Autor Wątek: Gitarzysta Acid Drinkers nie żyje  (Przeczytany 9833 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan


Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
http://allegro.pl/item490430439_engl_straight_100w_legendarny_wzmacniacz.html -> Czy nie wydaje Wam się niesmaczne używanie nazwiska zmarłej chwilę temu osoby do promowania swojej aukcji? Może się czepiam, może jestem przewrażliwiony, ale wrzucenie tej aukcji, z takim opisem jaki tam widzimy, zaraz po śmierci gitarzysty Acidów wydaje mi się próbą swego rodzaju żerowania na tym wydarzeniu. Sprzedającego nie znam, nic o nim nie wiem i na pewno nie jest moim celem złe, bądź złośliwe wypowiadanie się o nim, po prostu nie wierzę w zbiegi okoliczności.
« Ostatnia zmiana: 03 Gru, 2008, 21:22:35 wysłana przez Vlad The Vampire »

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Jest to imo tak samo not tasty jak robienie kolejnych filmów o życiu JP2.  :-\

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
i tak samo zabawne jak stawianie świeczek rodem z forum onetu czy o2.pl. To jest marketing, nie dla każdego Jego nazwisko znaczy tyle samo. Dla jednych to wielki żal a dla 2 to świetna okazja do sprzedazy tego i owego. Nie chce wywoływać niepotrzebnej wojny w temacie, ale dla mnie osobiscie śmierć Olassa jest tak samo ważna jak smierc każdej osoby ktorej nie znam. Acidów nie slucham bo nie lubie i sentymentów jakos nie mam. Uwazam, ze pisanie teraz o nim jaki to on nie był jest konsekwencją przysłowia "o zmarłym tylko dobrze albo wcale". Tak więc w imieniu ww się zamykam i składam kondolencje każdemu, komu sa one potrzebne.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
   Świeczki na onecie również uważam za brak dobrego smaku, Olassa nie znałem i na pewno nie był on osobą, co do której miałbym większy sentyment, był to dla mnie obcy człowiek, co nie zmienia faktu, że wg moich średniowiecznych poglądów pewnych rzeczy robić się nie godzi. Niech mu ziemia lekką będzie.

   Widziałem tylu umierających ludzi, że wierz mi, śmierć jest jedną z ostatnich rzeczy, które chciałbym oglądać sprowadzone do roli chwytu reklamowego. Nie ważne, kto umiera, ale każdej śmierci należy się szacunek.
« Ostatnia zmiana: 03 Gru, 2008, 22:45:26 wysłana przez Vlad The Vampire »

Offline kur_krank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  Graliśmy z zespołem support przed Acidami - pomagaliśmy im taszczyć sprzęt na scene gadaliśmy z nimi. Olass nawet się zgodził żebyśmy po koncercie podrzucili własne heady pod jego pake tak dla porównania - wszystko bez problemów po koleżeńsku.

  Szkoda go. Równy facet..

 
 

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
http://allegro.pl/item490430439_engl_straight_100w_legendarny_wzmacniacz.html -> Czy nie wydaje Wam się niesmaczne używanie nazwiska zmarłej chwilę temu osoby do promowania swojej aukcji? Może się czepiam, może jestem przewrażliwiony, ale wrzucenie tej aukcji, z takim opisem jaki tam widzimy, zaraz po śmierci gitarzysty Acidów wydaje mi się próbą swego rodzaju żerowania na tym wydarzeniu. Sprzedającego nie znam, nic o nim nie wiem i na pewno nie jest moim celem złe, bądź złośliwe wypowiadanie się o nim, po prostu nie wierzę w zbiegi okoliczności.

Ni hooya. Znam zioma i złego słowa nie powiem. Aukcja była wystawiona wcześniej nim dotarła do nas wiadomość o śmierci ( dom?n może spokojnie potwierdzić) i kiepskie jest doszukiwanie się sensacji itd. Przykro mi, bo to wielki fan i entuazjasta None i wszelkiej twórczości Olassa... :/
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
aukcja z opisem o jego smierci zanim o niej wiedzial??

no ok ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
aukcja z opisem o jego smierci zanim o niej wiedzial??

no ok ;)

Też zauważyłem, ale ziom mógł po prostu edytować opis.
IMO jesli to był wzmak Olassa i koleś akurat go sprzedaje, to dlaczego o tym nie powiedzieć?
To wszystko jest bardzo grząskim tematem, bo a propos JP2: jak zobaczyłem kalendarz z Nim na 2009, to mnie troszki potrząsnęło.
Paczki z głów!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Nie widziałem, przyznam, że edytował.
IMO nie powinien tego robić...
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline hmmtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
  • RG7421XL
Czepiacie się tego "śp." ? Nie no fakt, koleś przesadził, przecież Oczywistą Oczywistością jest to, że w tych okolicznościach powinien zataić do kogo należała poprzednio ta głowa. Bo... bo... frut <zniesmaczony>

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
dodam cos od siebie na temat postaci Olasa

ja rowniez znam go bardziej z dokonan z None i SN niz Acidami. Pamietam go jako bardzo zywiolowego muzyka i zaangazowanego co jest rzadkoscia u nas.

Poznalem go osobiscie na koncercie w Nowym Saczu kiedy promowali pierwszy album None. zupelnie nikomu nie znani. na koncert przyszlo lacznie ze mna 7 osob. najpierw razem z mikolajem i olasame lazilismy po centrum, pogadalismy prywatnie a potem dali jeden z najlepszych koncertow na jakim bylem. swietny muzyk ktory mogl jeszcze wiele pokazac.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Z tego co pamiętam to koleś długo się wozi z tym wzmakiem na allegro i za każdym razem był opis, że grał na nim Olas.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
( dom?n może spokojnie potwierdzić)

opis tego wzmaka jest dokladnie taki sam jak potora roku temu, kiedy poprzednio go sprzedawal (a ja sie troche na niego slinilem). wczesniej nalezal do Licy, sa nawet na necie zdjecia jak gra na nim z 2TM23. nie widze zadnego problemu, a juz na pewno nie wydaje mi sie zeby teraz czlowiek mial zmieniac opis tylko z powodu ze Olo umarl... to o ten wzmachol zreszta telefonicznie go pytalem.
Łe tej.

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Przyznam, że nie śledziłem aukcji, nie chciałem bynajmniej nikogo obrazić swoimi przypuszczeniami, znalezienie przeze mnie tej aukcji zbiegło się z tym tematem na forum, tzn. miałem wrażenie, że dopiero teraz wypłynęła aukcja z tym opisem, jak widać mylne. I ot, cała historia.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=228152

no chlopaki, to okazja jednoczesnie nabyc kawalek historii i jeszcze przy okazji komus pomoc.

inicjatywa - z mojego punktu widzenia - ZAJEBISTA!
Łe tej.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
podwojnie zajebista. swietny pomysl
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Nie, żebym posta chciał koniecznie nabić, ale się zgadzam z przedmówcami.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 537
    • Toughest Firefighter Alive
Czyli sprawa wyjaśniona i ucięte wszelkie spekulacje :D
Ale z tego tekstu nie mogę:
Cytuj
Po występie muzycy zostali w klubie na poczęstunku
Hi Hi :D

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Do 5 rano ;)

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
widze, ze nie tylko ja zwrocilem uwage na ten fragment :]
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!