Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475800 razy)

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
No Conviction jest wyjabany :)
A co do CoD'a to ma byc zajebista kolekcjonerka :D

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Ostatnio sciaglem emulator Gameboya Advance i rypie w megamana, sonica, bombermana i castlevanie ;d

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 362
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ja zaś rypię na emulatorze w Fight Night: Round 3. Genialny boks. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
A ja na emulatorze GBA na komórkę w advance wars i pokemony XD

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Hehe poksy stara dobra gra na zabicie czasu :P
Az ja polecam jeszcze UFC :) Ja tylko czekam az wyjdzie na PSP 2010 bo ma w tym roku ma byc :P
A co do staroci to hmm Pegasus i GOAL 3, Micro Machines oraz BIG NOSE :D juz nie pisze mario itd bo to do tej pory zyje :)

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
A ja pożyczyłem od kolegi assasins creed 2 i zdecydowanie mogę polecić choć dopiero przed chwilą zacząłem przechodzić ;D

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Resident Evil 5, tez pozyczone od kolegi (wzamian za arkham asylum i force unleashed). Fajny odmozdzacz-idziemy, strzelamy, zbieramy amunicje i tak w kolko. Z survival horror zostal tylko survival, bo ginie lub prawie ginie sie nader czesto, zas straszne to to nie jest ani troche, ale coz z tego?

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A ja na emulatorze GBA na komórkę w advance wars i pokemony XD
Advance Wars Miszcz!
Specjalnie GBA kupiłem, żeby grać w to(i w Golden Suna(no i może w pokemony)).
To jak już przy starociach to powiem, że jestem totalnym maniakiem staroci i bez końca mógłbym grać w Amigowe gry. Żałuję, że na PSP emulator Amigi jest bardzo niedopracowany.
Też mają problem emulować na procesorze 333Mhz procek 8Mhz. Co za świat... ehh...
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Tak to już jest;]

Odpaliłem właśnie steel panthers...miodek

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Resident Evil 5, tez pozyczone od kolegi (wzamian za arkham asylum i force unleashed). Fajny odmozdzacz-idziemy, strzelamy, zbieramy amunicje i tak w kolko. Z survival horror zostal tylko survival, bo ginie lub prawie ginie sie nader czesto, zas straszne to to nie jest ani troche, ale coz z tego?

jednak re5 stoi zdecydowanie kilka klas wyżej od takich arkham asylum i force unleashed :P

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
od Foce Unleashed może, ale od AA w żadnym wypadku nie.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
kurde, może to dlatego, że kompletnie nie rozumiem fenomenu arkham asylum :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Nie każdemu jest dane pojąć naturę wszechświata. Wielcy już pojęli :D
Paczki z głów!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
A ja na emulatorze GBA na komórkę w advance wars i pokemony XD
Advance Wars Miszcz!
Specjalnie GBA kupiłem, żeby grać w to(i w Golden Suna(no i może w pokemony)).
To jak już przy starociach to powiem, że jestem totalnym maniakiem staroci i bez końca mógłbym grać w Amigowe gry. Żałuję, że na PSP emulator Amigi jest bardzo niedopracowany.
Też mają problem emulować na procesorze 333Mhz procek 8Mhz. Co za świat... ehh...

Nie kuś - mam 2 x Commodore C64 w zamykanym stoliku :D Tylko stacji 5,25" już nie ma :D Ale 2 kaseciaki są :)
I miałem Amigę 500 i tęsknię za nią bardzo :D A na allegro coraz ich mnie i mniej :>

Można emulować ... ale to już nie to :D Ja mam specjalnie Pentium 200 + 32 Mb ramu z Win98, żeby odpalać wszystkie dosowe starocie - no i żeby ganiały odpowiednią prędkością :) UFO, DN3D, Doom, Heretic, Hexen, Warcraft II, StarCraft, Magic Carpet :>

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
To tłumaczy czemu tak ujowo grasz, skoro masz specjalnego kompa do gier :P ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Nie kuś - mam 2 x Commodore C64 w zamykanym stoliku :D Tylko stacji 5,25" już nie ma :D Ale 2 kaseciaki są :)
I miałem Amigę 500 i tęsknię za nią bardzo :D A na allegro coraz ich mnie i mniej :>
Lamisz. Na chwilę obecną mam C64C, A600(full wypas z dyskiem, internetem i chuj wie czym jeszcze), A1200, A CDTV. Milijon akcesoriów, oprogramowania. Kocham ten sprzęcior.
Kurna, tylko telewizora nie mam żeby to podłączyć gdziekolwiek.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
(i w Golden Suna
!! Jedna z najlepszych gier w jakie gralem! (co tam, ze na GBA) Szkoda ze 3 nie zrobili :(
Popylam ostatnio w Kohana i Celtic Kings, zajebiste taktyki i musze przyznac ze jest  :zuo:

Offline GNOSiS

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
Crysis po modach - zwaliły z nóg. Specjalnie upgradowałem kompa pod te wymagania.

Mnie też. Natępny upgrade - marzec 2011 :)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Ja upgrade będę miał jak drugiego kompa kupię (za dofinansowanie XD) - będzie GTX460 :D A mojego GTX275 też na niego wymienię :D I będą dwa 4x3Ghz 4Gb ramu + GTX460 :D

W środę idę odgrzebać commodore :D Mam gas na to :D Żeby sobie śrubokrętem podziabać w kaseciaku i pograć w river raid albo buggyboy :D Do C64 miałem stacje 5,25 a do A500 miałem rozszerzenie 1Mb (razem 1,5Mb XD) + druga stacja dysków :D Wypas! Gry z A1200 czasami dało rady odpalić :P Ale niestety AGAtki (co nie Dex :D) już A500/600 nie miały :> Nie to co 1200 :D

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Ja tam i tak w głębi serca kocham najbardizej ECS <3.
Sobie przypomniałem, że na dysku trzymam 20GB softu na CDTV. Trza by to w końcu przetestować :p Next weekend!
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
No ja teraz dorwalem UFC 2010 na PSP :)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
To tłumaczy czemu tak ujowo grasz, skoro masz specjalnego kompa do gier :P ;)

Kompa mam pod Adobe CS3/4 - spróbuj to HUJOSTWO odpalić na mniej niż 4gb ramu i dual core przy np. rozdzielczościach 15 000 x 4 500 px :> powodzenia XD Przesuniesz warstwę i idziesz zrobić kawę :D

A Ty Dex mnie tu nie demotuj bo Cie kurna okradnę XD

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Komentarz dotyczył specjalnego starego kompa do gier :P Ja mam specjalnego kompa do wszystkiego. We wszystkim się nie sprawdza :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
ostatnio mnie wzięło na stare gry które ostatnio widziałem jak jeszcze miałem pierwszego kompa. Ściągam big red racing, fxfighter i parę innych i albo chodzą o połowę za szybko albo w ogóle.. trzeba zrobić downgrade ;)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Zapgrejdowałem kompa sobie to odpaliłem w końcu Bad Company 2. Ja jebie, wyczesana gra, może nie tak jak MW2 ale też super. Najbardziej mi się w niej podoba to, ze mogę rozwalać domy i wszystko po kolei :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"