Autor Wątek: Koszulki serwisowe  (Przeczytany 264337 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #550 01 Cze, 2011, 12:27:34 »
Jak ktoś chce być trv to i tak musi być brudasem, a na białej lepiej będzie widać jak ją ubrudzi. Ponadto nie wiem czy czarna jest taka praktyczniejsza, bo i tak każdy w lato zmienia koszulkę raz/dwa razy dziennie, a oprócz tego że będzie wam chłodniej to i nie wyblaknie jak czerń na słońcu. W zimę owszem czarna jest praktyczniejsza, ale w zimę zazwyczaj nie chodzimy z t-shirtami na wierzchu. Przemyślcie to, ale przyjąłem do wiadomości, że czarną wersję też robimy.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #551 01 Cze, 2011, 12:43:43 »
Jak ktoś chce być trv to i tak musi być brudasem, a na białej lepiej będzie widać jak ją ubrudzi. Ponadto nie wiem czy czarna jest taka praktyczniejsza, bo i tak każdy w lato zmienia koszulkę raz/dwa razy dziennie, a oprócz tego że będzie wam chłodniej to i nie wyblaknie jak czerń na słońcu. W zimę owszem czarna jest praktyczniejsza, ale w zimę zazwyczaj nie chodzimy z t-shirtami na wierzchu. Przemyślcie to, ale przyjąłem do wiadomości, że czarną wersję też robimy.
Um knęło mi. jest opcja longsleeve?
to Twoja Miła projektuje? a gdzie psychodeliczne, deliryczne origami? ;)

No właśnie nie ma i przez to co 15 min zdenerwowana mówi mi, że pierdoli to rysowanie gitar :D

Z longsleeve - zorientuję się.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #552 01 Cze, 2011, 12:51:00 »
Bialej nie chce bo nie nosze białych rzeczy i nie zamierzam, a koszulek nie toleruje innych niz czarne. Jestem trv, kurwa ;)
hehehe jakbym siebie słyszał... 10 lat temu. Nie bój, w  pewnym momencie zaczniesz mieć pewne rzeczy (slory-kolory itd.)... (chciałem napisać "w dupie", ale znam ja kolegów!!!, więc napiszę) "gdzieś"... i nie przestaniesz być być troo!

I lol'd
wiesz, z byciem tru to taka ironia byla. Nie wiem ile masz lat i jak bardzo mnie pojechales, ale czarna wybieram, bo lubie czarne koszulki, w przeciwienstwie do spodni, ktorych nie lubie czarnych.
[gej] kolorow nie bede mial gdzies, bo musze miec ladnie spasowane ciuchy :D nawet spie w czarnej koszulce. A w bieli mi bardzo nie do twarzy [/gej]

a stedmany czarne prane na lewej stronie i z plynem do czarnych spokojnie utrzymuje przyzwoity odcien przez ponad rok
B ( o ) ( o ) B S

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #553 01 Cze, 2011, 13:01:05 »
a stedmany czarne prane na lewej stronie i z plynem do czarnych spokojnie utrzymuje przyzwoity odcien przez ponad rok

a poddany promieniom słonecznym na Twoich ramionach? ;)

BTW. work in progress koszulki dla fanów Loomisa, Schectera, łotewa:

to jest oczywiście mały fragment grafiki
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #554 01 Cze, 2011, 13:03:38 »
Osobiście wolałbym tym razem biało. I żeby o 8semkach było ;).
Paczki z głów!

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #555 01 Cze, 2011, 13:29:39 »
dobrze Batman gada! polać mu wódki! to z ósemką w końcu będzie czy nie? Musza, coś mówiłeś o takiej dla lothara, to i ja bym się pisał gdyby była.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #556 01 Cze, 2011, 13:32:36 »
a stedmany czarne prane na lewej stronie i z plynem do czarnych spokojnie utrzymuje przyzwoity odcien przez ponad rok

a poddany promieniom słonecznym na Twoich ramionach? ;)

BTW. work in progress koszulki dla fanów Loomisa, Schectera, łotewa:
( Obraz usunięty.)
to jest oczywiście mały fragment grafiki

będąc trv nie wychodzę na słońce ;)

w sumie najchetniej mialbym koszulki z kazda z gitar, które mam / będę mial :D
ile za custom order? :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #557 01 Cze, 2011, 13:33:17 »
Jak mnie dziewczyna nie zabije/nie rozjebie tabletu to będzie 8 :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #558 01 Cze, 2011, 13:36:10 »
:* dzięęęęęki byłoby git, zrucimy się ze wszystkimi posiadaczami ósemek na kwiaty dla niej za pracę i stalowe nerwy :D prawda Panowie?

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #559 01 Cze, 2011, 13:40:44 »
Jak ktoś chce być trv to i tak musi być brudasem, a na białej lepiej będzie widać jak ją ubrudzi. Ponadto nie wiem czy czarna jest taka praktyczniejsza, bo i tak każdy w lato zmienia koszulkę raz/dwa razy dziennie, a oprócz tego że będzie wam chłodniej to i nie wyblaknie jak czerń na słońcu. W zimę owszem czarna jest praktyczniejsza, ale w zimę zazwyczaj nie chodzimy z t-shirtami na wierzchu. Przemyślcie to, ale przyjąłem do wiadomości, że czarną wersję też robimy.

Ale jak się człowiek latem poci jak świnia, to na czarnym przynajmniej nie widać. A na białym robią się pięęęęękne plamy i jest zasadniczo :facepalm:

No nic, grunt, że już się z lubą pogodziliście z wolą ludu ;P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #560 01 Cze, 2011, 13:41:11 »
Powiedz Pani, że ma talent i pół Polski ją podziwia.
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #561 01 Cze, 2011, 13:47:49 »
Jak ktoś chce być trv to i tak musi być brudasem, a na białej lepiej będzie widać jak ją ubrudzi. Ponadto nie wiem czy czarna jest taka praktyczniejsza, bo i tak każdy w lato zmienia koszulkę raz/dwa razy dziennie, a oprócz tego że będzie wam chłodniej to i nie wyblaknie jak czerń na słońcu. W zimę owszem czarna jest praktyczniejsza, ale w zimę zazwyczaj nie chodzimy z t-shirtami na wierzchu. Przemyślcie to, ale przyjąłem do wiadomości, że czarną wersję też robimy.

Ale jak się człowiek latem poci jak świnia, to na czarnym przynajmniej nie widać. A na białym robią się pięęęęękne plamy i jest zasadniczo :facepalm:

a pisałeś, że geje się nie pocą ¯\(°_o)/¯
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #562 01 Cze, 2011, 13:49:45 »
Damn, wydało się...
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #563 01 Cze, 2011, 13:55:00 »
musisz uknuć lepszy fortel jak chcesz czarną Rachet :P
ot @ rachet - kiedy będziesz na Bema?

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #564 01 Cze, 2011, 14:08:49 »
Nie mam pojęcia, bo drugi gitarowy chyba na amen się obraził na tą salkę, ale powalczę, a co byś chciał?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #565 01 Cze, 2011, 14:15:10 »
"tę salkie" - że tak sobie pozwolę na mały walor edukacyjny.
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #566 01 Cze, 2011, 14:20:04 »
I <3 offtop :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #567 01 Cze, 2011, 14:27:55 »
a pogadać i ograć Twego Stefa jeśli korzystasz z niego jeszcze. @ Musza - Pardooon no.. czepiasz się straszliwie ;p (chyba, że to nie była ironia)
Batman dobrze gada! polać mu wódki

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #568 02 Cze, 2011, 09:30:10 »
Było o autach, o gotowaniu nawet, a teraz będą o ciuchach dyskutować. Bardzo chętnie zamówię białą, ale mam kilka pytań. Gdzie będą robione te koszulki? Czy wzór jest jakoś zaaprobowany przez administrację jako element garderoby reprezentujący portal i forum? Pytam, bo nie chciałbym, żeby Harv na mnie krzywo patrzył jak mu wjadę tak na posiadłość. Oprócz tego, dobrze byłoby zadbać o jako taką konsekwencję projektów.

pozdro

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #569 02 Cze, 2011, 09:32:44 »
I jaką metodą wybierzemy metodę głosowania? :D


Ale wypadałoby mieć krótkie: yep! od naszej adminicji.
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #570 02 Cze, 2011, 09:42:38 »
Było o autach, o gotowaniu nawet, a teraz będą o ciuchach dyskutować. Bardzo chętnie zamówię białą, ale mam kilka pytań. Gdzie będą robione te koszulki? Czy wzór jest jakoś zaaprobowany przez administrację jako element garderoby reprezentujący portal i forum? Pytam, bo nie chciałbym, żeby Harv na mnie krzywo patrzył jak mu wjadę tak na posiadłość. Oprócz tego, dobrze byłoby zadbać o jako taką konsekwencję projektów.

pozdro

Nadruki będą robione w jakimś sklepie odzieżowym dla którego Moja robiła kiedyś nadruki. Harv wyraził zgodę choćby tym, że wysłał mi materiały (loga). Jak też już wcześniej napisał - od oficjalnego sloganu nie odchodzimy, a z Terrora customa usunęliśmy logo sevenstring.pl. No i man, Leon się zgłosił po jedną, więc co to za pytanie? No ale ładnie zaprezentowałeś swój patriotyzm :D Konsekwencja projektów będzie, bo nawet jeśli będą dwa oficjalne wzory to jednak każdy robiony tą samą ręką w tej samej stylistyce i only dwóch kolorach koszulek (takich jak layouty strony ;)). Także nie masz się chyba co martwić Mondo :)
« Ostatnia zmiana: 02 Cze, 2011, 12:14:09 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #571 02 Cze, 2011, 09:49:14 »
I mi, i mi! Białom takom fajnom;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #572 02 Cze, 2011, 09:51:23 »
Mondo się nie martwi, mondo dba.
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #573 02 Cze, 2011, 10:01:40 »
Pytałem z ciekawości. Z drugiej strony uniformizm wydaje mi się na miejscu.

Najlepiej byłoby wykonać nadruk wypukły, jak w poprzedniej edycji. Tym sposobem kolor nadruku nie wymagałby dopłaty, mam rację?

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #574 02 Cze, 2011, 10:16:21 »
Pytałem z ciekawości. Z drugiej strony uniformizm wydaje mi się na miejscu.

Najlepiej byłoby wykonać nadruk wypukły, jak w poprzedniej edycji. Tym sposobem kolor nadruku nie wymagałby dopłaty, mam rację?

Niby tak, ale przy sitodruku płaci się za każdy dodatkowy kolor, a chcieliśmy żeby ich kilka było. Poza tym nadruk na koszulce wydaje mi się lepszy jakościowo, swoje prałem ręcznie i kolory po wyschnięciu są idealne, ciężko mi powiedzieć jak w pralce ale stawiam że przetrwają tę próbę spokojnie. Na koniec dodam, że takie koszulki można też prasować i nikomu literka nie odpadnie ;)
facebook.com/Musza.MorningWood