Autor Wątek: Mondomg - http://mondomg.wordpress.com  (Przeczytany 4050 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Mondomg - http://mondomg.wordpress.com
« 05 Sty, 2009, 02:21:06 »


Może nie taki szatan/ciężko/szybko/technicznie/ładnie/gejowo/nisko jak by co niektórzy chcieli, ale takimi rzeczami się zajmuję na codzień.

Dodam, że jestem mocno początkujący w kwestii nagrywania, a w graniu w ogóle mam duże braki z racji wielu długich przerw. Dlatego staram się zaczynać od w miarę prostych konstrukcyjnie kawałków, mimo, że 'napisałem' bardziej pokręcone i połamane niż te do tej pory wrzucone.  ::)

A poza tym do niewielu rzeczy się przykładam. I wychodzą takie 'numerki'. Jak na razie tylko jeden kawałek został nagrany na zwykłym wzmacniaczu, dwa są póki co zrobione na symulacjach w GitarRyguTrzy bo nie chciałem się zbytnio tłuc na stancji :-X

Yndżoj i błagam o wyrozumiałość  :-*

Gruba Edytka: Zmieniłem adres sajta, teraz macie link do mojego jakby bloga. Zasadniczo zrobiłem to w celu skupienia wszystkiego, co robię na jednej stronie. Mam nadzieję, że jak będzie tego więcej (foty, teksty, vidy, muza, etc.) to jakoś ogarnę to wszystko w kategoriach i bajzlu nie będzie. Zrezygnowałem także z poprzedniej nazwy na rzecz mojego nicka po prostu.

Gdyby ktoś się dziwił, dlaczego blog jest po angielsku, już tłumaczę - mam kilku znajomych niePolaków i doszedłem do wniosku, że prędzej Polak przeczyta i zrozumie coś po angielsku, niż dajmy na to Singapurczyk po polsku.
« Ostatnia zmiana: 30 Sie, 2009, 01:51:11 wysłana przez mondomg »

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
lol, ja kiedyś zrobiłem kawałek, który to nazwałem les enfants terrible heheh ( tak poklon w strone sneja :D )

a Twoją twórczość zapoznam, jak tylko wrócę z zajęć lekcyjnych heheh

a tak btw - sexi wyszedłeś tam na tych zdjęciach  :-* ;D

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
- pierwsza (adultgay) skojarzyła mi się trochę z takim nowocześniejszym Wishbone Ash - tacy "przedironomaideni", też grali fajnie w harmoniach

Ou je. Mnie też się skojarzyło, może jeszcze troszkę z Thin Lizzy ;-)

Kocham takie granie w harmoniach. Ale ja jestem zbyt zbiasowany - wychowałem się na maiden i tego typu muzyka chyba nigdy mi się nie znudzi.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dzięki za opinie :) Wiem, że jakość nie jest pro, ale pracuję nad tym... W miarę upływu czasu będzie też coraz bardziej skomplikowanie i więcej różnych brzmień, jako że mam już klawisze oraz znajomą orkiestrę symfoniczną :D Ale to po sesji...

Dodam jeszcze, że nie kojarzę niestety Wishbone Ash (co nadrobię pewnie niedługo) a Thin Lizzy tak troszkę. W każdym razie miło mi za porównanie ;) a temat zostanie zbumpowany, kiedy coś nowego wrzucę.

pzdr

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Mały update: współlokator należacy do fajertimu Trzeci Stopień poprosił mnie o skomponowanie soundtracku do ich promo. Ponoć ma to pójść na jakiś konkurs i do wyjęcia jest 10 000zł, także troszkę przysiadłem. Nie jestem do końca zadowolony z rezultatu, ale im się spodobało i chyba całość się zgrywa. Kawałek u mnie na soundclicku, a vid tutaj:

Dajcie znać, co o tym sądzicie.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
A nie za lajtowa ta muza ? Oni tam napierdalają tym ogniem a udźwiękowienie a'la unicorns and ponies abo slideshow ze zdjęciami z Kampinosu  :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Jest szykowane następne promo, tak za miesiąc, z nowym członkami, to coś bardziej dynamicznego zrobię. W sumie już zacząłem (Drop B etc.) A to miało być na ten cały konkurs, a tam jakieś dziadki w żyri siedzą, to rozumiesz... zresztą, oni tak chcieli to tak zrobiłem.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Nie musisz mi się tłumaczyć przeca, ja tylko piszę co myślę :) Pozatym nie musi być drop B zeby było bardziej z jajami:)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
fajne, podoba mi się :). Kojarzy mi się z requiem for a dream. Nastrojowe i fajnie się tego słucha, ładnie wpasowana gitarka. Dla mnie bomba :). i wydaje mi się że właśnie taka muzyka pasuje bardziej do tego niż jakaś rzeźnia jakby była

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Zmieniłem adres sajta, teraz macie link do mojego jakby bloga. Zasadniczo zrobiłem to w celu skupienia wszystkiego, co robię na jednej stronie. Mam nadzieję, że jak będzie tego więcej (foty, teksty, vidy, muza, etc.) to jakoś ogarnę to wszystko w kategoriach i bajzlu nie będzie. Zrezygnowałem także z poprzedniej nazwy na rzecz mojego nicka po prostu.

Gdyby ktoś się dziwił, dlaczego blog jest po angielsku, już tłumaczę - mam kilku znajomych niePolaków i doszedłem do wniosku, że prędzej Polak przeczyta i zrozumie coś po angielsku, niż dajmy na to Singapurczyk po polsku.

PONADTO, wrzuciłem nowy kawałek. Jest i na soundclicku (www.tnij.org/mondomg), i na YT, i na blogu. Coś, co zrobiłem mimo tego, że skradziono mi komputer, na którym nagrywałem do tej pory. Już trzeci miesiąc mija jak jestem bez niego i postanowiłem na beznadziejnym laptopie matki zrobić cokolwiek innego niż czytanie jakiegoś gayforuma. Jak ktoś chce może pociągnąć tu http://rapidshare.com/files/279739039/Mondomg_-_04_-_Unable.rar lub tu http://odsiebie.com/pokaz/5498053---0d95.html

Dwie ciekawostki, zastanawiam się, czy to słychać i ktoś to zauważy:
Spoiler

Jestem bardzo ciekaw, czy się Wam spodoba, bo odnoszę wrażenie, że słuchać się tego nie da.
« Ostatnia zmiana: 14 Wrz, 2009, 05:54:34 wysłana przez mondomg »

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Jak z filmu jakiegoś. Tylko takiego nie bele-jakiego. Jakiś cluedo, albo lepiej - sin city. Tzn. koło 1:30-1:40 się zaczyna robić plastik straszny, więc ten klimat sins(z)itowy nieco ginie, ale potem wraca miejscami.
Generalnie, mimo laptopa matki i fogle, nie jest źle.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Jeśli ktoś ciekaw, ponad pół roku temu nagrałem cover pewnego "chitu" w ramach mojego sajd projektu, tym razem również na zlecenie. Wprawdzie nagranie stare, ale a nuż kogoś zainteresuje.

http://mondomg.wordpress.com/2010/04/13/every-gun-makes-its-own-tune-song-2-blur-cover/

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
4224 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2013, 20:07:44
wysłana przez Vicol
21 Odpowiedzi
3716 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Paź, 2013, 16:17:42
wysłana przez mondomg
28 Odpowiedzi
8024 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sie, 2013, 19:43:47
wysłana przez mondomg
7 Odpowiedzi
1478 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Cze, 2014, 16:47:25
wysłana przez pshemo
8 Odpowiedzi
3718 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2014, 17:21:38
wysłana przez lordgreg33