Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475704 razy)

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Wrapper of Souls
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi


"The Wolf Among Us" - najlepszy point n' click, w jakiego grałem (oczywiście poza Grim Fandango i Escape from Monkey Island, które mają swoje nietykalne miejsca poza podium). Będę wracał do tej gry nieraz i nigdy się chyba nie znudzi. Teraz jest za darmo w Games with Gold na X1 - jeśli ktoś nie ma aktywnej subskrypcji, warto tylko dla tej gry ją wykupić. W drugiej połowie miesiąca będzie Sunset Overdrive i równolegle na X360 Dead Space i Saint's Row IV.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Gimby nie znajo


Większość nie-gimb pewnie też, mocno hipsterski tytuł. Sam nostalgłem okrutnie, kiedyś łupałem pierdyliord razy w jedną misję w demku z CD-Action ca. 2000 AD, bardzo wciągający RTS.

Seryjnie aż dziw, że ta gierka nie odniosła jakiegoś większego sukcesu. Jest okrutnie grywalna, ma ciekawą fabułę i napierdala się robotami i laserami i kurwa wszystkim. Strzelam że marketing zawiódł ;/ albo jego brak
« Ostatnia zmiana: 10 Kwi, 2016, 19:10:31 wysłana przez blendamed »

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Znów zacząłem grać w Wasteland 2 (bo kupiłem :v). Gra wczytała zapisy z wcześniejszego pirata i jest bardziej grywalna niż kiedykolwiek. I dalej trudna jak cholera w porównaniu do dzisiejszych produkcji pokroju Deus Ex: HR (który dalej jest najlepszym RPG ostatnich lat w mojej opinii) czy Assasin's Creed (która i tak ma jedną z najciekawszych fabuł w tle głównego wątku wśród gier w które grałem)

Za to ekran ładowania na obrazku poniżej mnie prześladuje, od dawna nie nawczytywałem się tyle razy jednego zapisu

www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ja na fali powrotu do "Wolf among us" wziąłem się za "Walking deady". Na razie skończyłem pierwszy - gdy WAU operowało na szarościach - nikt nie był ani dobry ani zły, to tu głównym motywem jest przetrwanie. Mocne w cholerę, szczególnie drugi epizod. Nienawidzę gier/filmów/czegokolwiek o zombie, ale nie żałuję, że zagrałem. Genialne (choć mniej niż "Wilk").

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
WoW :)
jak to ładnie wyglada w ultra na 4k :D
i always go full retard

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Jak ktoś się jara przygodówkami to za browara można zgarnąć kilka tytułów od telltale games
https://www.humblebundle.com/telltale-bundle
indżoj
« Ostatnia zmiana: 13 Kwi, 2016, 20:42:42 wysłana przez blendamed »

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Wróciłem do WoT...  :facepalm:
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Samorost 3.

Bardzo zajebiście przyjemna gierka. Oprawa audio-wizualna miazga.
Tylko krótka... :(
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Zjarał mi się GTX980Ti także w gówno gram  :facepalm:
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Zjarał mi się GTX980Ti także w gówno gram  :facepalm:
Ten kradziony, z OLXa?
Paczki z głów!

Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Zjarał mi się GTX980Ti także w gówno gram  :facepalm:
Ten kradziony, z OLXa?

Nie sądzę 
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Po ostatnim pałowaniu się nad Metal Fatigue, jakoś tak mnie wzięło na nostalgię i stare RTS'y, w które kiedyś łupało się godzinami

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Zacząłem (ponoć bardzo krótkie) Layers of Fear. Gra wygląda świetnie i jak na razie parametr tzw. miodności: silne 8!
Paczki z głów!

Offline vlamnick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 126
  • i am unable to can
Obecnie (jak mam czas) to Hitman: Absolution.

I znowu wróciłem do Modern Warfare 2 multi... I znowu nocka zarwana.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
W międzyczasie skończyłem drugiego Walking Deada... i pewnie jeszcze coś. O, pierwszy epizod Telltale'owej Gry o Tron - chyba kupię całość po normalnej cenie, bo się fajne toto mi wydało. W każdym razie - drugi Walking Dead już nie tak świetny jak pierwszy, ale nadal chyba dobry. Niektóre wątki, szczególnie zakończenie - IMO srogo na siłę. Gra nadal potrafiła mnie wciągnąć po uszy - by każdą chwilę czasu, nawet tego, którego nie miałem, spędzać na grze w oczekiwaniu na to, co się stanie - patrz "kiedy w końcu gówno uderzy w wentylator" (potem robienie posteru na konfę na ostatnią chwilę - nikomu nie polecam). Trójka jeszcze w tym roku i się okaże, gdzie ten cliffhanger poniósł Clem, kupię chyba od razu w momencie premiery.

Zacząłem teraz Sunset Overdrive - polski dubbing w tej grze to absolutna tragedia. Cytaty z "Chłopaki nie płaczą" i podobne klimaty rzucane z absolutnym brakiem wyczucia smaku i momentu przez mniej lub bardziej średnich voice aktorów. Ale to najlepszy Tony Hawk od czasów Pro Skatera 3, więc jak ktoś ma Xboxa One, to polecam ściągać zanim skończy się tegomiesięczna oferta na Games with Gold. EDIT: No dobra, czwarty Pro Skater też był super, ale Sunset Overdrive też jest. Szczególnie po angielsku.
« Ostatnia zmiana: 27 Kwi, 2016, 22:48:19 wysłana przez gizmi7 »

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
A ja w Wolfensteina pogrywam aktualnie

Spoiler
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Dark Souls III, chociaż bardziej wątek co mnie w życiu wkurwia. Jak mi się gra podoba to szlak mnie trafia ginąc któryś raz pod rząd. Ponadto mam wrażenie, że przy sterowaniu klawiatura + mysz są jakieś lagi.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Dark Souls III, chociaż bardziej wątek co mnie w życiu wkurwia. Jak mi się gra podoba to szlak mnie trafia ginąc któryś raz pod rząd. Ponadto mam wrażenie, że przy sterowaniu klawiatura + mysz są jakieś lagi.

Ja teraz robię DSII i powiem Ci że mam problem z ukończeniem tutoriala.
Lagi są bo to port z konsoli :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Blondi

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Właściwie tylko gry typu hidden objects(trenują  pamięć i spostrzegawczość).

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Tak się poskładało, że pozwoliłem sobie wejść w strefę już lekkiego absurdu: GTX 980... :)
Paczki z głów!

Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Far Cry Primal  :o
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Take ładne, czyczo?
Paczki z głów!

Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Take ładne, czyczo?

Ładne, ale mnie wciągnął  głównie klimat. Niby typowy Far Cry, ale miejsce i czas rozgrywki jak dla mnie 10/10
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Miałem nie paczać, ale może przetestuję :)
Paczki z głów!