Autor Wątek: Wybór fotela biurowego  (Przeczytany 11694 razy)

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Odp: Wybór fotela biurowego
« Odpowiedź #50 26 Sty, 2023, 16:05:43 »
jak Default City, to możesz się kopsnąć do centrum krzeseł, widzę że Futura Mesh jest za 1100. Pewnie klepane w tej samej fabryce co ten gabryś z amazona. Miałem Futurę zanim kupiłem Ergohuman, teraz z niej korzysta żona. Kupiłem za pierwszą wypłatę w połowie 2014, więc żywotność spoko.

W ikei jest STYRSPEL za 1300, kolega z poprzedniej pracy mówi że fajny, ale w porównaniu z tym, na czym siedział wcześniej, to każdy będzie fajny. No i tak jak kiedyś wyżej pisałem, może markus, albo ten jarvalfalafel, ale to bardziej z opinii na grupach na fejsie, a nie z autopsji.

Najważniejsze: jak planujesz siedzieć z gołą dupą, bo jesteś na remote, to nie bierz siedzenia z siatką, bo drapie i jest niewygodnie. Z drugiej strony materiał w lecie szybko nabierze plam od potu, ale jest miękcej i przyjemniej.
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Wybór fotela biurowego
« Odpowiedź #51 29 Sty, 2023, 14:48:52 »
Ja ikea markusa nie polecam, kolega ma i niewygodne w ch*j.

Ale, jeśli chodzi o Ikeę, to najfajniejsze wydają mi się te dwie opcje:

- https://www.ikea.com/pl/pl/p/styrspel-krzeslo-gamingowe-biurowe-ciemnoszary-szary-20522032/

- https://www.ikea.com/pl/pl/p/gruppspel-krzeslo-gamingowe-biurowe-grann-czarny-50507558/
« Ostatnia zmiana: 29 Sty, 2023, 15:01:26 wysłana przez Bjørn »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 765
Odp: Wybór fotela biurowego
« Odpowiedź #52 29 Sty, 2023, 21:13:14 »

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Odp: Wybór fotela biurowego
« Odpowiedź #53 30 Sty, 2023, 11:55:36 »
1/10 za małe logo sponsora
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Odp: Wybór fotela biurowego
« Odpowiedź #54 01 Lut, 2023, 17:25:07 »
Ja ikea markusa nie polecam, kolega ma i niewygodne w ch*j.

Ale, jeśli chodzi o Ikeę, to najfajniejsze wydają mi się te dwie opcje:

- https://www.ikea.com/pl/pl/p/styrspel-krzeslo-gamingowe-biurowe-ciemnoszary-szary-20522032/

- https://www.ikea.com/pl/pl/p/gruppspel-krzeslo-gamingowe-biurowe-grann-czarny-50507558/

To z burdelowymi dodatkami fajnie wyglada:
https://www.ikea.com/pl/pl/p/styrspel-krzeslo-gamingowe-biurowe-szary-czerwony-60526085/

Urzekaja mnie kombinerki na scianie i lampki napierdalajace gamerwi w oczy.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Odp: Wybór fotela biurowego
« Odpowiedź #55 01 Lut, 2023, 20:06:06 »
Naprawdę nigdy nie zawiedliście się na wyrobach z IKEi ? W sumie fotel ma gwarancję, a ten miesiąc zanim go naprawią/wymienią można przecież posiedzieć na taborecie. Ta konstrukcja może jest fajna, ale dla dziewczynki która waży nie więcej niż 40kg.
ps: Ja  zawsze będę polecał fotele z odchylanymi podłokietnikami, niezastąpione zwłaszcza kiedy się gra na gitarze.

Online gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 503
  • Venus as a goodboi
Odp: Wybór fotela biurowego
« Odpowiedź #56 02 Lut, 2023, 02:04:03 »
O ile większość mebli z Ikei to karton wypełniony powietrzem z domieszką kleju, tak z foteli i ogólnie materacy, akcesoriów, wyposażenia AGD, itp. wszyscy których znam (i jakieś mają) są zadowoleni - obsługa gwarancyjna jest naprawdę dobrej jakości, często po prostu wymieniają na nowe i wcale się nie czeka miesiąc. Ale wiadomo, nie ma co brać pierwszego lepszego, tylko poczytać w necie i podjąć przemyślaną decyzję.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Odp: Wybór fotela biurowego
« Odpowiedź #57 02 Lut, 2023, 19:23:43 »
Ja czekałem prawie dwa miesiące na reklamacje komody, od tamtej pory nie kupie u nich nawet ramki do zdjęcia. Tym bardziej, że czasy kiedy IKEA była tania się skończyły, ale szajs pozostał.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 031
Odp: Wybór fotela biurowego
« Odpowiedź #58 02 Lut, 2023, 23:55:02 »
Ja mam fotel z Ikei, model nazywa się chyba Marcus. Jest zajebisty, a mam bezpośrednie porównanie z Hermanem Millerem i osobiście bym nie przepłacał.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 415
  • It is useless, to resist.
Odp: Wybór fotela biurowego
« Odpowiedź #59 03 Lut, 2023, 09:39:46 »
Ja mam fotel z Ikei, model nazywa się chyba Marcus. Jest zajebisty, a mam bezpośrednie porównanie z Hermanem Millerem i osobiście bym nie przepłacał.

Jak to kurwa 10 letnia gwarancja na takie fajowe krzesełeczko?
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Wybór fotela biurowego
« Odpowiedź #60 03 Lut, 2023, 22:53:12 »
ps: Ja  zawsze będę polecał fotele z odchylanymi podłokietnikami, niezastąpione zwłaszcza kiedy się gra na gitarze.

Tak, ale dostępność takich sensownych foteli jest znikoma więc jeśli wiesz gdzie online można taki kupić w tym momencie to podziel się linkiem. :)

Ja mam fotel z Ikei, model nazywa się chyba Marcus. Jest zajebisty, a mam bezpośrednie porównanie z Hermanem Millerem i osobiście bym nie przepłacał.

Podziwiam, mi się na marcusie siedziało w chuj niewygodnie
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Odp: Wybór fotela biurowego
« Odpowiedź #61 04 Lut, 2023, 05:22:33 »
Tak, ale dostępność takich sensownych foteli jest znikoma więc jeśli wiesz gdzie online można taki kupić w tym momencie to podziel się linkiem. :)

Wklej w gogle  .....fotel z odchylanymi podłokietnikami.... ... przełącz na grafikę  i wyskoczy Ci ich w cholerę  ;)