Autor Wątek: Squier Bullet Strat - chiński badyl ?? - moje demko  (Przeczytany 4662 razy)

Offline lopatron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
  • still a nigga
    • BoneyM
Witam!
Zrobiłem demko mojej ukochanej gitary Squiera Bullet!
Tani strat ale jak włożyłem Hellfire to stwierdziłem że to jest to!
Pewnie graliście na takich - jest to tania gitara i tak też na niej się gra. Mój to egzemplarz z 2004 roku.
Co myślicie?
Fekal Party

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
się boję tego napisać ale - QWA i po co płacić kilka klocków za wiosło marki X jak można za kilka stówek brzmieć lepiej niż na nie jednej płycie :) :) :)

 :headbang: dys sit is gut

Offline Art

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 88
Na tej próbce brzmienie mi się nie podoba, mam wrażenie, że jest jakby "rozmyte" (nie umiem opisywać brzmienia, sory).
Ale sama gitara bardzo fajna, w mojej siedzi EMG89 i wiem, jak potrafi to brzmieć ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Jak dla mnie kozak brzmi ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Nie moje klimaty, zresztą nienawidzę Hellfire'a w 95% wioseł, ale na moje ucho brzmi solidnie, szczególnie, jak na Squierka Bulleta. Ja też przeżyłem niesamowite zaskoczenie, jak wpakowałem Teslę VR Extreme w Epi'ego G400, super mięsko wyszło z takiego mixu, polecam Żanet Kaleta.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Żeby nie być gołosłownym, znalazłem przed chwilą jakieś barachło sprzed pół roku na którym "grałem" z rozwalonym opuszkiem na volume na poziomie 0.5/10. Poziom mojej gry gorzej niż tragiczny przez ten opuszek (no i to, że nie pamiętałem już ni w ząb tych riffów :D), ale brzmienie IMO wcale niezłe. www.facebook.com/photo.php?v=636148236407131

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 367
Łomocze solidnie. Ile ja bym dał, żeby ten mój Bill zabrzmiał tak...
...crap, przeca to też od wzmacniacza zależy, ergo I'm fucked.

Nah, w każdym razie ku chwale tuningu.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Wzmacniacz to malutki Blackstar HT-5 i nic poza tym, więc wcale nie jakieś nie-wiadomo-co ;) EQ raczej zbalansowane, trochę uciąłem środka, dodałem sporo górki, gain na godzinie 3. i ISF w okolicy godziny drugiej, a do tego tone na gitarze w okolicy 7/10
Miałem kiedyś billa l500xl i ma totalnie inny charakter od tej Tesli, jest raczej scooped, z mocnym dołem i jadowitą górą, podczas, gdy Tesla wali górnym środkiem, IMO idealnie do full mahoniu, jak ktoś lubi mięsko, klarownie i nie muli, jeśli wolisz tego typu brzmienie, polecam zmianę, zyskasz też na uniwersalności, a cenowo oba stoją podobnie

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 367
W sensie... to było o Squierze z Hellfire, pardon, zapomniałem twojego obejrzeć, ale już to robię.
Brzmi całkiem-całkiem, powiem ci.

Ja w swojej Tandeccie mahuniowej mam tego Billa, przy czym to jest Bill Lawrence USA, to on ma mniej dołu niż ten Bill'n'Becky, a góry owszem, ma dużo, i momentami za jasno nawet dla mnie to brzmi.
A czy lubię górny środek w mahoniu... hah, nie wiem, za mało w życiu słyszałem, nie potrafię ocenić, szczególnie że pierdzipudło to jakiś Kustom tranzystorowy, także niemal kompletnie nie robi różnicy jaki to przetwornik, oprócz różnicy w poziomie gainu.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
72 Odpowiedzi
16052 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2012, 12:05:20
wysłana przez Kubsztyl
34 Odpowiedzi
6947 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2012, 19:25:01
wysłana przez sylkis
2 Odpowiedzi
1464 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lis, 2015, 22:11:59
wysłana przez faeces
2 Odpowiedzi
3178 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Mar, 2016, 08:37:26
wysłana przez pepson
13 Odpowiedzi
2468 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lis, 2017, 23:49:30
wysłana przez aciek_l