 2014, 19:20:30
wysłana przez Zomballo
14 Odpowiedzi
4009 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2015, 21:45:02
wysłana przez GhostAT69
31 Odpowiedzi
9113 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Cze, 2015, 22:57:47
wysłana przez Skibodeptak
11 Odpowiedzi
3275 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Cze, 2015, 16:28:34
wysłana przez m.prorok
7 Odpowiedzi
4101 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Paź, 2015, 20:02:37
wysłana przez Stivo2005