Autor Wątek: Budżetowa używana 7 ok 1500zł  (Przeczytany 14707 razy)

Offline gtfo

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
A cenowo jak one stoją w ogole?
Bo najlepiej żeby mi to 1:1 wyszło. Jakaś wymiana czy cuś.
Generalnie mam jobla na punkcie loomisa, ale to daleko daleko nie ta półka cenowa.
Pogrywałem sobie na ltd 1000 i zostawiłem tego DKMG, także nie wiem :P

Offline ma95

  • Gaduła
  • Wiadomości: 149
Może masz jakiś udany model, bo miałem 3dkmg + 3dkmgt. Nie postawiłbym tego koło serii 1000. A imo moje chińskie ltd v200 lepiej napieprzało niż dkmg. Jacksonami się jaralem dlugo czasu zanim coś porządnego do łapy dostałem :)

co do mh417 - 1800-2000. Czasami 1600
Czerwona dziewczynka przekrojona na krzyż
Czemu ty jabłuszko krzywo na mnie patrzysz ?

Offline gtfo

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
A co z jackiem dr7 pomijajac ze jest mega brzydalem  ;D JAK sie sprawuja standardowe pipaki duncany designed?

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
co do mh417 - 1800-2000. Czasami 1600

To chyba kiedyś. Teraz Vipery w 7ce chodzą po ok. 2200-2400, a MH lekko 2000. Chyba że naprawdę giga okazja, ale dawno takiej nie widziałem.

A kolega @gtfo rozważał może Ibaneza ARZ307? Bo mam takowego (jest nawet ofocione NGD), co prawda za bardzo nie sprzedaję, ale... ale to je sevę.peel, nie takie rzeczy się tu działy ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline gtfo

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
Kolega nie rozważał.
Interesują nie tylko superstraty ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 746
Vipery w 7ce chodzą po ok. 2200-2400

Ale warto*.
 
*Nie myślałem, że to kiedyś napiszę ;). Oj, był hejt na ten kształt, a teraz tylko takiej fabrycznej bym szukał.
Paczki z głów!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 416
  • It is useless, to resist.
Vipery w 7ce chodzą po ok. 2200-2400

Ale warto*.
 
*Nie myślałem, że to kiedyś napiszę ;). Oj, był hejt na ten kształt, a teraz tylko takiej fabrycznej bym szukał.

SG śmierdzi. Sorry, takie życie...

...że sam barytona bym chętnie utulał. :( żałuję @Ewolter żeśmy się nie wymienili RG8 na Twojego Vipera. Nie wiem czemu tego nie zrobiłem :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 746
SG śmierdzi. Sorry, takie życie...

Miałeś? Bo mi też śmierdział, póki nie miałem swojego i jebłem parę sztuk.
Paczki z głów!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 416
  • It is useless, to resist.
SG śmierdzi. Sorry, takie życie...

Miałeś? Bo mi też śmierdział, póki nie miałem swojego i jebłem parę sztuk.

Miałem. I mi śmierdział. Mi ten kształt nie robi. Taki śmierdzący. Ale VB bym utulał. Ewolter miał fajnego, dopieszczonego. Mogłem go mieć. I co? I CHUJ.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 746
To na grzyba żeś kupił? ;)
Paczki z głów!

Offline siedmil

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Oświetlenie imprez
Sorry, że zaśmiecam temat takim postem, ale mam pytanie. Czy dla początkującego piętnastolatka gitara siedmiostrunowa będzie odpowiednia czy lepiej szukać 6 strunowej? Wiem, że cena będzie większa. Pytanie, na czym łatwiej się nauczyć. Szukam czegoś dla młodszego brata, który ma na punkcie gitary hopla już dłuższy czas.
Wiosna!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Jak na początek to 6tka w std E. Chyba że od razu chce grać meszugi czy innego bólba, to można i ósemkę w drop Ó ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Nie ma znaczenia. Ważne żeby instrument stroił i nie masakrował rąk, czyt. nie zniechęcał do nauki. Między siódemką a szóstką przejście jest tak niewielkie, że można IMO spokojnie zacząć od siódemki. Zwłaszcza jeśli chłopak ma jakieś ukierunkowanie na muzykę w której siedem strun się przydaje (jazz np ;)).
Z tą wyższą ceną też nie ma co się zapędzać. Schectera Omen czy inkszego Flame'a EXG7 można wyrwać w niedużych pieniądzach.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
10367 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2009, 16:50:26
wysłana przez sei.tahn
17 Odpowiedzi
10919 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Mar, 2013, 00:06:06
wysłana przez snapkejs
67 Odpowiedzi
33107 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2015, 22:50:18
wysłana przez Matzer
14 Odpowiedzi
5872 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Lis, 2015, 22:06:54
wysłana przez James
0 Odpowiedzi
1114 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2017, 21:55:02
wysłana przez Filu888