Autor Wątek: Portale społecznościowe i Wy  (Przeczytany 9044 razy)

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Portale społecznościowe i Wy
« 25 Lis, 2008, 17:52:51 »
Tak z ciekawości założę sobie temat.
Czy lubicie media społeczne, portale społecznościowe? Których używacie, które faworyzujecie...

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Portale społecznościowe i Wy
« Odpowiedź #1 25 Lis, 2008, 18:23:09 »
Czy ss jest portalem społecznościowym? :) Jeśli tak, to lubie :)

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Portale społecznościowe i Wy
« Odpowiedź #2 25 Lis, 2008, 18:56:20 »
No tak ;) Choć mi bardziej chodziło o blip, twitter, linkedin, goldenline, lastfm, flaker, wykop, delicious itp itd :)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Portale społecznościowe i Wy
« Odpowiedź #3 25 Lis, 2008, 18:59:21 »
nic przeciwko. nie jestem aspoleczny zeby sie ich bac, nie? :D

chociaz coraz bardziej wkurwiaja mnie kolejne zbedne klony naszychklas, fejsbukow, majspejsow i tak dalej, przynajmniej w sytuacjach jak onet juz 10 razy mnie na bahu zapraszal :/

w tej chwili jedyne co to sie naszoklasuje, bo tam znalazlem kilogramy starych znajomych. prozaiczna przyczyna - tam sie podaje imie i nazwisko i latwiej szukac :D

IMO jakby wszystko zebrac do kupy, ujednolicic rozne bajery to zycie byloby prostsze. a tak kazde sciewo ma cos poztytywnego czego mi brakuje gdzie indziej.
Łe tej.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Portale społecznościowe i Wy
« Odpowiedź #4 25 Lis, 2008, 19:04:23 »
Nie lubie. Forum to dla mnie absolutny maks, jestem generalnie dość niechętny w poznawaniu innych ludzi, zwłaszcza przez neta, a jak się robi wielka ilość to się zmywam. Tak było z pigmejem (choc tam powodem było tez to że poziom upadł, ale to tak btw). Portale typu nasza klasa, last fm mi nie odpowiadaja zupełnie
B ( o ) ( o ) B S

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Portale społecznościowe i Wy
« Odpowiedź #5 25 Lis, 2008, 19:19:27 »
ja mam to w dupie. na nk mialem profil dosc dlugo (juz nie mam), bo zapomnialem ze mam, potem chwilka fascynacji i mega wkurw. Wiadomosci typy, czesc Pawel, nic sie nie zmieniles, albo bardzo sie zmieniles, przyprawiaja mnie o zyganie. Poza tym z tymi ludzmi, co cokolwiek dla mnie znaczyli, nigdy nie stracilem kontaktu, baza lojalnych skurwysynow i wspanialych przyjaciol, nie musze sie sztucznie boostowac na tego typu portalach - ONLY ss.pl i freestompboxes.org :D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Portale społecznościowe i Wy
« Odpowiedź #6 25 Lis, 2008, 19:44:02 »
freestompboxes.org :D
dobre to to jest. Szkoda ze, wcześniej nie znałem :)
Zara bede dłubał w moim sd-1 :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline hmmtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
  • RG7421XL
Odp: Portale społecznościowe i Wy
« Odpowiedź #7 25 Lis, 2008, 19:58:59 »
no ja z takich gówien to tylko lastfm btw zaprasham na proffilq http://www.lastfm.pl/user/hmmtt

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: Portale społecznościowe i Wy
« Odpowiedź #8 25 Lis, 2008, 20:11:14 »
Wiadomosci typy, czesc Pawel, nic sie nie zmieniles, albo bardzo sie zmieniles, przyprawiaja mnie o zyganie. Poza tym z tymi ludzmi, co cokolwiek dla mnie znaczyli, nigdy nie stracilem kontaktu, baza lojalnych skurwysynow i wspanialych przyjaciol, nie musze sie sztucznie boostowac na tego typu portalach

true!! popieram. miałem konto na NK i gdy dostawałem zaproszenia od ludzi których miałem zawsze w dziurce od ch..a przez cale dzieciństwo to też mi się na pawia zbierało. Nie wiem jak w waszych klasach ale u mnie jedyne ciekawostki z NK jakie mogłem obserwować to coraz większe opalenizny moich koleżanek.....juz pomijam fakt że NK się zeszmaciło z tymi wszystkimi "ostatnio na twoim profilu" itd.....
Bawię się tylko w myspace i głównie dlatego że poznaje masę nowej muzyki a na stronach wykonawców ktorych lubię zawsze znajde interesujące newsy ze studia itp. itp.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Portale społecznościowe i Wy
« Odpowiedź #9 25 Lis, 2008, 20:15:29 »
freestompboxes.org :D
dobre to to jest. Szkoda ze, wcześniej nie znałem :)
Zara bede dłubał w moim sd-1 :D

:) niebawem zobaczysz co ja wlasnie skladam :D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Też sie pochwale, bo jestem w trakcie trzech potworków. Ale raczej standardowych, będzie co modyfikować :)

E: a tak na temat, to mialem kiedyś konto na naszej klasie, ale usunąłem bo mnie wkurzało. 4 miesiące przerwy i założyłem, żeby mieć dostęp do forum uczelni(wiele przydatnych informacji tam było ;) ). Tak poza tym to last.fm i jakieś fora.
« Ostatnia zmiana: 25 Lis, 2008, 20:37:07 wysłana przez purple_h »
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Lisu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
    • Myspace
Ja tam regularnie korzystam z naszej klasy. Może dlatego że jestem w liceum mi się bardziej przydaje, bo koledzy wrzucają rzeczy typu rozwiązania do sprawdzianów itp. ;D

SS - zarąbisty portal, dużo wiedzy i kwaśni ludzie
A po za tym myspace i to chyba wszystko. Tanie kopie tych portali wkurwiają jak chui...

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
co to znaczy kwasni ludzie ?? :D

bo nie wiem czy podziekowac czy sie wkurzac :P
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Poza tym bylem kilka-kilkanascie razy w siedzibie naszej klasy i powiem Wam, nigdy wiecej.

Możesz rozwinąć ? :>

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
daj mu spokoj, dwa zdania to wystarczajacy wysilek dla JD w jednym poscie :D

Offline Lisu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
    • Myspace
Kwaśni ludzie tzn. inteligentni ludzie z krzywym poczuciem humoru=grupa społeczna 1st class <- to był komplement ;D

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
Fejsbuk, Grono, fora gitarowe nie wliczam do tego ale jak coś: ss.pl, hugeracksinc itp :)

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Żadnych flakerowców, microbloggerów, wykopywaczy ?  :>

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Yony to blogger przecież :P

Ja siedzę przedewszystkim na ss.pl, fajni ludzie, no i na bieżąco jestem ze sprzętem, nowinkami, nie musząc kopać w bzdurnych postach :)

Czasem bardzo sporadycznie włączę pigmeja, profil na n-k mam i jakoś nie mam traumatycznych przeżyć z tym związanych...

Kiedyś miałem profil na last.fm ale nie kumałem cza-czy ;)
« Ostatnia zmiana: 26 Lis, 2008, 03:46:00 wysłana przez Invivo »

Offline pstry

  • Gaduła
  • Wiadomości: 289
A moge, firma miesci sie w domku szeregowym w dosc porzadnej dzielnicy Wroclawia. Nie da sie tam wejsc, zeby nie dostac ostrym krzakiem po gebie przy furtce. Na parterze wszyscy zdejmuja buty i tak zasuwaja po pomieszczeniach. Dowozilem im jedzenie, jak mnie widzieli to kobita krzyczala "obiad!" i wszyscy biegiem lecieli do kuchni. Niejednokrotnie mnie zdeptali, stratowali. Pizze im wylatywaly z rak na podloge, robil sie syf. Zamowienia to byly na kilkanascie plackow pizzy, kilka makaronow itp. Ogolnie nie wspominam milo wspolpracy z ta organizacja.
No argumenty po chuju fest, żeby ich nie lubić :). Spodziewałem się trochę innego powodu, ale spoko... ten też jest mocny!!!;))

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
No kurna Google też nie startowało od razu w Silicon Valley tylko w garażu :)
Całe to zajście miało miejsce ostatnio czy jakiś (spory) czas temu ?

Ja bardzo chętnie poznam wszystkie szczegóły, każdy najmniejszy :)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Nie, oni zaczynali od mieszkania w bloku, teraz jest szergowka. Dostawy z naszej pizzeri trwaly do konca wrzesnia. ;)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Blogger? Ja?
Ja tylko odwiedzam regularnie Redtube.com, randki.o2.pl, sympatia.pl, browneye.com i licorea.pl :D :D :D :devil: :devil: :devil:
A bloga zaniedbałem od kiedy używam Safari, bo szmaciarze nie potrafią napisać skryptu pod normalny komputer.
« Ostatnia zmiana: 26 Lis, 2008, 16:25:11 wysłana przez se7en »

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg


Ja bardzo chętnie poznam wszystkie szczegóły, każdy najmniejszy :)

ja tez poprosze, lubie ploteczki... a no wlasnie... pudelek.pl +1 ;)

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
...regularnie Redtube.com...
Jeden się nie obawiał napisać, Świętoszki :P