Autor Wątek: EurekaPROM 2 + FCB 1010 + G-major  (Przeczytany 1157 razy)

Offline KubaPe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
EurekaPROM 2 + FCB 1010 + G-major
« 30 Kwi, 2015, 16:10:39 »
Witam serdecznie, w związku z faktem, że mój rack powoli się powiększa do swojego docelowego rozmiaru, postanowiłem zainteresować się obsługą tego całego ustrojstwa. Z racji tego, że potrzebuję mieć możliwość zmieniać kanały wzmacniacza za pomocą multiefektu, dlatego wybór padł na G-Majora. Z całego mojego researchu wyszło, że faktycznie da się w nim przypisać konkretny kanał do konkretnego presetu. Cieszy mnie to niezmiernie, jednak cały ten bajzel trzeba jakoś kontrolować. Ze względu na cenę wybór jest oczywisty - FCB 1010. Dużo czytałem o modowaniu tej zabawki i natknąłem się na coś o nazwie EurekaPROM 2 co wydaje się być jakimś wymiennym ustrojstwem z gotową konfiguracją pod G-majora i inne urządzenia. Pytanie - miał ktoś styczność z czymś takim? Druga sprawa, czy g-major pozwala używać pedału ekspresji jako volume pedal (wybaczcie ignorancje ale kompletnie nie mam pojęcia na ten temat)? No i trzecia sprawa, czy ktoś w Polsce zajmuje się sprzedażą tego ustrojstwa, czy jedyną drogą zanabycia tego jest zamówienie u producenta? Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam,
Kuba

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
poszukaj na forum, trochę o tym było. I jeśli chodzi o samego eproma to w netach polecają UnO zamiast Eureki, ludzie na forum też go mieli i nikt raczej nie narzekał.
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
18 Odpowiedzi
9960 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lip, 2013, 11:14:52
wysłana przez bart