Autor Wątek: Ku przestrodze dla potencjalnych kupujących.  (Przeczytany 2372 razy)

Offline KubaPe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
Ku przestrodze dla potencjalnych kupujących.
« 01 Wrz, 2015, 19:24:11 »
Witam Was serdecznie,

nie ukrywam, że długo zastanawiałem się nad napisaniem tego posta ale z racji faktu, że natrafiłem na bierny opór oraz brak jakichkolwiek chęci współpracy, postanowiłem podzielić się, a zarazem Was ostrzec przed pewnym osobnikiem, fachowcem elektronikiem, zarejestrowanym na tym forum pod nickiem So99, po kolei jednak.

Moja znajomość z tym Panem sięga odległych czasów, kiedy to gitara.pl było najbardziej popularnym forum o tej tematyce. Zawsze wydawał mi się kumaty w tym co robił, więc gdy miałem zajawkę na zbudowanie sobie custom wzmaka, był on pierwszą osobą do której uderzyłem. Było to prawie rok temu - w październiku 2014. Na początku wszystko wydawało się jak należy - on raportował mi postępy prac (których de facto nie było, ale o tym za chwile) a ja przesyłałem kolejne zaliczki na wykonanie projektu. Mijały miesiące a wzmacniacza nadal nie miałem. Kolejne "ostateczne" terminy były przestawiane, kolejne ściemy sprzedawane. Koniec końców w maju roku bieżącego stwierdził, iż wykonanie tego wzmacniacza mu się jednak nie kalkuluje, pomimo że pieniądze na kwotę którą wspólnie ustaliliśmy, a której też specjalnie nie negocjowałem miał już dawno u siebie. Poprosiłem więc o zwrot pieniędzy, na który do dziś czekam i doczekać się nie mogę. Tłumaczył się brakiem funduszy. Ze względu na starą znajomość i niestety głupotę, zgadzałem się. Teraz jestem biedniejszy o półtora tysiąca. Nie jestem się z nim w stanie skontaktować żadną drogą komunikacji. Smutne przekonać się na własnej skórze, że posiadanie "ludzkiego" podejścia w relacjach handlowych nigdy nie popłaca.

W związku z powyższym, wszystkim zainteresowanym którzy kiedykolwiek myśleliby o zbudowaniu/zmodowaniu sobie czegokolwiek zastanówcie się dwa razy nad współpracą z Panem Łukaszem Cieślakiem z Łodzi pojawiającym się na forach pod nickiem Soggoth/So99.

Pozdrawiam wszystkich,
Kuba
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz, 2015, 19:40:16 wysłana przez KubaPe »

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Legenda padła.
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
@Myxu Masz jeszcze jakiś kontakt z Soggothem?

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
Mam, wysłałem już koledze PW w tej sprawie :)

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
    • myheaven
Gościa nie znam, ale wstyd mi za niego bo sam z Łodzi jestem i obciach nam sieje   >:(
And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Znam Łukasza od jakichś 5 lat, byłem u niego klika razy, zrobił mi dwa efekty. Jeden w terminie na drugi czekałem hmmm nie pamiętam dwa lata pewnie :) Ale się doczekałem, na tyle na ile go znam to jestem wręcz przekonany, że sprawa się rozwiąże pozytywnie i odda Ci kasę.

nikodem977

  • Gość
Ja myslałem, że mnie Maddog już wychuja z kopią Maxona :D miał zrobić w 3 tyg a było prawie 3 mies..., kiedy już w zasadzie nie był mi potrzebny... potem czekałem ponad miesiąc na logo plastikowe, za które dopłaciłem 20zł, a miało być od razu naklejone itp...

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Życie uczy, że z trójkąta tanio, szybko i dobrze, można wybrać co najwyżej dwa. I jeśli się te dwa dostanie, można mówić o sporym szczęściu.

Offline navarac

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
Proponuje pokusić się o złożenie zawiadomienia na Policji w sprawie oszustwa. Kase napewno przesyłałes na jakies konta wiec masz numery rachunków, poza tym forum ukazuje adresy IP. 1500 mnie by dosć mocno zabolało. Więc może szanownego Pana mundurowi trochę pogonią?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
6340 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sie, 2012, 14:04:41
wysłana przez crowley