Autor Wątek: Kącik produktów Apple - iPhone, iPad, Mac, etc.  (Przeczytany 148391 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Udokumentowanych jest słownie SZEŚĆ przypadków mocno wygiętych iPhone'ów na kilka milionów sprzedanych aparatów. Nie wiem, czy taki topic jest, ale ten konkretny sam założyłem, masz coś przeciwko temu, bym się tu wypowiadał?

Napisz piosenkę pochwalną.

Czy mam coś przeciwko? Tak mam. Bite me :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Omlet, ale zluzuj trochę poślady, bo się czepliwy robisz od wczoraj. Chyba na Ciebie te ajfony źle zadziałały.

A co do tych zagięć, to ja trochę nie rozumiem paniki. To jest PIERDOLNY telefon. Wygoda noszenia go w kieszeni przez kilka godzin... khem. Jak się jest debilem, to i bloczek betonowy się zepsuje przypadkiem.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Popracujcie na urzadzeniach mobilnych 40h tygodniowo nauczycie sie nimi gardzic niezaleznie czy sa na iOS Androidzie czy WP8 :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Wzruszająca historia. Co to ma wspólnego z tematem? Nie katuj siebie i innych tym, co Cię irytuje w robocie. Zresztą - jeśli jest taka konieczność, są odpowiednie wątki.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Pracuję 40 godzin tygodniowo z ludźmi. Wkurwiają mnie już niemożebnie. To co, mam się zamienić w moderatora-psychopatę? :>
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
40godz. tygodniowo.... szczęściarz :P

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Pracuję 40 godzin tygodniowo z ludźmi. Wkurwiają mnie już niemożebnie. To co, mam się zamienić w moderatora-psychopatę? :>
Tak. Będzie zabawnie :)

Jarek - w sumie 40 godzin to siedzę w robocie. Pracuję z 9 :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
To co, mam się zamienić w moderatora-psychopatę? :>

Nie prowokuje, ale nie zrobisz tego

:D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Pfff. Każdy następny wpis w tym temacie niezwiązany z ejpel łorldem będzie nagradzany tygodniowym banem. Dla szczególnie zasłużonych przewidujemy opcję dwutygodniowego wypoczynku nad przejrzystymi wodami Morza Banowego. Dobór tego kto sobie szczególnie zasłuży pozostawiam komisji specjalnej w składzie ja, ja i JA. AJEM KREJZI!!!!11111

Spoiler
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Kolejny ciekawy artykuł:
http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2469381,00.asp
Chyba bardziej wierzę PC Magowi niż kolesiowi, który zgina telefon w łapie gołymi rękami. Na filmiku wygląda to całkiem rozsądnie, Apple nie wypuściłby takiego bubla na rynek, który by giął się w łapach...
Spoiler

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Hej fanboje ;)

Szukam porady.
Przymierzam się kupna iMaca.
Upatrzyłem sobie:
http://www.cortland.pl/apple-imac-21.5-2.9ghz-i5-8gb-1tb-gt750m.html
lub
ze słabszym procesorem i inną kartą graficzną
http://www.cortland.pl/apple-imac-21.5-2.7ghz-i5-8gb-1tb-intel-iris-pro.html

Zastanawiam się nad dokupieniem pamięci RAM (+8GB), jest sens takiego rozwiązania?

Komputer służy mi głównie do programów Adobe, głównie After Effects (+ obciążające wtyczki/rendery itd), Photoshop, Illustrator i Lightroom.
No i oczywiście chciałbym aby Ableton z pluginami śmigał zamiast się krztusić ;)

Pozdr


edit:
Laptopowe sobie odpuściłem ze względu na cenę. Z resztą kilka ostatnich lat nauczyło mnie, że laptopa przewoziłem tylko przy przeprowadzkach.


« Ostatnia zmiana: 04 Paź, 2014, 16:00:14 wysłana przez Pronounce »

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
@Pronounce z tego co kojarze, to ten mniejszy iMac nie ma mozliwosci wymiany RAM, bo jest wlutowany w plyte glowna. Tak wiec od razu patrz na taki z odpowiednia iloscia RAM, no albo na wersje 27", tam jest mozliwosc.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Dzięki za odpowiedź.
Właśnie dlatego też się zastanawiam czy warto dopłacić za RAM, bo z tego co czytałem/słyszałem to są raczej "niezmienialne" komputery.
Raczej wolałbym zakupić raz a dobrze, bez modyfikacji.

27" sobie odpuściłem.
Uznałem, że 21,5 będzie wystarczająco duży do pracy jak i w ostateczności łatwiejszy do przetransportowania .

A różnica pomiędzy podanymi modelami w procesorach i kartach graficznych jest warta dopłacenia?

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ja bym wzial ten mocniejszy, glownie z racj tego, ze ma lepsza grafe, wiec mozna czasem w jakas gierke pyknac.

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
żona ma imaka 21,5. odrzuca mnie błyszczący ekran.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Ma ktoś może 4s i próbował szczęścia z najświeższym iOS'em?

Mam też mały dylemat a propos wydajności:
Jeżeli ktoś ma ochotę mi pomóc to trzeba wejść z urządzenia mobilnego w ten link:
http://get.webgl.org/
i jeżeli pojawi się kręcąca się kostka wejść w ten:
http://www.goodboydigital.com/pixijs/bunnymark/
i, ekhem, dodawać króliczki aż zejdzie do 20 FPS. :D

Ostatnio sprawdzałem 5s i wyszło 33k, a teoretycznie powinno być około 55k i trochę mnie to zastanawia.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Mam 4S na 8.0.2, zaraz sprawdzę.

EDYTA:
8952, 20fps.
« Ostatnia zmiana: 06 Paź, 2014, 23:50:31 wysłana przez michu123PL »

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Mam 4S na 8.0.2, zaraz sprawdzę.

EDYTA:
8952, 20fps.
Bardzo cenna informacja, dzięki. 8)

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Padło mi Lenovo i mam okazję łyknąć iphona 3gs za 180zł. Podobno sprawny, jeszcze nie znam szczegółów. Nadaje się to do czegoś w dzisiejszych czasach? Nie miałem nigdy styczności z Apple.

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Nadaje się jak najbardziej. Chcesz to swojego Ci mogę oddać za 140zł.
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
A wypowie się ktoś, kto nie jest na sprzedaży? :)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Zależy, co rozumiesz przez "coś w dzisiejszych czasach", bo w tej kwocie nic z nie-wiadomo-jaką wydajnością nie znajdziesz. Do dzwonienia, SMSowania, sprawdzania maila, słuchania muzyki i grania w parę gierek sprawdzi się jak najbardziej, choć nic ci nie urwie (nie wiem, czy JamUP na tym kopsnie), bo kosztuje 10 razy mniej niż przedostatnia generacja (5S).