Ankieta

Który komiks nakleić na top?

Kaczor Donald - Policjanci i złodzieje
12 (33.3%)
Miki i Goofy - Wielki Mecz
1 (2.8%)
Miki i Goofy - Przeszłościowy Pasztet
2 (5.6%)
Donald i Sknerus - Co by było gdyby...
5 (13.9%)
Myszka Miki - Władcy Galaktyki
7 (19.4%)
Tytus, Romek i A'tomek - Tytus Astronautą
9 (25%)

Głosów w sumie: 33

Głosowanie skończone: 23 Maj, 2015, 22:37:34

Autor Wątek: [juszi] Zamówiłem sobie gitarę, będzie fajna. Połowę zrobie se sam. TELEMASTER!  (Przeczytany 33012 razy)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Cześć, siema, witajcie, helou, howgh, aloha!

Zawsze chciałem sobie zamówić gitarę i założyć taki topic na ss.pl :D Więc, goł!

Ostatnimi czasy tak sobie marudziłem z @admaxo że chciałbym sobie wyklepać gitarę - od słowa do słowa wyszło tak, że doszliśmy do wniosku, że możemy pomyśleć o tym, że jednak chyba się da, że zrobilibyśmy dla mnie instrument. Tylko, że trochę to bardziej skomplikowane.

Kieeedyś kieeedyś zobaczyłem coś takiego:

Czyli to je telemaster zrobiony przez kastą szop Fendera w 2009 roku. NO KURDE SZTOS! Więc, ci co inteligentniejsi już wiedzą, co się będzie działo; ci mniej - takie coś będę chciał mieć :D Telemaster to jest w skrócie fender telecaster ubrany w jazzmastera :D

Specka:
Body - jesią (bo lubię)
Gryf - klą (bo lubię)
Podstrunnica - klą, radius 12" (bo lubię)
Progi Dunlopa 6105
Osprzęt - klucze znaleźliśmy na allegro od fendka tele, most będzie wilkinsona z kompensowanymi siodełkami (czyli będzie klasycznie z tele)
Elektronika - jeszcze nie wiem, albo zrobię klasycznie 3way i blower switch (tylko musze rozkminić jak to ładnie zrobić), albo zrobię po prostu 4way switch. Pickupy docelowo wskoczą BKP pewnie, ale chcę po drodze przetestować kilka SD, zobaczymy jak to będzie.
Wykończenie - boczki dostaną olej, plecki też, za to na top - znalazłem jeszcze superstary komiks Gigant z 97 roku, mogę wybierać z tak fenomenalnych tytułów jak:
- perły przed świnie
- inwazja replikantów
- dziobas na wakacjach
- co by było gdyby
- cena spóźnienia (ten nie, bo jest na pickguardzie w RG550)
- przeszłościowy pasztet
- wielki miecz
- policjanci i złodzieje
(jak będzie bliżej finiszu to zrobię sobie ankietę i sam w niej zagłosuję :D )
Jeden z tych komiksów zostanie rytualnie pocięty żyletką (TRUUUUUU) i naklejony na korpus (jeszcze nie do końca mam pomysł jak to zrobić, ale będę rozkminiał to jakoś). Żadnych bajndingów, dosyć gruby gryf, ma być fajnie.
Pod gryfem będzie hambakier, tylko że wymyśliłem tak, że mogę zrobić tak, że uważam że, że zrobię tak, że hambakier będzie schowany pod pickguardem (czyli, będzie wyglądać praktycznie tak, jak na zdjęciu). Pod mostem standardowo pipak od tele bo strasznie lubię jak brzmi, a jedyne ashtraye, które są ładne do tele i są pod hambakiera są od Wirebirda

@admaxo dostał zlecenie na wycięcie dechy i przygotowanie gryfu (ja nie mam niestety opcji do tego w Krakowie), ja się zajmę wykończeniem i elektroniką (mam do tego opcje w Krakowie). Macie fociszki:

takie sexiflexi anderkower:




i to, co dostałem dziś, czyli już sklejone:

(taaak, wiem ze tam jest sęk, mam nadzieję, ze Adaś go wytnie w chuj :D )

Można folołować, jak ktoś ma fajne pomysły na zrobienie pipaków albo jak zrobić fajnie naklejany topik z komiksów to bardzo chętnie poczytam. No i generalnie, tak jak prawdziwy topic z kastą szopy, będę tu wrzucał focisze, przemyślenia i takie tam :D Enjoooooooy!
« Ostatnia zmiana: 06 Maj, 2015, 17:59:20 wysłana przez youshy »
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Ej, a gdyby dać trzy single, jak w stracie? :D To by było quirky na maxa :D Telemastery są przepiękne, trzymam kciuki za projekt

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Ej, a gdyby dać trzy single, jak w stracie? :D To by było quirky na maxa :D Telemastery są przepiękne, trzymam kciuki za projekt

Myślałem, ale w końcu pewnie siądzie na tym, że - jeśli jednak nie uda mi się schować humba pod pickguard to będzie p90, a jak się uda schować to coś pomyślę (może bleughowk?). No i to, że nie jestem zbytnio fanem tego singla w środku - jedynie w stratach ma sens :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Jedyne przemyślenia to mam kurwa takie że coraz bardziej mi się widzi obwiedzenie dworu Kraka...

Spoiler

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
No i co teraz kuźwa?
Zajrzałem i też taki chcę  :-\

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Jak nie pierdolniesz mu humba pod most, to się wkurwię i wyjdę.

Sam miałem myśl, żeby w coś takiego się pobawić. Ale ja nie mam takich znajomych :(

moar.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.


Offline Matzer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 183
  • chcę być Pr0
Generalnie piękne wiosło! Z humbuckerem pod mostem byłoby jeszcze piękniejsze, ale w końcu to "Twój cyrk, Twoje małpy" ;) klikam "powiadamiaj" i czekam na więcej :D

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
(taaak, wiem ze tam jest sęk, mam nadzieję, ze Adaś go wytnie w chuj :D )
Wypierdole go w chujom.
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
He.

Wybieram między napisaniem:

"Ambitnie!!!"

a

"Jebnęło Was turbo"

:D ;)

PS - jeśli efekt końcowy będzie się nadawał do pokazania i wyjdzie patent z komiksem i ze schowanym hambakierem i w ogóle, to ja cię nie tego, nie mogę, no super!

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Dodam to czego jouszi nie napsiał:
-pickguard z białego winyla
-dwustronny pręt
Chyba tyle.
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ej, a gdyby dać trzy single, jak w stracie? :D To by było quirky na maxa :D Telemastery są przepiękne, trzymam kciuki za projekt

Zważywszy na okoliczności, prowokacja w złym guście :P

Czekam efektu, Evolter postawił wysoko poprzeczkie  ;)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Pomysł w pytkę. Nigdy nie przekonywały mnie te Jaguary, Mustangi i Jazzmastery, ale taka krzyżówka z Tele wygląda znakomicie. Pomysł z komiksowym topem też wyjątkowo pasuje do tego mutanta, więc to nie może się nie udać.
Trzy mam kciuki!  :tak: :tak: :tak:

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Będąc brutalnym, życie uczy i prawo marfiego także, ze jeśli co może sie nie udać to się nie uda :P a mam w pamięci zegary lub ich części na korpusie i jakoś tak się boję licząc jedynie na wyczucie smaku Adama ;)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Ale ta gitara jest tak brzydka że ciężko ją spierdolić  ;) (chociaż uwielbiam Fendery ) nawet jak ręka z wyrzynarką zjedzie to może to korzystnie  wpłynie na całość  ;)


ps:Przypomniał mi się pewien kumpel, który jak za małolata chodziliśmy np:  do lokalu to, zawsze coś wyrwał i zawsze zaruchał  dlatego, że  wybierał najstarszą ,najbrzydszą i najgrubszą , Ty Youshy  masz tak samo z gitarami chyba  ;) no ale z drugiej strony wiadomo .....kto wybrzydza ten nie rucha  ;D
« Ostatnia zmiana: 07 Maj, 2015, 12:55:46 wysłana przez Algiz »

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Będąc brutalnym, życie uczy i prawo marfiego także, ze jeśli co może sie nie udać to się nie uda :P a mam w pamięci zegary lub ich części na korpusie i jakoś tak się boję licząc jedynie na wyczucie smaku Adama ;)

Dlatego pilnuję go i ma dokładnie ustalone wytyczne jak to ma być wszystko wycięte :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Będąc brutalnym, życie uczy i prawo marfiego także, ze jeśli co może sie nie udać to się nie uda :P
No właśnie! A to nie może się nie udać! ;D
Spoiler

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
ps:Przypomniał mi się pewien kumpel, który jak za małolata chodziliśmy np:  do lokalu to, zawsze coś wyrwał i zawsze zaruchał  dlatego, że  wybierał najstarszą ,najbrzydszą i najgrubszą , Ty Youshy  masz tak samo z gitarami chyba  ;) no ale z drugiej strony wiadomo .....kto wybrzydza ten nie rucha  ;D

"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"


Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Gitara, którą można czytać jak komiks między numerami??? MUST HAVE!
Myślę, że wyjdzie zajebiście. 
Falułuje.

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
nawet jak ręka z wyrzynarką zjedzie to może to korzystnie  wpłynie na całość  ;)
Niestety nie będę wycinał wyrzynarką... Przykro mi :(
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Youshy, jak to tak, bez odliczania? :/

Życzę powodzenia ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
To i ja se popatrzę co się będzie działo.
@youshy trzymam kciuki. Dasz sobie z nią fotę strzelić potem :P
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
2720 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sie, 2009, 22:46:09
wysłana przez bmatt
3 Odpowiedzi
5894 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2010, 17:17:34
wysłana przez Rumak
1 Odpowiedzi
6047 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sie, 2010, 21:03:28
wysłana przez Tadeo
45 Odpowiedzi
21140 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sie, 2011, 11:06:57
wysłana przez mattuck
30 Odpowiedzi
19149 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sty, 2015, 15:20:04
wysłana przez rusiu