Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475782 razy)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Drogą wymiany wpadł mi w ręce ostatni Deus EX na PS3. Pograłem chwilę i... nie zachwycił mnie. Głównie dlatego, że nie jestem dobry w znajdowaniu pobocznych ścieżek i ogólnie grze stealth, a parcie jak Rambo przed siebie tu nie działa. Fabuła może i fajna, rozmowy z NPC też, ale gra aktualnie jest już wystawiona na kolejną wymianę.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Michuuuuu łorefaknoooooooł!!!!1111 :D Jak to nie działa jak działa? Na pewnym etapie łatwiej jest nakurwiać ostrą amunicją niż się skradać :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
No ja jestem na początkowym etapie i amunicji to mam jak na lekarstwo a wystarczą 2-3 trafienia i zaczynam od ostatniego checkpoint'u. Nie wiem, może jeszcze siądę na spokojnie i coś pokombinuje. Chociaż czasem kompletnie nie potrafię się doszukać ścieżki optymalnej.

Dzisiaj jeszcze skończyłem główny wątek Saints Row 3 (bardzo przyjemne) i odpaliłem w końcu Driver'a SF od Skidrow'a i też się jaram.

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Grywa ktoś w WorldOfTanks? Bo opinie są przeróżne, do tego nigdy nie grałem w nic w trybie multi-online.
Ja wraz z żoną grywamy, całkiem przyjemna gra
Dokładnie - całkiem spoko gierka. Do tego nie trzeba nic płacić, żeby sobie sensownie pograć.
Gdyby mnie ktoś spytał jaka jest najlepsza gra na świecie, to rzekłbym, że seria Mass Effect...
Ale niestety zakończenie trójki mnie bardzo rozczarowało. Nie dlatego, że nie było spektakularne i dramatyczne (tudzież szczęśliwe) tak jak się spodziewałem, ale dlatego, że w ogóle nasze decyzje wszelakie nie mają wpływu na jego przebieg... I po chuj się zbierało całą flotę etc.? :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Tam za dużo nie gadaj - bo nadal gram! ;)
Tymczasem:





Paczki z głów!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Nie mam czasu na granie, ale gdyby ten nowy diaboł był coś wart, kupiłbym go dla samej podjarki i oszukiwania się, że znowu mam 20 lat, że nic nie muszę robić, że oto nie poszedłem na wykład, by zamiast tego wyłącznie grać, grać - żłopiąc przy tym piwo i żrąc chrupki kukurydziane.

A tu nahle takie opinie:

http://www.metacritic.com/game/pc/diablo-iii/user-reviews

Niepokojące. Zdaje się, że jednak poczekam, aż ten kotlet będzie kosztował 49 zł i wtedy ewentualnie go obniucham.


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Nie znam się na Dyjabloo, więc popaczałem na gameplaj.
Za małe te ludziki!
Paczki z głów!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Wszystko bym tej grze wybaczył, ale że nie ma prawdziwego single-playera? Tzn. takiego, gdzie można być "unplugged"...? O, nie! Foch, kuźwa. Kupuję legalną kopię i jeszcze mam udowadniać, że jest legalna będąc stale podłączonym do internetu?! Jebajta się, fej-zbukowcy.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Toć już nawet Ubisoft i EA poszły do głowy i luzują trochę wora ze swoimi DRM, teraz Blizzard przez to przechodzi?:P

A w ogóle, to odkryłem, że Overlord i Overlord 2 są wydane w XtraKlasyce i oba kosztują po nie całe 20zł. Cholera, a planowałem inaczej wydać zarobioną na juwenaliach kasę... :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Darkened

  • Gaduła
  • Wiadomości: 146
  • Death Metal to styl życia.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Toć już nawet Ubisoft i EA poszły do głowy i luzują trochę wora ze swoimi DRM, teraz Blizzard przez to przechodzi?:P

A w ogóle, to odkryłem, że Overlord i Overlord 2 są wydane w XtraKlasyce i oba kosztują po nie całe 20zł. Cholera, a planowałem inaczej wydać zarobioną na juwenaliach kasę... :D

"Poszły do głowy" - podoba mi się :D

Blizzard to chyba nie ten sam Blizzard, co 15 lat temu. Niech spadają.

Overlorda odpaliłem dawno temu na x-klocku. Jaka to była elegancka, śmiszna gra ze świetną angielszczyzną! Chyba faktycznie warto odgrzać na piecu, skoro tyle kosztuje.

(O ile, kuźwa, nie jest w wersji PL :P)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Blizzard to chyba nie ten sam Blizzard, co 15 lat temu. Niech spadają.

Trochę tak. Ludzie, którzy zrobili Diablo II siedzą teraz nad Torchlight 2, zdaje się. I już po obejrzeniu samej bety, widzę, że ta gra będzie dużo ciekawsza niż D3. A jak komuś Diablo III wydaje się za mało "diablowe" ;) to zachęcam do obadania Path Of Exile: http://www.pathofexile.com/ Nie dość, że darmowa, to jeszcze kipi diablo dwójką, aż się prosi o pozew sądowy, jest cudowna :D

A co do hype'u na D3 - lol

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Skończyłem matury i dziś jadę do kumpla po:

Assassin's Creed 1, 2
Mass Effect 1, 2, 3
CoD: Black Ops
i pewnie coś z uniwersum Star Wars

Zapowiada się trochę grania :)
« Ostatnia zmiana: 17 Maj, 2012, 11:59:47 wysłana przez youshy »
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Zajebiście!

Paczki z głów!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Paczki z głów!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Paczki z głów!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
"Poszły do głowy" - podoba mi się :D

Blizzard to chyba nie ten sam Blizzard, co 15 lat temu. Niech spadają.

Overlorda odpaliłem dawno temu na x-klocku. Jaka to była elegancka, śmiszna gra ze świetną angielszczyzną! Chyba faktycznie warto odgrzać na piecu, skoro tyle kosztuje.

(O ile, kuźwa, nie jest w wersji PL :P)
Oj no poszły po rozum do głowy ;)

Nawet jeśli jest w wersji PL, to mając oryginał czuję się uprawniony do grania w pirackiego po eng w celach edukacyjnych (filologia, kurwa!) i jebie mnie co o tym przepisy ;)
« Ostatnia zmiana: 17 Maj, 2012, 12:53:37 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Nawet jeśli jest w wersji PL, to mając oryginał czuję się uprawniony do grania w pirackiego po eng w celach edukacyjnych (filologia, kurwa!) i jebie mnie co o tym przepisy ;)

Bez przesady z tymi "celami edukacyjnymi". Zapłaciłeś za produkt, możesz sobie bez mecyjów dociągnąć inną wersję językową. Choć mnie by to wkurwiało - stawianie na półce wersji PL po to by grać w pirata ENG... Nigdy nie rozumiałem tego obcinania angielskich ścieżek i napisów w pudełkowych produktach PL. Już widzę, jak tłumy z anglojęzycznych krajów walą do polskiego Tesco, żeby nabyć ekstra klasykę za 19,90 PLN zamiast za 6 GBP u siebie...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
No chyba nie do końca, bo licencja (!), którą kupiłeś pozwala ci na korzystanie TEJ KONKRETNEJ kopii (w PL), ale i tak chuj z tym, mnie to nie rusza.

Podejrzewam, że i tak w najlepszym wypadku tam jest eng VA i PL napisy, to może rzeczywiście na stronie wydawców znalazłoby łatkę :)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Paczki z głów!

bandit112

  • Gość
Wszystko, co chińskie wygląda jak jakaś kolorowa, śmieszna i tandetna zabaweczka.