Autor Wątek: RG Pickguard z plexi?  (Przeczytany 3266 razy)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
RG Pickguard z plexi?
« 24 Mar, 2014, 22:04:43 »
Wiecie gdzie coś takiego mogę zdobyć/zrobić stosunkowo tanio?
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Odp: RG Pickguard z plexi?
« Odpowiedź #1 24 Mar, 2014, 23:10:57 »
Napisz do tego gościa - gf.factory@gmail.com Robi drewniane pickguardy na zamówienie, może  i z pleksi zrobi. Na pewno ma szablony wszelakich RG.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Odp: RG Pickguard z plexi?
« Odpowiedź #2 25 Mar, 2014, 08:32:06 »
Napisz do tego gościa - gf.factory@gmail.com Robi drewniane pickguardy na zamówienie, może  i z pleksi zrobi. Na pewno ma szablony wszelakich RG.

potwierdzam - robił mi do Flame Bell (sss) + Washburna MG40 (hsh) - 80 zł za białe 3 warstwowe (w tym materiał)

co mogę powiedzieć: cena ok zważywszy, że to nie są standardowe, a przy Washburnie NIE DO DOSTANIA ZA CHINY LUDOWE :), płytki robi sam (skleja 3 warstwy), wycinają mu szablony wodą potem struga frezem, poleruje (tu najsłabszy tego element - nie jest to świecąca jak psie jajca na wiosnę), wykonanie ok, szału nie ma ale źle też nie jest jak masz sam strugać to pewnie nie wyjdzie Ci tak fajnie :), te drewniane robi ze sklejanych fornirów są fajne więc może taki custom se zrób? z kosztami transportu też się dogadasz :)

perłowych nie robi bo nie ma materiału - tak jak pisałem płytki kleją sami, bo tafla białej kosztuje 30 zł, a perłowe od zajebania

mi kiedyś kumple dziergał w domu z przeźroczystej plexi (to też poleca Orange - skan -> przerobienie na krzywe -> drukarnia z CNC :)) potem może dać pod to co chcesz np. komiks, playboya itd. albo co ostatnio mi się przypomniało na wierzch okleinę ze starego POLMUZA i masz perłową płytkę - tak mi kiedyś kumpel robił - po polerce EFEKT PRZEPIĘKNY

ps: w drukarni jak bym im przesłała skan do przerobienie na krzywe i cięcie około 50zł + materiał / szt.

ps. 2: tu masz fotki z NGD - http://forum.sevenstring.pl/gitary-barytonowe-i-inne/ja-tysz-2x-ndg-%29/ przy MG40 spierdzielił mu frez przeciął jak przy RG płytkę dlatego widać za gryfem deskę Washbutna
« Ostatnia zmiana: 25 Mar, 2014, 08:38:39 wysłana przez 2BeFree »

Orange

  • Gość
Odp: RG Pickguard z plexi?
« Odpowiedź #3 25 Mar, 2014, 18:45:54 »
Jeśli to jest standardowy RG, to szukasz w internecie blueprintów (one są z wymiarami) przesyłasz do drukarni i dogadujesz cenę. JAk dobrze poszukasz, to znajdziesz nawet pliki corela - nie ty pierwszy taki masz pomysł. Mnie te płytki z przezroczystej plexy wychodzą mniej, ale kumpel mi to robi po godzinach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
17239 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2009, 22:51:29
wysłana przez Budzan
4 Odpowiedzi
3200 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Cze, 2010, 01:08:19
wysłana przez Omlet
24 Odpowiedzi
5379 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2014, 23:28:43
wysłana przez Bjørn
0 Odpowiedzi
1291 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2016, 20:24:35
wysłana przez Wolfhorsky
6 Odpowiedzi
2932 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Kwi, 2016, 21:40:35
wysłana przez Wolfhorsky