Autor Wątek: anty GAS??  (Przeczytany 4717 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
anty GAS??
« 04 Lis, 2008, 14:56:13 »
macie czasami to uczucie zeby opierdzielic wszystkie graty?? ewentualnie zostawic jeden patyk i grac w kosciele?? ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: anty GAS??
« Odpowiedź #1 04 Lis, 2008, 15:09:28 »
TAK!!
Mam czasem chęć żeby sprzedać wszystko, kupić jedynie akustyka i grać sobie choćby na ulicy. Zresztą dość często ostatnio ;)
Ale przechodzi i pojawia sie nowy GAS :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: anty GAS??
« Odpowiedź #2 04 Lis, 2008, 15:20:36 »
Ja kiedyś miałem uczucie, żeby całe granie w cholerę rzucić, ale na szczęście mi przeszło :) A na uczucie składało się ciągłe nieukładanie się w zespole + długi brak weny :)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: anty GAS??
« Odpowiedź #3 04 Lis, 2008, 15:21:37 »
ja teraz tak mam. Chce opchnąć wszystkie graty...

Spoiler
B ( o ) ( o ) B S

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: anty GAS??
« Odpowiedź #4 04 Lis, 2008, 16:38:07 »
macie czasami to uczucie zeby opierdzielic wszystkie graty?? ewentualnie zostawic jeden patyk i grac w kosciele?? ;)

Nie. A Ty?
:)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: anty GAS??
« Odpowiedź #5 04 Lis, 2008, 17:13:15 »
U mnie zrealizowany antyGAS na latanie. Po trzecim poważnym wypadku mi przeszła ochota na dalsze wrażenia. Za to żeby móc wrócić do grania  - nawet rozstałem się z kobietą...  ;)
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: anty GAS??
« Odpowiedź #6 04 Lis, 2008, 17:42:38 »
Nie. A Ty?
:)

co pol roku to pierwsze i jeszcze nigdy to drugie (uff) ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: anty GAS??
« Odpowiedź #7 04 Lis, 2008, 19:16:24 »
Ja kiedyś miałem uczucie, żeby całe granie w cholerę rzucić, ale na szczęście mi przeszło :) A na uczucie składało się ciągłe nieukładanie się w zespole + długi brak weny :)

dokładnie. aktualnie to przechodzę. Nie tak drastycznie bo grac będę ale z 5 osób zostałem sam z perkusistą w zespole ;/ i przeszły mi ochoty na gasowanie i dalsze pchanie hajcu w sprzęt. No ale to trwało 1 dzien ;d

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: anty GAS??
« Odpowiedź #8 04 Lis, 2008, 20:02:32 »
kurwa, non toper.

aktualnie mam pomysla zeby wyjebac wszystko poza wioslem (i kolumna, ktora chocby miala mi sie nie przydawac to mam sentymenta do niej) i kupic halfstacka JCM800 albo halfstacka Orange. chociaz od jakiegos czasu sprzet brzmi mi caly czas ok jakos nie moge sie przyzwyczaic i ciagle cos mi nie pasuje.

wszystko przez to ze mi sie zbyt duzo brzmien podoba i nie wiem co poradzic. nie stac mnie na wszystkie ;)

najsmieszniejsze w tej calej sytuacji jest to, ze wystarczyloby mi kupic Vht Fatbottom 4x12 i pewnie wszystkie problemy by zniknely. na jakies pol roku :D bo potem znow bym tesknil za JCM800 2205 albo 5150 albo czymkolwiek co juz mialem i sprzedalem bo nie pasowalo. to jest dopiero jajco, ze przewinalem juz kilka roznych piecow ktore mi do konca nie pasowaly i teraz brakuje mi tych rzeczy
ktore w nich byly zajebiste.

PS. co do grania w kosciele - Lica i towarzystwo jakos nie musi sprzedawac wszystkiego zeby tam grac :D
Łe tej.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: anty GAS??
« Odpowiedź #9 05 Lis, 2008, 10:59:41 »
Ja kiedyś miałem uczucie, żeby całe granie w cholerę rzucić, ale na szczęście mi przeszło :) A na uczucie składało się ciągłe nieukładanie się w zespole + długi brak weny :)
Stary, mam tak chyba co pół roku...

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
Odp: anty GAS??
« Odpowiedź #10 05 Lis, 2008, 11:17:22 »
mi sie mega nie układa w kapeli ostatnio ;(

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: anty GAS??
« Odpowiedź #11 05 Lis, 2008, 11:35:54 »
mi sie mega nie układa w kapeli ostatnio ;(
:'( :'( :'( przytul...

Offline pstry

  • Gaduła
  • Wiadomości: 289
Odp: anty GAS??
« Odpowiedź #12 05 Lis, 2008, 12:22:21 »
też miałem ciężkie chwile. Zostawałem sam bez kapeli. Co chwile ktoś odchodził. Ale się zawziąłem i nie przestawałem szukać chętnych do grania ludzi. Nawet z Niktem chciałem grać :). Ale się wypiął. Dziwka.
Przetestowałem ok. 10 pałkerów we Wrocławiu by w końcu trafić na tego jednego piekielnego. Znazlazł się też Metal :). Tak więc nasza kapela składa się ze sfrustrowanych gości po przejściach, chcących napierdalać ile wlezie. I ani mysle o anty GASie :)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: anty GAS??
« Odpowiedź #13 05 Lis, 2008, 12:36:13 »
mowilem ze nie bede gral bo nie mam czasu sie za to brac. i od tego czasu dalej z nikim nie gralem i nie gram. a dziwka to jestem ale sinnera :P
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
Odp: anty GAS??
« Odpowiedź #14 05 Lis, 2008, 13:15:58 »
my nie graliśmy wcale przez całe wakacje 3 miesiące (robiliśmy sobie salę prob, jeszcze się nią bede chwalił :P)
teraz znowu zaczeliśmy piierwsze dwie proby masakra poprostu rzeź nonstop rewela

a teraz....
kurwa mam ochote ich powybijać

zresztą oni mnie też

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: anty GAS??
« Odpowiedź #15 05 Lis, 2008, 17:06:43 »
Nawet z Niktem chciałem grać :)
Brzmi to desperacko :P

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: anty GAS??
« Odpowiedź #16 05 Lis, 2008, 18:01:44 »
Tylko dlatego że nie znasz Nikta Invivo ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.