Autor Wątek: NGD i tuning taniego jacksona JS32-7 klucze humb,  (Przeczytany 2659 razy)

Offline Marcel

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 16
Cześć, kupiłem se takie wiosełko nówkę,(jackson js 32-7) chciałem brać kredyt na jakieś k7 nie wiedziałem sam co chcę. Zaryzykowałem dla sprawdzenia z ciekawości  myśle najwyzej sprzedam.. Ale nie ! Wiosło to powaliło mnie jakością wykonania. Mógłbym sie jarać jakbym ze skajłeja przesiadał ale ma na codzień do czynienia ze sprzętami wyższej półki.

Powiem tak jakby miało znaczek ibanez to kosztowało by około 3 kafle. I też miało by stockowe pickupy.
Gryf wykurwiście wygodny.

Dwie rzeczy chciałbym zmienić w nim :
klucze tu myslałem gotohy wziąć czarne z guitarproject ( są w okolicach 160 zł ) a jedna sztuka została by jacksona bo nie da sie na razie kupić na sztuki  chyba że co Wy polecicie czarnego 3 lewe 4 prawe albo 3+3 + na sztuki 1 lewy

Humbucker jest fajny ale na tranzystorach i cyfrach , na moim sprzęcie bojowym lanej vh 100r robi sie gumowy.
Zmieniałbym tylko mostkowy gryfowego nieużywam za dużo

Zastanawiam się pomiedzy otwartym nazgulem-7 a sh6-7
Sh6 miałem nieraz i lubię ale nie miałem w siódemkach
nazgula nie miałem  jeszcze
Gram raczej rytmicznie - w zespole hard rocka a w domciu dla siebie brutalniej ale raczej ku brutalowi i selektywności bym się skłaniał. Raczej dużo dołu nie potrzebuję

Pozdrawiam.

Pozd

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Grarzy, chociaż nie powiem, miałem w rękach 8 strunowego Dinky'ego z tej serii i mnie nie powalił specjalnie. Był OK, ale nic więcej. ;) tym nie mniej fajnie, żeś zadowolony z Fen...Jacksona :D

Aha no i
 :fotki:
Wiem, folguję sobie... :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Powiem tak jakby miało znaczek ibanez to kosztowało by około 3 kafle. I też miało by stockowe pickupy.

Haha, lol, nope :D

ale gratuluje, żeby nie było ;)
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
38 Odpowiedzi
19728 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sty, 2008, 23:14:36
wysłana przez Harvest
21 Odpowiedzi
8819 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2010, 10:01:46
wysłana przez Vertigo
8 Odpowiedzi
7132 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2014, 19:19:19
wysłana przez gregorinus
36 Odpowiedzi
13487 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lut, 2015, 12:52:21
wysłana przez RWD
14 Odpowiedzi
12266 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sie, 2015, 18:35:45
wysłana przez vastio