Autor Wątek: Sugestia do Harv'a - recenzje płyt  (Przeczytany 37749 razy)

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Sugestia do Harv'a - recenzje płyt
« 29 Lis, 2008, 11:02:06 »
A może by tak dodać w serwisie dział z recenzjami płyt, tudzież z publicystyką dotyczącą muzyki/twórców? Zakładam, że na forum znajdzie się parę osób mających zapędy dziennikarsko-publicystyczne.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Zakładam, że na forum znajdzie się parę osób mających zapędy dziennikarsko-publicystyczne.

na ile jestes gotowy sie zalozyc?

Spoiler

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
na ile jestes gotowy sie zalozyc?
Na każdą kwotę. Tym bardziej, że paru rzeczy jestem pewien. :)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
na ile jestes gotowy sie zalozyc?
Na każdą kwotę. Tym bardziej, że paru rzeczy jestem pewien. :)

stary, portal istnieje rok czasu, forum ze dwa lata, ilosc userow deklarujacych pomoc w rozwijaniu serwisu byla dluga, a ilosc artow, testow i tego typu rzeczy ZNIKOMA. To ja jestem pewien, ze nie wypali. Poza tym, zaden z czlonkow zarzadu sie tego nie podejmie (rowniez jestem tego pewien), a za nowymi osobami z zewnatrz w grupie trzymajacej portal bede glosowal na nie i znowu jestem pewien, ze nie jako jedyny

edit; proponuje o 100zl :)

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
A kto Wam każe zwiększać zarząd? Sugerowałem, jedynie, by jeśli spotka się to z czyjąś  jeszcze aprobatą, stworzyć wyżej opisany dział i umożliwić userom, którzy tego chcą pisanie tam czegoś. Moda dawać im nie musicie. Dajmy się innym wypowiedzieć, sam Sinner, forum nie stanowi. Nie twierdzę, że mam absolutną rację, ale myślę, że jest duże prawdopodobieństwo, że ją mam, tym bardziej, że choćby sam lubię sobie popisać w wolnych chwilach i wierzę, że nie tylko ja.

Pomysł, na stworzenie tego działu mi wpadł do głowy, przed chwilą, jak zastanawiałem się, co by tu fajnego ściągnąć to posłuchania po przerobieniu King Crimson... Co prawda, w necie jest sporo takich stron, ale sporo z nich nie grzeszy kompetencją, bo recenzje piszą tam dzieciaki zachwycone nową płytą Cradle of Filth... I póki mi władza wykonawcza tego forum nie powie, że pomysł jest do dupy i niewykonalny, to dopóty będę temat drążyć. :)
« Ostatnia zmiana: 29 Lis, 2008, 11:59:27 wysłana przez Vlad The Vampire »

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
hmmm... wiem kto bedzie na nie, ale masz moj glosik. Aczkolwiek nie jestem przekonany, uwazam, ze taka role spelnia podforum muzyka http://forum.sevenstring.pl/muzyka/

enylej, maly plusik odemnie

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Można by połączyć ten pomysł z http://forum.sevenstring.pl/muzyka/ , na tej zasadzie, na jakiej są połączone testy/recenzje sprzętu w serwisie i przypisany im dział na forum.

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Myślałem o tym od dawna, bowiem zdarza mi się pisać recenzję na portale,fora i do małych periodyków, ale nie miałem czasu zbytnio. Pomysł zacny, tylko wymaga czasu :).
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Można zrobić miejsce na portalu na te recenzje nie ma żadnego problemu. Tylko content musi być _wcześniej_. Mamy już jeden dział, który świeci pustkami ;) Pozostaje tylko problem temtyki bo niewiem czy dublowanie recenzji płyt Satrianiego i YJM które można wszędzie przeczytać jest dobrym pomysłem. Więc to też warto mieć na uwadze ;)

Znacie mojego maila ewentualnie redakcyjnego wyślijcie co macie i z wielką przyjemnością to tu umieszczę. 

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Znacie mojego maila ewentualnie redakcyjnego wyślijcie co macie i z wielką przyjemnością to tu umieszczę. 
Możesz się czegoś spodziewać, może nie dziś, nie jutro, ale niebawem.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Super, dzięki ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Popieram sinnera. Gdyby byli chętni - już na forum leżałyby recenzje. Każdy może taki wątek założyć. Wygląda na to, że Vlad ma jedną napisaną i chce się pochwalić :P IMO nie przejdzie.
 
bat nie-pesymista-tylko-praktyk
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Wgmnie, jeśli miałby być dział z recenzjami to powinny w nim ukazywać się WYŁĄCZNIE recenzje płyt na których standardowo używano 7-emek, 8-emek czy barytonów.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Tu sie zgadzam.
Onegdaj zakładałem temat z kapelami, które grają na ósemkach i chooya było odzewu...
Paczki z głów!

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Vlad ma jedną napisaną i chce się pochwalić :P
Eee... Jeszcze nawet tej jednej nie napisałem, ale napiszę, bo lubię. :)

WYŁĄCZNIE recenzje płyt na których standardowo używano 7-emek, 8-emek czy barytonów.
Wg mnie wprowadzanie tutaj takich sztucznych podziałów jest pozbawione sensu. A co jeśli wyjdzie fajna płyta nagrana przy użyciu egipskich instrumentów etnicznych (np. "Saurian meditation", solowa płyta lidera Nile)? Ew. płyta z elektroniką, ambientem? Przecież muzycy (siedmiostrunowi też :)) inspirują się nie tylko metalem i numetalem, wystarczy posłuchać co ambitniejszych płyt. Gdyby nie było King Crimson, to nie byłoby Nevermore... Muzyka to muzyka i takie zawężanie horyzontów jest niewskazane wg mnie.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
tygodniowe jakieś 3 płyty nowe z typu ultrahardcore metal wpadają mi w łapy, więc chętnie też popiszę. już nie raz miałem ochotę ;) Mogą być trochę starsze płyty też ? W sensie rok/max2 wstecz zespolow ktore są bardziej undergroundowe ?

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Pewnie , dobry underground to jest TO ;)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Vlad ma jedną napisaną i chce się pochwalić :P
Eee... Jeszcze nawet tej jednej nie napisałem, ale napiszę, bo lubię. :)

WYŁĄCZNIE recenzje płyt na których standardowo używano 7-emek, 8-emek czy barytonów.
Wg mnie wprowadzanie tutaj takich sztucznych podziałów jest pozbawione sensu. A co jeśli wyjdzie fajna płyta nagrana przy użyciu egipskich instrumentów etnicznych (np. "Saurian meditation", solowa płyta lidera Nile)? Ew. płyta z elektroniką, ambientem? Przecież muzycy (siedmiostrunowi też :)) inspirują się nie tylko metalem i numetalem, wystarczy posłuchać co ambitniejszych płyt. Gdyby nie było King Crimson, to nie byłoby Nevermore... Muzyka to muzyka i takie zawężanie horyzontów jest niewskazane wg mnie.
Teoretycznie tak. Ale jest jakiś miliard portali i for gdzie są recenzje takich płyt i tylko kilka z tak zawężoną specjalizacją z czego żadnego w Polsce.

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Można podzielić muzykę na dwa działy: od siedmiu strun wzwyż oraz dział poświęcony muzyce pozostałej. Ja obecnie słucham sporo ambientu i elektroniki i jeśli nie będzie protestów, to chciałbym napisać recenzję płyty właśnie tego rodzaju. Metal chwilowo mi się przejadł. :)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
pisz i slij do nas, jestem za bo tez slucham duzo elektroniki :)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
ale po co az tak rozdrabniac na pod fora?? po to zeby w jednym byly 3 tematy a w drugim 4?? bez sensu
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
na muze jestem na tak, na podfora nie, nie sprecyzowalem, ajmsory

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Ja mysle żeby recenzji W OGÓLE nie wrzucać na forum, tylko na portal, od tego przecież jest ... (i nie toleruję sprzeciwu ;) )

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Ja mysle żeby recenzji W OGÓLE nie wrzucać na forum, tylko na portal, od tego przecież jest ...
Ten człowiek ma rację.

Druga sprawa; też uważam, że dzielenie działu muzycznego na części to średni pomysł.
« Ostatnia zmiana: 05 Gru, 2008, 18:25:31 wysłana przez Vlad The Vampire »

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
No to dejmokratycznie pozamiatane :) Ja jestem bardzo za działem na serwisie, bardzo przeciw ograniczeniom. Nie każdy uczestniczy w życiu pińdziesięciu serwisów internetowych, a każdy lubi posłuchać dobrej muzy.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.