Autor Wątek: Crunch Lab 7 - sprzęga / w którą stronę sztabka?  (Przeczytany 1481 razy)

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Witam,

Zmieniłem ostatnio pipaki w K7 na CL / LF 7. Wczoraj ograłem to to na próbie - jest spoko ale:

1 - mocno sprzęga (w porównaniu do ustawień z SH-4 musiałem zdjąć GAINU z 2 w dół i ciągle były miejsca) - WTF? Wysokość od struna? Za blisko czy za daleko? Jak polecacie to umieścić PAF-y nie sprzęgały przy takiech gainach :)

2 - w którą stronę powinien być skierowany pipaka? Chodzi mi o sztabkę. Znalazłem info, że sztabka do gryfu ale Setius Periphery ma ją do mostu. Na stronie DiMarzio jest info, że nie ma to znaczenia ale sztabka do mostu da jaśniejsze brzmienie. I tu moje kolejne pytanie :)

3 - w miksie z Ibz 7420 (100% stock) wiosło zniknęło. Jest masa dźwięku ale nie czuć selektywności do końca. QWA zbaraniałem

Ktoś? Coś? Help?

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Jak masz sztabę do gryfu i Ci mula, to zmień ustawienie i daj do mostu. Może pomoże. Ale takie są efekty jak się zamienia porządne pipki na taką padakę :D Ja bardzo niemiło wspominam CL. Mułowaty, byle jaki, w ogóle to nie grało.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Sprzedaj set i kup SH4-SH2. Na giełdzie jest jeden sensowny set i koleś chce się targować ;)

Ale serio - sztabka do mostu, pickupy nisko i zdejmij gainu jeszcze trochę. PAFy są bardzo low-mid outputowe (między innymi dlatego pogoniłem swojego ostatniego Ibka) więc nie dziw się, ze teraz Ci sprzęga na takich samych ustawieniach ;)

Podsumowując - obniż pickup, zdejmij gain, zdejmij gain ponownie, zdejmij gain po raz 3 bo dalej masz go za dużo, graj.

Zapomniałbym - Dimarcio jedzo guwno
B ( o ) ( o ) B S

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Dzięki :) na was zawsze można liczyć :) sprawdzę jeszcze wszystko, zamienię i jak nie pójdzie to cza będzie kupić inny set :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
3447 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Wrz, 2009, 10:40:29
wysłana przez Leon
55 Odpowiedzi
19013 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Paź, 2011, 22:17:52
wysłana przez hawran
0 Odpowiedzi
1778 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2012, 14:17:55
wysłana przez marcin512
4 Odpowiedzi
1277 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lis, 2014, 22:17:25
wysłana przez sify11
7 Odpowiedzi
6799 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Wrz, 2017, 14:49:05
wysłana przez Aremenius