Autor Wątek: Ja tysz 2x NDG :)  (Przeczytany 2140 razy)

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Ja tysz 2x NDG :)
« 16 Mar, 2014, 13:19:35 »
Nie wiem czy takie nowe bo latka swoje już mają :) u mnie od 1-2 tygów ale dopiero teraz mogłem się za nie zabrać bo czasu brak.

1 - Flame Bell CS 2003 (nie 2001) (żeby nie było to nie żaden Custom z Szopy tylko Classic Series), cena przyzwoita jak na używkę, stan BDB-/DB+ nic powaznego, małe mikro, nie widoczne na 1 rzut oka rysy. Całość przyszła jak z fabryki na WSC w układzie SSH. Wiosło wymagało wyczyszczenia, re-striningu i trochę miłości bo chciałem mieć coś ala Fender strat całą mordą (poza ruchomym tremolo). Szybki wertowanie netu i set SSS TexMex przyleciał do mnie w stanie MINT od super kolesia. Dostałem kilka rad, fotek jego kolekcji Fenderów i rzetelne info.

Potem tylko poszukiwania płytki w układzie SSS - skończyło się na robocie recznej i wła-la jest zajeboza strat.

decha - 1 częściowy Olszyna
gryf - klon (standard dla Mayo)
mostek - stały WSC
elektronika - WSC + Fender TEX MEX (gada pięknie, standardy mogą się chować)

2 - Washburn MG-40. Jakoś to wiosło chodziło za mną od wielu lat kiedy to zobaczyłem podobne u kumpla (było w kolorze pięknej perły). Jakoś też chciałem spróbować Floyda no i trafiłem fajny deal na Allegro. Całość przyszła jak wyżej DO WYCZYSZCZENIA bo syf jeszcze chyba od Niemca nie ruszany. Stan wiosła jak na rocznik 1991 powiem szczerze, że BDB-/DB+ :) lakier piękny, perłowa śliweczka kosmosik :) Mostek Takeuchi 600s MiJ.

decha - olszyna
elektronia - nie wiem jaka była ale wsadziłem set HSH DiMarzio IBZ (ktoś się nówki pozbywał z Prestiga)
gryf - klon z palisanderm
twardy case z Music Store i jeszcze gwarancja Washburna :)
« Ostatnia zmiana: 17 Mar, 2014, 07:13:05 wysłana przez 2BeFree »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Ja tysz 2x NDG :)
« Odpowiedź #1 16 Mar, 2014, 19:45:59 »
Gratuluję zwłaszcza flejma, bo to mocno przyzwoite wiosła.
Aha, na focie jest CS 2003, nie 2001 :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Odp: Ja tysz 2x NDG :)
« Odpowiedź #2 16 Mar, 2014, 19:52:06 »
Łeszbern jest pikny
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
30 Odpowiedzi
11165 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2010, 00:15:14
wysłana przez lerielu