Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 474139 razy)

Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Tzw. portale uznały Wieśka 3 z dodatkamy za grę wszech czasów. Sorry, Mass Effect i Half Live i Watch Dogs i... i..., ale właśnie kończę Krew i Wino i póki co to chyba prawda.

Kurwa, za każdym razem kiedy czytam lub słyszę coś o Wiedźminie to zaczynam płakać, bo przypomina mi się, że to już koniec tej całej przygody  ???  :-\  :'(
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Ale w samym tym bardzo przecież dużym dodatku masz full misji, oraz poboczne od pobocznych. Jest co robić :)
Paczki z głów!

Offline WeenSon

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Od dawna się zagrywam w taką, jak może się wydawać, niepozorną grę. Losowo generowane pomieszczenia, itemy i w sumie wszystko. Nie ludzi się i też nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu.



Zna ktoś?  :D

Offline Lubder

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
Nadal nie trawie Wiedźmina i kocham Mass Effecta nad szysko. A bardzo Wieska chciałem pokochać, fabuła mnie jara, ale każda część niegrywalna dla mnie.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
1 i 2 strasznie ograniczone i źle zoptymalizowane +2 repetatywna i z bardzo niewyrównanym i nieprzewidywalnym poziomem trudności...

A za Mass Effecta brałem się 2 razy, za każdym razem po 4-6h już mi się nie chciało
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Ale w samym tym bardzo przecież dużym dodatku masz full misji, oraz poboczne od pobocznych. Jest co robić :)

Dużo, ale już przeszedłem :D
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Czekam

Paczki z głów!

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
cRPG pełną gębą i bawię się świetnie!


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Dwa tydnie!

Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Dzięki Baciu, zapomniałem konkretnej daty premiery

Znów atakuje dziki boner jak widzę gameplay
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Tu masz atak dzikiego oldera:

Paczki z głów!

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ja, korzystając z obniżek cen po premierze nowej generacji, zamówiłem przed chwilą nówkę GTX970 też w wersji Gaming za mniej niż połowę ceny powyższego. Do 1080p powinien styknąć :)


A poza tym, brat kupił mi na urodziny Destiny: Legendary Edition na Xbox One. Na razie grałem tylko 2 dni (17 lvl) i przez większość czasu jest super łatwo, ale rozgrywka bardzo satysfakcjonująca. Jeśli ktoś się zastanawia, gorąco polecam - chętnie też zagram na multi, jak ktoś gra na X1. Niedługo zaczynam streamowanie z konsoli (wcześniej nie wiedziałem, że można... :facepalm: zarzucę linkiem i godzinami, jeśli uznam, że chcę to ciągnąć regularnie)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
@wuj Bat
( Obraz usunięty.)
No,  kuuude, zuch! Prawda, że jest to poczucie... ;)

Paczki z głów!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
i always go full retard

Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Czaiłem się na tego 1080, czaiłem, czaiłem, odłożyłem kasę... i wyczaiłem mark V  :headbang: :devil:
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Powrót do Falouta Tactics, Dungeon Keepera oraz Spore w ramach ucieczki od cywilizancji

Te brzydactwa zestarzały się godnie
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Nawet nie policzę, ile razy grałem w Tacticsa, ale myślę, że byłby u mnie na podium razem z Baldur’s Gate II i Jagged Alliance 2. :)
Przez ostatni miesiąc nie włączałem konsoli, wczoraj się przełamałem i widzę, że Batman: Arkham Knight jest w promocji, no i cóż, pewnie już mi się ściągnął, także w weekend przetestuję.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Ja się ciągle zbieram żeby kupić Arkham City po tym jak w Biedrze kupiłem chyba za 15zł Arkham Asylum i zostałem zszokowany tym jak dobra to gra mimo tego że fanem zręcznościówek nie jestem :P
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Ktoś wie coś więcej? Nic nie słyszałem poza tym że ma wyjść w tym roku



EDIT: Promocja na GOG ^^ Arx Fatalis oraz Arcanum są moje. Będzie grane
« Ostatnia zmiana: 19 Sie, 2016, 22:01:53 wysłana przez inches666 »
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Dziś kupiona karta graficzna (i myszka - Steelseries Rival 300, najwygodniejsza, jaką miałem dotąd w rękach!) i kurczę - brakuje tytułów, żeby obczaić możliwości - poza Warhammer: Total War, ale strategie się nie liczą. Darmowa Forza Apex też na mnie wrażenia nie robi - prawie to samo, co Forza 6 na Xboxie, a komp kosztował 4 razy więcej, co konsola. Wchodzę na Origina, licząc na okazję i się nie zawiodłem - kupiłem Battlefielda 4 za 15 zł :D Niby mało się różni i ma gorsze mapy na multi od trójki, ale (na razie tylko włączyłem kampanię) - grafika na ultra i model zniszczeń urywa cztery litery. Ogólnie bardzo polecam w tej cenie, tyle samo kosztuje też teraz Hardline, który w sumie BFem jest tylko z nazwy, ale jest spoko. Na Xboxa też są w promocji, wychodzą niecałą dychę drożej. Ale IMO lepiej kupić EA Access na miesiąc dla przejścia kampanii - jest mnóstwo fajniejszych strzelanek multiplayerowych na konsole.

Offline bianka63

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Zaraził Mnie brat ,,w sumie najpierw zaczełam grac w travian i  pozniej wkreciłam sie w farme :P

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
A doradzicie coś na PS4, co choć trochę mi przypomni o The Last Of Us? :D Podobał mi się klimat, fabuła, nastrój, to, że bohater nie był jakimś superhero, tylko (jak na grę komputerową) normalnym gościem, itd. Heavy Rain?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Dziś kupiona (...) myszka - Steelseries Rival 300
No i to jest kurde nazwa! :)

najwygodniejsza, jaką miałem dotąd w rękach
Zależy, jaka ręka. Tylko spojrzałem i już wiem, że nie dla mnie.
Bat, poszukiwacz nowych myszek :)

Spoiler
Paczki z głów!