Autor Wątek: [NBD] Warwick Corvette Bubinga  (Przeczytany 3695 razy)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
[NBD] Warwick Corvette Bubinga
« 12 Wrz, 2015, 14:06:44 »
...żeby było śmieszniej, to jest to dokładnie ten egzemplarz, który sprzedałem niecałe dwa lata temu. ;)
2002 r. Made in Germany, w absolutnie świetnym stanie. Coś tylko szumi lekko w elektronice, ale to drobiazg i w domowym graniu nie przeszkadza.
Niemalże brak rys i obić, progi wymagały tylko lekkiej polerki. :)
Fajnie warczy! :) Tylko się muszę nauczyć grać. ;)
Muszę przyznać, że ta niemiecka fabryka ma u mnie bardzo duże zauwanie! Framus Panthera - perfekcja, ten Warwick - perfekcja. No i to olejowe wykończenie. :) Wraz z Carvinem to aktualnie moi ulubieni producenci na tę chwilę. :) (checklista niby jeszcze długa, ale w aktualnie realnej półce cenowej już chyba nie mam co sprawdzać :)




















Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Odp: [NBD] Warwick Corvette Bubinga
« Odpowiedź #1 12 Wrz, 2015, 20:35:07 »
Łooo, udało się odzyskać! Gratuluję! :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: [NBD] Warwick Corvette Bubinga
« Odpowiedź #2 12 Wrz, 2015, 20:44:15 »
Thx! :D Żeby było śmieszniej, to po Warszawie trafiła do Gniezna, a sprzedający pracuje w Poznaniu, więc sobie odebrałem osobiście. :) Ktoś tylko przygarnął sobie oryginalny twardy case, więc dostałem w miękkim, ale to też znalazło odzwierciedlenie w cenie. :)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: [NBD] Warwick Corvette Bubinga
« Odpowiedź #3 12 Wrz, 2015, 23:22:47 »
Yyy to tego. Kiedy wpadać z Raptorem? :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline ghostek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
  • Jest lampa, jest zabawa :>
    • Homerecording
Odp: [NBD] Warwick Corvette Bubinga
« Odpowiedź #4 15 Wrz, 2015, 09:57:13 »
Hm... coś Ty kupił? Do niczego to. Za mało strun... Nie zauważyłeś?

Gratulacje :D :D
[Error: 1337] Guitars limit in user signature exceeded.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: [NBD] Warwick Corvette Bubinga
« Odpowiedź #5 15 Wrz, 2015, 11:55:16 »
Nawet z sześcioma strunami mam duży problem, dlatego idę krok dalej... Jak i tu nie pójdzie, to zostaje djentstick. ;)

Jak wiadomo, basista to gitarzysta, któremu nie wyszło. :D


« Ostatnia zmiana: 15 Wrz, 2015, 12:02:38 wysłana przez aciek_l »

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Odp: [NBD] Warwick Corvette Bubinga
« Odpowiedź #6 16 Wrz, 2015, 13:25:45 »
elektronika MEC z preampem? Jesli tak to ni zmieniaj czasem na EMG czy tam inne cuda :)
Warwicki zajebiste!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: [NBD] Warwick Corvette Bubinga
« Odpowiedź #7 16 Wrz, 2015, 14:29:01 »
Elektronika pasywna. Nie wiem, czy to dobrze czy źle ;) , ale do mojego domowego grania, a właściwie nauki od niemal zera, jest wystarczająco dobrze. W połączeniu z Kemperem co nieco można ukręcić. :)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: [NBD] Warwick Corvette Bubinga
« Odpowiedź #8 16 Wrz, 2015, 17:21:23 »
Hm... coś Ty kupił? Do niczego to. Za mało strun... Nie zauważyłeś?

Gratulacje :D :D

Ktoś Ci sprzedał tylko pół ósemki, przynajmniej menzura dobra ;)

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Odp: [NBD] Warwick Corvette Bubinga
« Odpowiedź #9 16 Wrz, 2015, 23:06:33 »
Te korwety są tylko troche mniej szpetne od thumbów  ;)

Graty, zostaw te MEC'e/i i pasywna elektronike, aktyw czesto potrzebny jak rybie recznik.

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Te korwety są tylko troche mniej szpetne od thumbów  ;)

Panie, co to za herezje! ;) Thumby to jedne z najładniejszych i najlepiej brzmiących basideł, jakie zrobiono.
'-'

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Te korwety są tylko troche mniej szpetne od thumbów  ;)

Panie, co to za herezje! ;) Thumby to jedne z najładniejszych i najlepiej brzmiących basideł, jakie zrobiono.

A tam gadasz pan. Thumb wyglada jak ręka po ataku siekiero. Najładniejsiejszy to jest streamer/NS ;)

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Te korwety są tylko troche mniej szpetne od thumbów  ;)

Panie, co to za herezje! ;) Thumby to jedne z najładniejszych i najlepiej brzmiących basideł, jakie zrobiono.

A tam gadasz pan. Thumb wyglada jak ręka po ataku siekiero. Najładniejsiejszy to jest streamer/NS ;)

Ile osób, tyle opinii. Jedyne co mnie dość mocno zaskoczyło to fakt, że thumb (5cio strunowy tak dla jasności) jest naprawdę bardzo niewielkich rozmiarów. Przygotowany byłem na kawał dechy, a tu taka niespodzianka.
'-'

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496


Ile osób, tyle opinii. Jedyne co mnie dość mocno zaskoczyło to fakt, że thumb (5cio strunowy tak dla jasności) jest naprawdę bardzo niewielkich rozmiarów. Przygotowany byłem na kawał dechy, a tu taka niespodzianka.

Toć.

Jak dotąd najlepiej brzmiącą basetlą jaką miałem w łapach była 5 strunowa korweta $$ :) taka z dwoma musicmanami, ależ to żarło ;) 


Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318


Ile osób, tyle opinii. Jedyne co mnie dość mocno zaskoczyło to fakt, że thumb (5cio strunowy tak dla jasności) jest naprawdę bardzo niewielkich rozmiarów. Przygotowany byłem na kawał dechy, a tu taka niespodzianka.

Toć.

Jak dotąd najlepiej brzmiącą basetlą jaką miałem w łapach była 5 strunowa korweta $$ :) taka z dwoma musicmanami, ależ to żarło ;) 



No co Ty, przecież tylko basy fendera brzmią najlepiej... No i oczywiście stingraye...  ;)<forumowe mity mode on>
'-'

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars


Ile osób, tyle opinii. Jedyne co mnie dość mocno zaskoczyło to fakt, że thumb (5cio strunowy tak dla jasności) jest naprawdę bardzo niewielkich rozmiarów. Przygotowany byłem na kawał dechy, a tu taka niespodzianka.

Toć.

Jak dotąd najlepiej brzmiącą basetlą jaką miałem w łapach była 5 strunowa korweta $$ :) taka z dwoma musicmanami, ależ to żarło ;)

Z ciekawości, jakie drewna?

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
A cholera wie,  to był jakiś kastom i dawno temu.  Jak bardzo Cie cisnie to zapytam Maczosa czy pamięta z czego było.