Autor Wątek: Gitarzysta Acid Drinkers nie żyje  (Przeczytany 9834 razy)

Offline khx

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 21

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
oż fuck :(

Offline Greg_K

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 68
kurwa...

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
[']
« Ostatnia zmiana: 01 Gru, 2008, 09:34:01 wysłana przez Sinner »

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Bardzo słabo :/
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Lisu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
    • Myspace
... ;/


Offline Romek

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Studio nagrań Nonagram
o kurwa!... wczoraj byłem na ich koncercie...

Offline pstry

  • Gaduła
  • Wiadomości: 289
ja pierdole, ale masakra, jestem w szoku

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Grałem dziś gig... Dowiedziałem się o tym godzinę przed nim. Płakałem jak bóbr, z resztą ciągle płaczę. Płakałem z moją siostrą tuląc się do mojej kobiety. Miałem okazję go poznać, rozmawiać z nim, prowadzić korespondencję. Był świetnym człowiekiem, zajebiście śpiewał i pisał naprawdę bardzo dobre kawałki. W zeszłym roku Vitek, teraz On... Tylko się zajebać... Nie wiem, co napisać. Mam nadzieję, że gra teraz "Blues Beatdown" w rockowym Niebie i Ten z Góry, jakbyśmy go nie nazwali, gra mu na perkusji. 3maj się Bracie, do zobaczenia za niedługo!
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Maro

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
no fuckin way

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Dobry Jezu a nasz Panie nie mogę uwierzyć żeś się tak pomylił...
Strasznie mi przykro...znalismy sie prawie 15 lat...wielka strata...smutek i zal...
« Ostatnia zmiana: 01 Gru, 2008, 01:37:12 wysłana przez Andy »

Zomballo

  • Gość
:(((((((((((((((((((((((((((( ale dół!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
['] [']  [']



czy wiecie coś więcej? O północy napisał mi nasz poprzedni perkusista. Szok - facet miał niesamowite podejście do muzy...

Swoją drogą nie myślałem, że będę na tym forum stawiał świeczki, po to zwiałem z paralotniarstwa, żeby tego nie robić, bo na tamtym forum to już stała się normalka.
Olass - ostatni szacun.
Paczki z głów!

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Kurwa dlaczego Panie zabierasz samych zajebistych gości!!!!????

Offline Rafik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 67
[']

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
Nie znałem gościa, ale ślę wyrazy współczucia dla bliskich i dla wszystkich którzy go znali [']
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Co nieco: podobno grypa + afterparty. Ale czy to ma teraz znaczenie?...
Paczki z głów!

Offline Pronisław

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 9
Koleś naprawdę wkomponował się w Acidów, młody, perspektywiczny. Szkoda gadać...
  • Olass
  • Rock in Heaven

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
[']
power to a being never dies

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS


Wg. tego co podaje oficjalna strona:

"01.12.2008

... Nie ma słów, które wyrażą ból jaki wraz z odejściem Ola wdarł się do wielu serc.....

Tragedia, której nie można było przewidzieć wstrząsneła... do granic wytrzymałości....

„W niewyjaśnionych okolicznościach", jak podają media, brzmi fatalnie... My napiszemy, że okoliczności były zwyczajne, tylko przyczyna śmierci jest chwilowo nieznana. Żadnych dragów - potwierdzone przez przyjaciół. Na miejsce, na próżno, przyjechała karetka reanimacyjna i specjalna grupa policji od narkotyków.

Nie cierpiał... spał...

Z taką pasją tworzenia trzeba się urodzić. Kiedy wchodził na scene rozpoczynało się prawdziwe szaleństwo. Kochał to co robił. Ostatni album miał być początkiem czegoś wielkiego, zmian, których Olass miał być symbolem... Zbyt szybko, zbyt młodo... Odszedł nasz przyjaciel, wspaniały muzyk, wulkan energii, z którego można było czerpać bez końca...

Z przyczyn, których nie trzeba nikomu tłumaczyć- trzy najbliższe koncerty (w Radomiu, Kielcach i Kaliszu) zostały odwołane.

Popcorn, Slimak i Titus planują  13 grudnia jednak zagrać  w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Zespół i Przyjaciele łączą się w bólu z rodziną i najbliższymi....

Oby tam gdzie jesteś było Ci dobrze...

Do czasu pogrzebu zamknięte zostało forum, żeby nie podgrzewać emocji...

SHOW MUST GO ON!!!"

Źródł - http://www.acid-drinkers.com/

Ehh...

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
;(

kurwa, zajebisty czlowiek byl. osobiscie, na tyle ile go w knajpie spotkalem kilka razy i raz jurorowal festiwal na ktorym gralem - normalny, sympatyczny ziomas. dzwonilem kiedys wypytywac o piec ktory kiedys byl w jego posiadaniu - opowiedzial, nie zbywal i nie olewal, mimo ze dzwonilem jako kompletnie obca osoba.

ostatni Acid moze i mi sie szczegolnie nie podobal, ale Olo to byla pierwsza osoba ktora moim zdaniem zapowiadala sie na zajebistego gitarzyste, nie tylko zatykacza dziury po Licy.



no i kiszka. strata jak jasna cholera.
Łe tej.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Dla mnie osobiście Olass będzie przede wszystkim z NoNe. Tam go pierwszy raz słyszałem i byłem długi czas wielkim fanem ich muzyki. Mimo, że długo już z nimi nie grał, to jest to jedyny skład jaki uznaję.

Dobrze przypomnieć sobie kawałki:


I ostatnich Acidów:


Szkoda bardzo...
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
... dla uscislenia Olo gral tez we Flapjacku, ktory co prawda juz ktorys raz z kolei nie istnieje, ale za to tym razem znow na stale bez gitarzysty...

nosz kurwa co za bezsens!
Łe tej.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Olek tez z Sweet Noise wspoplracowal.

mialem okazje poznac.swietny czlowiek. swietny muzyk. szkoda go.