Autor Wątek: Killing Silence  (Przeczytany 7551 razy)

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Killing Silence
« 27 Gru, 2013, 19:37:54 »
Siemanko.

Ponizej wklejam link do utworu, ktory zapowiada epke mojego drugiego składu. Po ponad dwóch latach poszukiwań udało nam się znalezc odpowiednią osobę i ruszamy z kopyta. Material zostal zarejestrowany w HZ studio w Zielonce - czyli tam gdzie nagrywamy z MORONem.

Cheers
https://m.soundcloud.com/killingsilence/consolation zapraszam do posluchania ;-)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #1 27 Gru, 2013, 22:00:06 »
Fajne. Wokal deczko niewyrazny, poza tym jest git. Fajna muza.

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #2 29 Gru, 2013, 01:20:01 »
2 tygodnie temu znalazłem ten cover na YT - i tak kuźwa czułem że to nasz człek :D
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #3 29 Gru, 2013, 10:26:16 »
2 tygodnie temu znalazłem ten cover na YT - i tak kuźwa czułem że to nasz człek :D

Jakie 2tyg temu??   :D

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #4 29 Gru, 2013, 12:43:58 »
O, nie wiedziałem, że ktoś z 7s gra w Killing Silence. Kilka lat temu graliśmy razem na GAPie w Proximie i potem w Stodole (o ile dobrze pamiętam nas wybrało "jury" a was publiczność).
Suto wędlin kładź na chleb

Offline piotras

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #5 30 Gru, 2013, 21:52:44 »
Emowe klimaty trochę. Ckliwe granie. Grzywki są? ;)

Co do nagrania to nawet dobrze to chodzi. Trochę drażniąca gitara solowa. Przester jakby z Zooma G2. 5/10

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #6 31 Gru, 2013, 13:17:41 »
Emowe klimaty trochę. Ckliwe granie. Grzywki są? ;)

Co do nagrania to nawet dobrze to chodzi. Trochę drażniąca gitara solowa. Przester jakby z Zooma G2. 5/10

Szanuję zdanie :) To rock jest a nie jakieś emoshity - sam wszystkiego związanego z emo nie trawię ;) Bardziej inspirujemy się Foo Fighters, Biffy Clyro i I am Giant.
My z brzmienia jesteśmy mega zadowoleni bo wyszło turbofajowo:)

O, nie wiedziałem, że ktoś z 7s gra w Killing Silence. Kilka lat temu graliśmy razem na GAPie w Proximie i potem w Stodole (o ile dobrze pamiętam nas wybrało "jury" a was publiczność).

No gra się gra :) Dołączyłem do chłopaków w tym roku, jak odszedłem z innego składu (Deyacoda). A że znamy się kopę lat to problemów z aklimatyzacją nie było :)


A TERAZ KOLEJNE INFO:
Drugi numer, po Consolation, z najnowszej EP Killing Silence juz jest - zachecam do odsluchania. Oto Rabbit Hole https://soundcloud.com/killingsilence/rabbit-hole




Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #7 31 Gru, 2013, 13:50:17 »
Znafca jebany :P emowe klimaty, qrfa no nie mogę ;D

Nie dziwie sie ze jesteście zadowoleni z brzmienia. Mimo ze nie lubię porównań to pierwsze dzwięki (i gdyby nie suchy werbel ) pomyślałem Polskie Audioslave . W swoim gatunku jak dla mnie zajebiście. W sumię to muszę naszemu krytykowi podziękować bo pewnie bym ominął Wasz wątek .
No.. ale początek w Consolation gitary ciut infantylnie i momentami jakby nie było pomysłu, później cacy ;) fogle jakby coś tam nie stroilo, to możliwe ?
Coś tam na tym wibrato sie dziwnie rozjezdża.
« Ostatnia zmiana: 31 Gru, 2013, 13:58:10 wysłana przez commelina »

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #8 31 Gru, 2013, 13:53:07 »
Mi się wokal nie podoba, może nawet nie sam wokal, a to jak "siedzi" w miksie. Gitary cacy, brzmienie b.ładne.

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #9 31 Gru, 2013, 16:19:41 »
Fajne rockowisko, momentami tylko zbyt ckliwe, zamienić te ckliwości na coś hard i druga płyta ma platynę :)
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline piotras

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #10 31 Gru, 2013, 16:26:30 »
Fajne rockowisko, momentami tylko zbyt ckliwe, zamienić te ckliwości na coś hard i druga płyta ma platynę :)


Na platynę bym nie liczył ale na pewno będzie wówczas lepiej. A więc - golić grzywki :-D

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #11 31 Gru, 2013, 16:35:35 »
Fajne rockowisko, momentami tylko zbyt ckliwe, zamienić te ckliwości na coś hard i druga płyta ma platynę :)


Dzięki :) Ewidentnie miksujemy tutaj klimaty i nie będziemy stawiać stricte na hard uderzenie. Chcemy aby było klimatycznie i ostro kiedy trzeba :) Myślę, ze esencję tego pokaże ostatni numer EP, który pokażemy po Nowym Roku :)

Mi się wokal nie podoba, może nawet nie sam wokal, a to jak "siedzi" w miksie. Gitary cacy, brzmienie b.ładne.

Dzięki za uwagę:) Zwracamy cały czas uwagę na wokal. Chłopak, który śpiewa miał 5 lat przerwy i wraca do formy:) więc przy najnowszych nagraniach myślę, że będzie dużo lepiej - a i w kwestii miksów i osadzenia będziemy bardziej świadomi o miejsce gdzie byśmy chcieli mieć wokal. Ale sumarycznie efekt finalny nas bardzo jara:)

Znafca jebany :P emowe klimaty, qrfa no nie mogę ;D

Nie dziwie sie ze jesteście zadowoleni z brzmienia. Mimo ze nie lubię porównań to pierwsze dzwięki (i gdyby nie suchy werbel ) pomyślałem Polskie Audioslave . W swoim gatunku jak dla mnie zajebiście. W sumię to muszę naszemu krytykowi podziękować bo pewnie bym ominął Wasz wątek .
No.. ale początek w Consolation gitary ciut infantylnie i momentami jakby nie było pomysłu, później cacy ;) fogle jakby coś tam nie stroilo, to możliwe ?
Coś tam na tym wibrato sie dziwnie rozjezdża.


Dzięki :) Consolation miał być prosty i chwytliwy z początku :) Potem robimy przestrzen pod wokal:) A jeśli chodzi o kwestie niestrojenia - w ogole gity nagrywaliśmy w ciekawy sposób - po prostu niektóre partie nagraliśmy na dwa wiosła na raz :) (https://www.facebook.com/photo.php?v=648788951831637&set=vb.209081659135704&type=2&theater) - takie a'la na setkę ;) i ten moment również. Jeśli coś tam faktycznie delikatnie odbiega od stroju przy vibrato (ja mam mocniejsze) to nawet nas to nie boli - to RNR wszak. Niech nagranie żyje, a nie będzie syntetyczne :)


Posty połączone: 02 Sty, 2014, 09:21:14
I jeszcze jedno. W tą sobotę gramy w Warszawie w Klubie Chwila (ul. Ogrodowa).
Jeśli ktoś ma możliwość i chęci to zapraszam na 20. Wjazd 5 ziko.
« Ostatnia zmiana: 02 Sty, 2014, 09:21:15 wysłana przez pshemo »

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #12 05 Sty, 2014, 17:43:48 »
Takie video z wczorajszego koncertu:)



Posty połączone: 06 Sty, 2014, 20:57:33
Kolejny nowy numer - Inside
https://soundcloud.com/killingsilence/inside
« Ostatnia zmiana: 06 Sty, 2014, 20:57:33 wysłana przez pshemo »

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #13 08 Sty, 2014, 21:40:18 »
I ostatni numer, czyli Way Back Home dołącza do listy i mamy zamkniętą EPkę.

Miłego słuchania.
https://soundcloud.com/killingsilence/sets/way-back-home

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #14 23 Sty, 2014, 22:38:13 »
Pewnie niektórzy z Was znają portal Megatotal.pl. Inwestorzy --> wydanie płyty etc.

Z KS już kiedyś udało się wydać EPkę z tego portalu. Teraz lecimy po płytę. Zbieramy maksymalną pulę czyli 1000000MC. Mamy już 730000MC.

Gdyby ktoś chciałby zostać inwestorem i zainwestować trochę megacentów, a tym samym przyczynić się do naszego LP to zapraszam do odwiedzin tej strony: http://www.megatotal.pl/pl/project/waybackhome

O tym jak to wszystko dokładnie działa możecie przeczytać tutaj: http://faq.megatotal.pl/pl/

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #15 23 Sty, 2014, 23:50:34 »
pshemo, dzięki za podbicie wątku - kliknąłem przypadkiem, a nie zamierzałem (bo znałem KS w poprzednim wcieleniu i mi średnio podeszło). To co teraz robicie baardzo mi się podoba, słucham tego nagrania z koncertu i są ciary :)

Spoiler

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #16 24 Sty, 2014, 08:21:56 »
Zmiana nazwy kapeli byla brana pod uwagę - rotacje i 2-3 lata przestoju ale stwierdziliśmy, ze pozostanie ;)

Dzięki za opinię  :)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #17 26 Sty, 2014, 22:39:08 »
właśnie sie kapnąłem ze z miesiac temu napisałem posta w nie tym temacie co  trzeba  :facepalm:
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #18 26 Sty, 2014, 23:42:23 »
Jakby wokal był ciszej, to by chyba lepiej siedział. Bas też coś się nie klei na moje ucho. Muzycznie fajowe :)

Offline Lama3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #19 27 Sty, 2014, 01:55:43 »
Rabbit hole całkiem fajny  ;)

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #20 11 Lut, 2014, 10:12:53 »
W weekend popełniliśmy dość mocno spontanicznie jeden numer:
https://soundcloud.com/killingsilence/to-the-young-one

Nagrywane w ramach szkolenia realizatorów dźwięku. Warunki były polowe, atmosfera wybitnie niesprzyjająca skupieniu. Brzmienie ustawiane na zasadzie "ok ok, może być, nagrywaj". Na etap miksu i masteringu nie mieliśmy zupełnie wpływu (z uwagi na okoliczności szkolenia - byliśmy, że tak powiem "kejsem" dla kursantów). W związku z powyższymi nie jest to majstersztyk, ale chyba w miarę daje radę, co? ;)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #21 11 Lut, 2014, 11:22:39 »
Wałek fajny i daje rade:)

tylko ten bas ktoś ze smyczy spuścił, na poprzednich nagraniach jest mocny ale nie rozłazi się jak tutaj.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #22 11 Lut, 2014, 11:31:25 »
No niestety - to jest efekt pracy warsztatowej. Tempo i warunki były..zabójcze.
Na płycie to już inaczej zabrzmi i będzie dopilnowane ;)

Dzięki!

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #23 03 Kwi, 2014, 09:40:40 »
Wczoraj wrzucilismy nasz klip koncertowy. Zapraszam do oglądania :)


Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Odp: Killing Silence
« Odpowiedź #24 05 Maj, 2014, 13:57:06 »

Siema.
Zapraszam 17 maja na Release Party naszej EPki "Way Back Home". Klub Rock On - miejsce imprezowe i wjazd za free - żal nie skorzystać ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
7680 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2010, 13:03:00
wysłana przez Widek
5 Odpowiedzi
2084 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Maj, 2010, 21:29:37
wysłana przez Dexterek
3 Odpowiedzi
1188 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Kwi, 2012, 21:58:56
wysłana przez admaxo
0 Odpowiedzi
866 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2014, 14:45:37
wysłana przez pshemo
14 Odpowiedzi
6581 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2017, 20:28:07
wysłana przez pshemo