Autor Wątek: [NRD] Pewnie was nie zaskoczę ;)  (Przeczytany 9055 razy)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
No ale w stosunku brzmienie/cena chyba wygrywa ;)?

Piwej bardziej zbity dzwiek i mniej siary ma. I kosztuje 3 bugery :)... dla poczatkujacego muzyka bez posagu chyba nie do osiagniecia.

Wysłane z mojego GT-I9300

Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix


Banan na gębie ;)
Pozdrawiam.

Posty połączone: 17 Kwi, 2014, 15:10:36
Cytuj
We would like to announce that DL David Laboga is currently building a custom cabinet for the SinquestSound Studio, well known from their Sinmix Kemper Profiles packages. New Kemper profiles are going to be prepared on our DL212FS-PS-PRO cabinet loaded with two Celestion Speakers Vintage 30 speakers for the most heavy and brootal tone possible. Stay tuned for some samples!

 :headbang:

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 17 Kwi, 2014, 15:10:36 wysłana przez sinquestsound »

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Jakby to powiedzieć hahahaha. Pierwszy mix z Bugerką na tyle udany że kapela chce rempy i mix całej płytki ;)



Pozdrawiam,

Offline pedrro78

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
Bo to dobry wzmacniacz jest ;) Bas widzę na max hehe.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Bo to dobry wzmacniacz jest ;) Bas widzę na max hehe.
bas to zależy od ustawienia mika, ale fakt w 6262 poskąpili  z dołem hhahah
Pozdrawiam.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
Mam 6262 TriReca wczoraj przyszła mi 333XL i wiecie co?

Spoiler

Pozdrawiam.


Zomballo

  • Gość
Pewnie padła druga lub trzecia lampa z preampuw transporcie.  Nie wiem która za co odpowiada w bugierze ale mozesz spróbowac podmienić.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Pewnie padła druga lub trzecia lampa z preampuw transporcie.  Nie wiem która za co odpowiada w bugierze ale mozesz spróbowac podmienić.
Stary ja sie nie znam na tym kompletnie ;), To jest wersja infinium niby żadna dioda nie sygnalizuje że coś z lampami nie tak. Kanał Clean śmiga lead crunch milczy. Na bank jakaś gupota, tylko to pakowanie odsyłanie a najbardziej dyganie tego po schodach mnie wkur... :p I to jeszcze do Thomanna.

Pozdrawiam.

Zomballo

  • Gość
Diody są tylko od lamp mocy. Wymień drugą lub trzecią (bugera oznacza chyba B i C) bańkę preampu jak masz zapasową i sprawdź.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Diody są tylko od lamp mocy. Wymień drugą lub trzecią (bugera oznacza chyba B i C) bańkę preampu jak masz zapasową i sprawdź.
Dzięki za rady, nie mam chyba że wymontuje z Trireca albo 6262 hehehe, dam znać ale zapewne odeśle i poczekam na nową albą tą samą z dociśnietą lampą ;)

Pozdrawiam.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Ogólnie lampy jakie daje Bugera do swoich wzmaków, to trochę żenada. Wymień lampy na końcówkach mocy i jak chcesz to na preampie też, +1milijon do brzmienia, sprawdzona na 6260 i 333.

A no i Dick dobrze radzi.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline pedrro78

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
A kanały się przełączają normalnie? Na razie nie wysyłaj, szkoda czasu, spokojnie wyciągnij z trireca czy 6262, pokombinuj z miejscami i może się okazać że tylko lampa padła, jak poprzednicy pisali. Ja tak kombinowałem z 6260 bo mam kilka starych lamp (kiedyś chciałem składać wzmaka) i chciałem zobaczyć czy się brzmienie zmieni. Nie zmieniło się ;)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Nie no w magie zmiany lamp jakos nie wierze i w te 1000000 do skilla, jutro odsylam - na bank pierdoła ale na czasie tez mi zalezy i tak mam randalla v2 do sprofilowania takze luz ale wkurwilem sie :)

Wysłane z mojego S6 przy użyciu Tapatalka


Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Nie no man,  to nie jest żadna magia tylko rzeczywistość.  Jeżeli goscie wymieniaja opampy w wzmakach sluchawkowych i roznica jest,  to w lampach tym bardziej.  Lampa lampie nierowna,  mimo ze ma to samo oznaczenie. 

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Odobiscie nie sprawdzalem, jakis rusek robil testy na 2445 lampach znajde linka dam - ja 1000000 roznicy nie uslyszalem ale pewnie ktos slyszy. Probki byly w wav a nie jakosc YT poszukam. Chyba na UM.

Wysłane z mojego S6 przy użyciu Tapatalka



Posty połączone: 06 Cze, 2014, 09:26:40


szukam tego ruska testu... Ja nie mówię że różnic nie ma no ale kaman ;)

Pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: 06 Cze, 2014, 09:27:14 wysłana przez sinquestsound »

Offline pedrro78

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
Ja tam różnic nie zauważyłem, ale zmieniałem tylko na preampie i to z lipnych bugerowych na jakieś inne stare ;) Na końcówce to inna sprawa. Zresztą trzeba by nagrać próbki i słuchać po sobie, bo tak to się nie pamięta jak brzmiało i łatwo się wkręcić w historie typu: droższe to lepsze itd. ;)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Jestes pewien ze wysylasz? Znajomy czekal 4 tygodnie az wymienia mu jedna lampe, nie wiem czy zaoszczedzisz tak czas.

A co do niewiary w magie wymiany lamp w Bugerze, to spytaj Szymona ktorego kawalek z Sammath Naur reampowales, jak brzmiala Bugera 333 na ktorej nagrywal jeden z moich projektow przed wymiana samych lamp mocy i po wymianie ;) Sprawa prosta, albo lampy sa dobrze dobrane i sparowane, albo nie. Bugera jako tako to lamp na koncowke w ogole nie paruje.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Wyslane.

Wysłane z mojego S6 przy użyciu Tapatalka


Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
Wczoraj doszła z Thomanna - wymienili na nową i wiecie co...

Spoiler

Pozdrawiam.

Posty połączone: 18 Cze, 2014, 13:23:16
Na podsumowanie tematu  ;D




Mój typ to ciągle 333XL  :headbang:

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 18 Cze, 2014, 13:23:16 wysłana przez sinquestsound »

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Powinni Cię sponsorować i po stópkach całować za robotę jaką im robisz.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Powinni Cię sponsorować i po stópkach całować za robotę jaką im robisz.
Powinni i ch... z tego jest :p

Tutaj kolejne zestawienie Te same ustawienia gał we wzmaku ta sama pozycja mikrofonu paczka DL mikrofony sm57 i HeilPR20. Surowe ślady bez edycji tak jak się wbiły. Powiem Wam że dopalanie 6262 to jednak przesada ;) Bez dopałki.

Wlacz osadzony player soundcloud


Pozdrawiam.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
10764 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2014, 21:14:22
wysłana przez Zomballo
0 Odpowiedzi
2122 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lut, 2019, 20:59:19
wysłana przez Mat