Autor Wątek: Kupię używaną 7-kę / 8-kę do 2600zł  (Przeczytany 33036 razy)

Offline macko9393

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
LTD odpada, nie ma ani EMG, ani Blackoutów, ani SH-6. Niestety... :(

Offline Badyl81

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Octy chlory

Offline macko9393

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Aha, bo ja go wyszukałem na olx, tam jest na pickupach Lace Xbar.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 415
  • It is useless, to resist.
To kurfa nawet lepiej.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline macko9393

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Wiem o tym. Ale autor chce iemdżi lub blekauty, ewentualnie sh-6.

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
Tylko, że ten LTDk z OLX trochę nie mieści się w budżecie nikodema977, także nie ma co nawet o nim wspominać, bo 4300 PLN a 2600 PLN, to jednak spora różnica (przynajmniej dla mnie).
@nikodem977 Jeśli jednak możliwe jest odpuszczenie sobie Floyd Rose'a, to spójrz na ofertę @m4ody odnośnie LTD SC607B. Mieści się w budżecie, dodatkowo masz na pokładzie EMG, twardy futerał, blokowane klucze, no i dłuższą skalę. Myślę, że oferta warta przemyślenia.

Offline macko9393

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Faktycznie, nie zwróciłem uwagi.

A ten sc607b fajne wiosło.

nikodem977

  • Gość
Tak koledzy, używam floyda. Nie jestem początkującym gitarzystą. Znam się na sprzęcie. Tutaj tylko czekam na propozycję ludzi którzy mają jakieś fajne wiosło siedmiostrunowe z floydem, a nie wystawiają jego na żadnych aukcjach. Tak, wiem że duży jest rozrzut między tymi pickupami, ale ich brzmienie najbardziej mi się podoba, trudno to zrozumieć? Hejtujecie mnie i wygląda to tak jakbyście myśleli że jestem dzieciakiem grającym na gitarze pół roku, który dorwał kasę na jakieś wiosło, którego i tak dobrze nie wykorzysta.
Priorytety: 7 strun, floyd, pickupy wyżej wymienione, i decha najlepiej mahoń. Tyle. Inne propozycje też rozpatrzę. Nie doradzajcie mi i mnie nie hejtujcie. Macie jakieś wiosło do sprzedania to zaproponujcie, a ja to albo rozpatrzę albo nie.
Tyle
« Ostatnia zmiana: 19 Gru, 2014, 23:28:45 wysłana przez nikodem977 »

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Nie jestem początkującym gitarzystom.
Kim?
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline macko9393

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Ok. W takim razie ostatni hejt. Takie tematy zakłada się w dziale kupię, a nie tutaj. Skoro nie jesteś początkującym "gitarzystom", to powinieneś ogarnąć na tyle.

nikodem977

  • Gość
To chyba nie forum ortograficzne. ;) poza tym widzicie jeszcze jakiś błąd? ;) Założyłem posta może nie tam gdzie trzeba, ale pomyślałem, że jeden, drugi coś zaproponuje, trzeci powie, że lepiej ta pierwsza od drugiej jakbym nie wiedział, którą wybrać. Tyle.

Offline macko9393

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Jak obiecałem tamto to był ostatni hejt, więc teraz ciut prawdy :D Na tym forum za ortografię się karci, za głupawe posty i tematy hejtuje. Przyzwyczaj się, a będzie dobrze :D

nikodem977

  • Gość
To muszę zhejtować to forum za hejterstwo, które niestety dotyka internautów na praktycznie każdym forum. Nie tego oczekiwałem.

Offline macko9393

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
No ale czego się spodziewasz bez żadnych konkretnych preferencji, przy takich pieniądzach. Forum nie ma co hejtować, tylko troszkę się ogarnąć i zastanowić przed założeniem bezsensownego tematu. Ogarnij co lubisz i wtedy zakładaj konkretny temat, a nie takie byle co. Dobra, koniec offtopu.

Orange

  • Gość
Ogarnij co lubisz i wtedy zakładaj konkretny temat, a nie takie byle co. Dobra, koniec offtopu.

I w odpowiednim dziale. Np takim co nazywa się GIEŁDA i KUPIĘ

nikodem977

  • Gość
Blackjack sls v-8 jutro będzie u mnie. Koniec tematu...
Floyda już olałem, ale jakby miała byc to siódemka to floyd obowiązkowo, m.in dlatego zrezygnowałem z ltd sc607b.

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
to wybrałeś sobie dosyć trudną do ogarnięcia gitarę na początek. Vka, 8 strun. Możesz tego żałować
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Online Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Ale wygląda dobrze w chuj, więc niech chociaż to Ci zepnie dupę i da motywację ;)

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 771
Niech każdy zaczyna od czego chce. Takie myślenie, że "trzeba zaczynać o starego akustyka z kosmiczną akcją strun" to spuścizna po latach komuny, w której trudno było o cokolwiek lepszego.
Poza tym nie znalazłem informacji, że kolega jest początkujący  ;)

Graty, pamiętaj o NGD i niech Cie wiosło cieszy  ;)

nikodem977

  • Gość
Dzięki. ;)
Akurat v-kę miałem wcześniej i lepiej mi ten kształt leży od superstrata.
Fajny gryf ma sls, dobrze wyregulowany jest itp, wiec myślę że ogarnie się to bydle. Próbek niestety nie nagram bo nie mam na czym ;) nie jestem początkującym. 5 rok gry mam przed sobą.
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2014, 15:39:12 wysłana przez nikodem977 »

Offline macko9393

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Gratsy. Nie jestem fanem ósemek, ani v-ek, ani schecterów (zaraz ktoś mnie pewnie zhejtuje :P), ale przyznam szczerze, że ten prezentuje się całkiem fajnie. No i NGD załóż obowiązkowo.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2


nikodem977

  • Gość
Spoko, tylko teraz mi wytłumacz co to jest to (może to śmieszne ale po prostu nie wiem XD) NGD???
Chociaż się domyślam, że to post w którym daje zdjęcia mojego cuda, i jakiś opis ode mnie no i próbki, których nie zrobię bo nie mam na czym nagrywać.
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2014, 18:46:03 wysłana przez nikodem977 »

Offline macko9393

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
New Guitar Day, albo New Gear Day, nie jestem pewny. Trochę tych tematów wisi, zajrzyj a na pewno się połapiesz ;)

nikodem977

  • Gość
Ok, już kumam wszystko. :)

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
Jak obeznany z vka to przepraszam bardzo ;) ja osobiście w 8 chyba bym się jej bał, ale niech służy dobrze, bo specke ma fajną ;)
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
37 Odpowiedzi
14704 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2015, 14:16:14
wysłana przez Leon