Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475903 razy)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Gram na kolorowo i jest w porządeczku. Wczoraj skończyłem epizod z "pierwszym upadkiem bohatera" (pozdro dla kumatych :v), dawno mi jakaś gra tak humoru nie spierdoliła. God damn it Phelps :l ...

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Ja zakończyłem przygodę na samochodzie znalezionym na wzgórzu na przeciw posterunku. Jakoś zapał umar
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
A mi sie plejacz zepsul i nie moge grac :(

No to mamy synchronizację, bo mi też :(
Co szczególnie dobitne, to fakt, że mój padł dokładnie w momencie, kiedy zakupiłem, pobrałem i zainstalowałem DLC do The Last of Us i instalowała się ostatnia aktualizacja do gry....  :facepalm:
WWWHHHHYYY???!!!


Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Skończyłem L.A. Noire, gra zajebista tylko zakończenie chujowe. Teraz nie wiem za co się brać, ściągłem bioshock, zobaczymy czy wciągnie :v

Offline ma95

  • Gaduła
  • Wiadomości: 149
U mnie nie działało ze spolszczeniem, pograłbym nawet po angielsku ale nie będę grał w żaden szrot od rockstara który ma limit 30fps. PC to nie konsola :D
Czerwona dziewczynka przekrojona na krzyż
Czemu ty jabłuszko krzywo na mnie patrzysz ?

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Aj tam, mi mało co chodzi nawet na 30 fps ;D idzie sie przyzwyczaić

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Skończyłem właśnie grać w Śródziemie: Cień Mordoru. Bardzo mi się podobała i żałuję, że taka krótka. Jak ktoś lubi biegać po otwartym świecie będąc przy tym przechujem, to polecam :D Mam nadzieję, ze zrobią jakąś kontynuację. Będę teraz zaczynał AC: Unity.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Cień Mordoru to jeden z najlepszych Assasin's Creedów
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
A ja własnie instaluję Hitman: Absolution. Co prawda już tą grę przeszedłem jakiś czas temu, ale znowu wyzwala się we mnie instynkt sprytnego mordercy. Że nia mam pistoletu prawdziwego to se w gre pogram.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Andres

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20

Wciąga jak skurwysyn B|

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Poległem przy Space Engineers. Od tygodnia siedzę i buduję krążownik imperium klasy executor... ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Wczoraj zainstalowałem najnowsze Metar Gear Sorid i będę w to grał nie wiedząc NIC i nie grając w ŻADNĄ poprzednią część!








« Ostatnia zmiana: 11 Wrz, 2015, 12:25:37 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Spoko, ja grałem we wszystkie części jakie się ukazały, a i tak nie do końca łapię się w tej fabule :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Wycofuję moje narzekactwo na temat prologu piątki, sam Phantom Pain (poza końcówką) to jedna z najlepszych gier, w jakie grałem i najlepszy MGS. Otwarty świat, ciekawe postacie i... słaba końcówka, ale nie na tyle, by zamazać dobre wrażenie. Od jutra biorę się za Wieśka - mam nadzieję, że już załatali bugi, bo ciężko będzie mnie zadziwić po tak solidnie zrobionej grze, jak nowy MGS. Czaję się jeszcze na nowego Batmana - ktoś grał i poleca?

Spoiler

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Batman zajebisty, przeszedłem nim pojawił się patch :tak:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
( Obraz usunięty.)
Wciąga jak skurwysyn B|

A kląłem na brata, że tyle czasu traci na Clash of Clans... Dzięki za nowy, ulubiony pożeracz czasu :D

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Nie wiem ilu tutaj posiadaczy PS4 mamy ale jakby co to dodawać mnie śmiało (MikeShymool) bo wciąż brakuje mi wiary do grania multi.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Evil Within za mną jakieś 3 godziny gry, podoba mi się, taki trochę bardziej porąbany resident evil wymieszany z japońskimi straszakami.

Przy okazji ktoś batmana arkham night na pc próbował, da się już grać po aktualizacji?

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Hearthstone* ktokolwiek? Jeśli ktoś chce zmiażdżyć mój Astral Communion deck to zapraszam, znajdziecie mnie po nicku.

*tak, przez @Lothar

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Ostatnio z racji sporych ilości jeżdżenia, zacząłem grać na tablecie. Gra ktoś może w wiedźmiaka na androida? całkiem przyjemna MOBA :)

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
MGS V Phantom Pain - ta gra po prostu miażdży :) Dopracowanie pod każdym względem i ilość smaczków jest powalająca.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
PS4 vs XBOX one.
discuss.
Spoiler
i always go full retard

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
MGS V Phantom Pain - ta gra po prostu miażdży :) Dopracowanie pod każdym względem i ilość smaczków jest powalająca.

To daj z 5. Bo gram i nic o grze nie wiem ;).
Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
PS4 vs XBOX one.
discuss.
Spoiler
Uncharted 4 nadchodzi na PS. Z drugiej strony Sony ma troche w dupie klientow swoich. Bier obydwie :D

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Mam One i jestem zadowolony, gry nówki strasznie drogie, ratuje rynek wtórny. Pod koniec roku będzie można grać we wszystkie gierki z 360 i to będzie hit.
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....