Autor Wątek: [Work In Progress] PRS Goldtop by FAT Guitars  (Przeczytany 4458 razy)

Offline KubaPe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
[Work In Progress] PRS Goldtop by FAT Guitars
« 24 Gru, 2014, 22:12:36 »
Od jakiegoś czasu tworzy mi się lutnicza gitarka i postanowiłem się tutaj z Wami podzielić troszeczkę zdjęciami i specyfikacją. Jak widać w tytule posta, gitarę zamówiłem u Tomka Marczykiewicza z FAT Guitars w Dąbrowie Górniczej i jako, że projekt zbliża się wielkimi krokami ku końcowi wkleję tu trochę zdjęć z różnych faz produkcji. Najpierw jednak krótka specyfikacja instrumentu:

Korpus - dwuczęściowy mahoń,
Gryf - wklejany, również mahoń,
Podstrunnica - heban,
Progi - Dunlop 6000,
Siodełko - Graph-Tech Black TUSQ,
Most - WILKINSON WVPC-SB,
Pickupy - Seymour Duncan SH-2 (neck), SH-4 (bridge)

Tyle tytułem wstępu a teraz fotki :)

 
















To tyle, póki co. Prawdopodobnie w sobotę będę mieć gitarę u siebie to zrobię więcej zdjęć.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Jakas dziwna ta produkcja ale pozyjom uwidziom.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Online Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
No na tych fotkach faktycznie dziwnie to wygląda...
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Kożden jakoś zaczynał. A nie, czekaj...
Paczki z głów!

Offline KubaPe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
Co dziwnie wygląda? Bo nie jestem pewien o czym piszecie :P

Offline Łysy

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 27
  • O kurwa, nie jestem handlarzem. Co ja tu robie?
Mnie dziwi zdjęcie z załącznika, mam wrażenie jakby dwa kawałki były klejone pod skosem, z czym się jeszcze nigdy nie spotkałem - być może nie ma to żadnego znaczenia, z drugiej strony zapala się lampka-czemu nikt tak nie robi :p

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202


o ile uwielbiam goldtopy tak na powyższym etapie trzeba było zostawić tę deskę. śliczna
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Dźwięk raczej "kocha" środowiska liniowe, to co tu jest wykonane raczej burzy podstawy fizyki. I to nie żadne voodoo.
 
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Mnie dziwi zdjęcie z załącznika, mam wrażenie jakby dwa kawałki były klejone pod skosem, z czym się jeszcze nigdy nie spotkałem - być może nie ma to żadnego znaczenia, z drugiej strony zapala się lampka-czemu nikt tak nie robi :p


nikt? widziałem, że szukasz sobie tele to może sam zobaczysz, że niejeden 7ęder tak ma klejone klocki.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 585
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
( Obraz usunięty.)

o ile uwielbiam goldtopy tak na powyższym etapie trzeba było zostawić tę deskę. śliczna
Dokladnie, piekne drewno, super tu wyglada i sie dziwie, ze potem poszlo jakies zolte guano na to. No ale nie moja gitara, wiec sie juz wtracac wiecej nie bede. Tylko ta jedna fota sprawila, ze mi dygnal lekko.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
82 Odpowiedzi
57926 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2009, 23:10:44
wysłana przez Vin$
156 Odpowiedzi
75253 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sie, 2011, 10:03:27
wysłana przez Lothar
95 Odpowiedzi
66794 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Paź, 2011, 23:37:58
wysłana przez Omlet
103 Odpowiedzi
53248 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lis, 2012, 17:12:08
wysłana przez MadYarpen
74 Odpowiedzi
42713 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lut, 2014, 15:36:11
wysłana przez Eisteufel