Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475856 razy)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Duke Nukem Forever :D?

... tia ;)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Prędzej kupię sobie to plexi lub pomarańczę niż on wyjdzie :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
no i eee toc nawet tekken czy soul calibur i chyba kazda inna bijatyka, jaka widzialem, miala fabule (mniej lub bardziej rozbudowana/spojna/whatever - ale zawsze cos tam bylo! chocby w formie filmikow na koniec arcade kazdej postaci Chichot)... no chyba, ze bez kitu dorobili cos al'a zrecznosciowa przygodowka dolepiona do regularnej napierdalanki?
Tzn. w mojej wypowiedzi była szczypta ironii, wiadomo, że jakaś tam fabuła jest zawsze, ale zazwyczaj jest bardzo prosta - ot tak, żeby tylko być. Chodzi mi akurat o typowe nawalanki "turniejowe" (nie te "chodzone", bo to też ogromna różnica - np. Devil May Cry to zupełnie inna bajka niż powiedzmy Street Fighter), gdzie fabuła raczej się nie liczy, gdyż waga postawiona jest tam na zupełnie inne elementy - efektowne combosy, szybka walka, uderzenia sprawiające wrażenia potężnych, grafa, muzyka, etc (akurat we wspomnianym wyżej Tekkenie, konkretnie w trójce muza była zajebista <3 szczególnie motyw Niny, uwielbiam taki Acid Jazz). Dlatego też zdziwiło mnie, że do takiej typowej, czyli "turniejowej" bijatyki dodali "chodzony" wątek fabularny - z tego co widziałem na necie występuje w nim Cyrax i Sektor w wersji sprzed scybernetyzowaniem :) . W ogóle zapomniałem dodać, że w tej cześci MK jest jakaś kosmiczna liczba grywalnych postaci - totalna zajebioza ;D

Sylkis, wspomniałeś też o SNESie - lubisz może Metroida? Pamiętam, jak w to katowałem jeszcze jako dzieciak na gameboy'u, potem na PC przeszedłem wszystkie metroidy 2D jakie się ukazały na emulatorach. IMO bezapelacyjnie najlepsza, najbardziej klimatyczna platformówka 2D w jaką kiedykolwiek grałem. Niestety tych nowszych nie byłem w stanie odpalić na emulatorach na starym sprzęcie, spróbuję na obecnym, ale wątpię, bo Game Cube to dość skomplikowany sprzęt do emulacji ;S

jeden z nowszych (względem serii) metroidów
« Ostatnia zmiana: 24 Maj, 2011, 03:42:40 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Jakoś strzelanki i konsole nie idą dla mnie ze sobą w parze : /
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
A przypomnij Dexterek jaki masz konfig, bo też rozmyślam nad małym potestowaniem i ciekaw jestem czy mie pójdzie.
U mnie duo 2,7GHz, 4GB ram i 460GTX.
Paczki z głów!

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Tak a propos roli grafiki w ocenie gry..

Wczoraj kupiłem sobie Sid Meier's Pirates! i jest czad :D


Kilkanaście lat temu siedziałem przy tym godzinami, teraz mój syn się za to bierze. Czekam aż dorośnie do Cywilizacji..;)
Mówię mało, ale myślę dużo.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Co najwyżej kilka lat temu, bo wychodziło za mojej przytomności, stawiam na jakieś 7-8 lat.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A przypomnij Dexterek jaki masz konfig, bo też rozmyślam nad małym potestowaniem i ciekaw jestem czy mie pójdzie.
U mnie duo 2,7GHz, 4GB ram i 460GTX.
i7 2,8 4gb ram i radek 5670
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Co najwyżej kilka lat temu, bo wychodziło za mojej przytomności, stawiam na jakieś 7-8 lat.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sid_Meier%27s_Pirates!

Grałem zarówno w pierwszą wersję na Amigę, jak i wersję Gold na PC.
Mówię mało, ale myślę dużo.

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Maaan, Ci starzy piraci byli zajebiści, remake troszkę mnie jednak zawiódł, trochę to wszystko straciło na klimacie, ale wciąż niesłychanie miodna gra.
Teraz jako, że mam wakacje cisnę Mass Effecta, ale koniec zbliża się nieuchronnie i to pomimo robienia każdego zadania jakie sie napatoczy ;P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Teraz jako, że mam wakacje cisnę Mass Effecta, ale koniec zbliża się nieuchronnie i to pomimo robienia każdego zadania jakie sie napatoczy ;P

No, to ME2.
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Co najwyżej kilka lat temu, bo wychodziło za mojej przytomności, stawiam na jakieś 7-8 lat.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sid_Meier%27s_Pirates!

Grałem zarówno w pierwszą wersję na Amigę, jak i wersję Gold na PC.

A to sorry, widać myślałem o remake'u.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Co najwyżej kilka lat temu, bo wychodziło za mojej przytomności, stawiam na jakieś 7-8 lat.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sid_Meier%27s_Pirates!

Grałem zarówno w pierwszą wersję na Amigę, jak i wersję Gold na PC.

A to sorry, widać myślałem o remake'u.

Pewnie tak..;)

A następny mój zakup to Settlers II - Dziesięciolecie (w pierwowzór też grałem w okolicach '94). Czyli właściwie stara gierka w nowych szatach.

Właściwie ten sam motyw co z Piratesami. Ktoś pomyślał i zaczął robić remejki bez rewolucyjnych zmian w grze. Czekam teraz na Cannon Fodder 2011..;D
Mówię mało, ale myślę dużo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
A wujek z amigowych rimejków to czeka na Another World:



Ja pierdykam, ale czad to sobie przypomnieć!!!
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
are_you_me, ale takie robienie remake'ów to świetna sprawa. Przysięgam, że jeżeli ktoś kiedyś zrobi Final Fantasy VII dokładnie takie jakim było, tylko z zajebistą grafiką, sprzedaję wszystkie graty tylko po to, żeby kupić konsolę na którą to wyjdzie i samą gierkę :D



Kurde, ja w zasadzie w nic nie gram tak na co dzień, ale tak mnie naszło, i chyba skoczę do kumpla wyłudzić od niego płytkę z jakimś pirackim XP i The Longes Journey ( pamięta to ktoś? :D ) nigdy tego nie przeszedłem, ale i byłem szczyl, więc może czas najwyższy przypomnieć sobie tą było nie było świetną gierkę.
« Ostatnia zmiana: 24 Maj, 2011, 11:21:46 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Z nieco innej beczki - grał już ktoś w Shift 2 Unleashed? Bo albo mi się zdaje albo na konsole już wyszedł...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Z nieco innej beczki - grał już ktoś w Shift 2 Unleashed? Bo albo mi się zdaje albo na konsole już wyszedł...

Haaa! Akurat dokładnie wczoraj, ale na PC. Jest git, nareszcie widok z kabiny jest "jeżdżalny" ;). Tylko silniki brzmią jak pierdy!
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja jeszcze Hot Pursuit muszę nabyć, ale poczekam aż stanieje :D W sumie jest bardziej arkejdowy niż Shifty, więc mi bardziej pasuje.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Tak, fajny jest, a jeszcze Dirt 3 ma dziś premierę!!!
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Dla mnie za trudny byłby pewnie :D
No i sprzęt już by nie uciągnął, już Burnout Paradise przegrzewał dziada tak, że po dwóch godzinach gry się resetował :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Wuju: ja osobiście wolałem Flashback'a ;)

Rachet: Longest Journey nie kojarzę w ogóle. W okolicach 1998 zacząłem pić i musiałem rzucić gry..:P

Z ciekawostek to ostatnio nawet przeszedłem kilka poziomów w Shadow Warrior.. "Do you want to wash Wang or do you want to watch Wang wash Wang?"..;D
Mówię mało, ale myślę dużo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Wuju: ja osobiście wolałem Flashback'a ;)

Nie znam :(. Miałem tak, że grałem jako młodzik, potem nic-nic i dopiero z 6lat temu wróciłem, jak grafa zaczęła spełniać bat-wymagania estetyczne ;).
Paczki z głów!

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Flashback to jakby druga część Another World, ale z zupełnie inną fabułą.

Hmm.. Nie wiem jak umieścić YT.
Mówię mało, ale myślę dużo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Hmm.. Nie wiem jak umieścić YT.

Ino link.
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
kurwa jak wy szybko spamujecie ;o

rachet, mnie strzelanki nie interesuja :D ale sa tacy, co i na konsolach w nie graja:p

i co do snesa, to na niego grywam w zasadzie tylko w rpg...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: