Autor Wątek: Kącik produktów Apple - iPhone, iPad, Mac, etc.  (Przeczytany 148386 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Pany, potrzebuje doradztwa z zakresu co kupic. Chce tablet, zdecydowalem sie na ipada mini z 3g, ale nie wiem czy jest sens doplacac do wersji 64 gb?
B ( o ) ( o ) B S

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
No tylko jeżeli uważasz, że tyle pamięci jest Ci faktycznie potrzebne.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie wiem, iPad mini to zajebisty sprzęt ale chyba nie potrzebowałbym aż tyle miejsca.

Ogólnie miniacz to chyba najlepsza opcja z tabletów obecnie ale wydaje mi się że 32GB śmiało Ci wystarczy :)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Ja mam 4G 16gb i jeszcze nie zapchałem. 32GB będzie optymalne, ale wszystko zależy tak na prawdę od Twoich potrzeb i organizacji miejsca. Jeśli chcesz trzymać nań muzykę, wgrać kilka filmów, albo zamierzasz mieć dużo gier to nawet 64GB może okazać się za małe. Ja mam 4G i fajny pakiet internetowy, zakupiłem do tego puffin browsera (do oglądania filmów online) i zassałem spotify (obv), więc poza grami wszystkie inne pożeracze pamięci odpadają. Zawsze można też na bieżąco usuwać i dodawać nowe multimedia. @g-zs
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Muzyka i gry u mnie zapchały iPada 32GB niemal natychmiastowo. Mi by się przydało 64 albo nawet 128GB ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Z ajfonowego doświadczenia to stwierdzam, że jeśli lubisz grać w gry (kilka powązniejszych gierek na krzyż  i 16GB szło się zajączkować) i właśnie chcesz mieć pod ręką zawsze dużo multimediów, to pewnie warto dopłacić, choć słuchanie muzy z tabletu? To nie telefon, do kieszeni nie schowasz...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Z ajfonowego doświadczenia to stwierdzam, że jeśli lubisz grać w gry (kilka powązniejszych gierek na krzyż  i 16GB szło się zajączkować) i właśnie chcesz mieć pod ręką zawsze dużo multimediów, to pewnie warto dopłacić, choć słuchanie muzy z tabletu? To nie telefon, do kieszeni nie schowasz...

a to muzyki się słucha tylko z kieszeni? ;)

Na tle gierki czy podczas przeglądania neta w podróży miło sobie muzykę na uszy zarzucić :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
W grach już jest muzyka. Nie wiem, ja tam gram prawie wyłącznie w RPG i muzyczne gierki, więc nigdy nie puszczam innej muzy w tle ;)
Co do przeglądania neta... no może i ma to sens. Ale i tak muza z tableta mi się średnio widzi jakoś :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Dzięki za doradztwo, pojechałem, kupiłem Ipada Mini 2 (Retina to czad :D ), 64GB WiFi :) Dzisiaj poszła aktualizacja na iOS 8 i bangla aż miło.
Nie brałem wersji z 4G tylko dlatego że kosztował 7 stów więcej, a router bezprzewodowy z modemem mogę mieć za około 200pln :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Dzięki za doradztwo, pojechałem, kupiłem Ipada Mini 2 (Retina to czad :D )

choć zaraz to będzie przestarzała technologia, większość producentów ma już lepsze wyświetlacze w tabletach (apple zaopatruje się w nie u Samsunga)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ja gram na 5150 i mój telefon to nokia e52. Dla mnie ta technologia będzie aktualna jeszcze przez dłuuugi czas ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
No i Apple ma miłą praktykę niezapominania o swoich urządzeniach i pewnie jeszcze kilka lat będzie wydawał aktualizacje na tego iPada - aż tak szybko tej przestarzałości nie odczujesz ;)

Ja do dziś używam zwykłego iPada 2 bez Retiny i nie myślę go zmieniać.

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
Jedyny problem tego iPad Mini 2 (sam go mam) to brak GPS :( tylko wersja z 3G go posiada.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Jedyny problem tego iPad Mini 2 (sam go mam) to brak GPS :( tylko wersja z 3G go posiada.

chyba 4G? ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Dziś miałem w rękach oba ajfony szyść, dużego i nowego.

They are so... Samsung
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Dlatego nowych ajfonów już ja nie wezmę :P
Ale nadal jaram się właśnie iPadem mini 2.
« Ostatnia zmiana: 30 Wrz, 2014, 01:24:36 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja już mam wyjebane w appla i google :)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
(apple zaopatruje się w nie u Samsunga)
<kaszl> LG <kaszl>

Samsung dostarcza inne elementy, procesor np.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Co za różnica? Sprzęt jest dobrze zrobiony i w przeciwieństwie do tego pseudo-cudownie-liberalnego Google'a, postarali się o odpowiednie sterowniki audio, by banglały Wam BIASy, JamUPy i inne takie. Wolny rynek, od Was zależy, czy kupicie produkt od jednego totalitarnego korpo, czy od drugiego.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Sprzęt jest dobrze zrobiony



Z nieco innej beczki - jest jeszcze jakis topic w którym nie błysnąłeś swoją wiedzą? :)

Na temat - jutro osiem godzin pomacam sobie nowe ajfony jak się uda, może nawet któregoś zegnę ;)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Gdyby jeszcze tylko tak zrobili, że jak się kupuje coś apla, to jakiś rusek dostaje gangreny, albo chociaż tuberkulozy, w czym zresztą przodują...

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Sprzęt jest dobrze zrobiony

( Obraz usunięty.)

Z nieco innej beczki - jest jeszcze jakis topic w którym nie błysnąłeś swoją wiedzą? :)

Na temat - jutro osiem godzin pomacam sobie nowe ajfony jak się uda, może nawet któregoś zegnę ;)
nagraj to :D
i always go full retard

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Gdyby jeszcze tylko tak zrobili, że jak się kupuje coś apla, to jakiś rusek dostaje gangreny, albo chociaż tuberkulozy, w czym zresztą przodują...

Stulejki!
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
@Omlet Udokumentowanych jest słownie SZEŚĆ przypadków mocno wygiętych iPhone'ów na kilka milionów sprzedanych aparatów. Nie wiem, czy taki topic jest, ale ten konkretny sam założyłem, masz coś przeciwko temu, bym się tu wypowiadał?

PS http://www.businessinsider.com/apple-replacing-bent-iphone-6-2014-9
« Ostatnia zmiana: 30 Wrz, 2014, 00:11:09 wysłana przez gizmi7 »

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Stulejki!
To mają difoltowo zapewniane przy porodzie władcy tego pięknego kraju.