Autor Wątek: Donatan-Cleo "MY SŁOWIANIE" - Metal Cover  (Przeczytany 11450 razy)

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
I nawet w Teraz Rock o tym nie pisali.  ;)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Dla mnie biedna kompozycja więc i cover nieinteresujący. Co drugi gimbazjalista kuc siedzący po szkole z gitarą z bierzmowania to z nudów gra między jednym coverem anthrax a drugim :facepalm:


Zbanować Paskievicza
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline piotras

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36


Sam jesteś Paskiewicz. Zwyczajnie w chuju mam granie coverów jakichś donatanów dla poklasku pudelka ::)

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Wow! Temat ciągle żywy. Szacun że jeszcze tego słuchacie :)
Ja tam lubię Pudelka to się cieszę że o mnie pisali :P

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ot i nie trzeba było długo czekać by kolejny sie znalazł z zaciasnymi gaćmi, co to ból dupy czynią bo sie ego nie mieści ;)

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
( Obraz usunięty.)

Sam jesteś Paskiewicz. Zwyczajnie w chuju mam granie coverów jakichś donatanów dla poklasku pudelka ::)
To po chuj się udzielasz że tak spytam łagodnie???
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline piotras

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
( Obraz usunięty.)

Sam jesteś Paskiewicz. Zwyczajnie w chuju mam granie coverów jakichś donatanów dla poklasku pudelka ::)
To po chuj się udzielasz że tak spytam łagodnie???

Bo chyba po to forum istnieje aby swą opinię wyrażać ::) Jeden na stu nie pochwali czegoś i od razu nagonka. Kto tu se gaci nie dopasował? Pff

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Wyraziłeś opinię o oryginale, my tu nie oceniamy Donatana. Twoje podejście tępego członka nic nie wnosi, ...nie lubię oryginału to nie podoba mi się wykonanie coveru... Merytoryczne to niesamowicie wartościowe... Jak zresztą zdecydowana większość Twoich starań do nabicia 50 postów. Do giełdy raczej nie dotrwasz :D HEHEHEHE
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline piotras

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Aha czyli mamy tu jedynie towarzystwo merytorycznego lizania się po członkach. Będę pamiętał :facepalm:

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
I tak nie zrozumiesz...
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@piotras, doprawdy nie czujesz, ze ten kower powstał dla jaj i zabawy, a przy okazji by sie jeszcze dobrze pobawić ;) Do tego pokazał ze z gówna można bat ukręcić. Wyczuj żart, ten muzyczny również. W tym właśnie wyrazają sie Twe za ciasne gacie, w braku poczucia humoru i dystansu do niektórych spraw.
Tez nie lubie koweróf i skoro nie lubie to sie nie wypowiadam bo po chooi, ale ten ubawił mnie setnie ;D a jeszcze kilku takich jak ty i bedzie ubaw po pachy.

Offline piotras

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Fajny żart-cover to zrobili V-Unit, a nie to ;) Nie wiem co tak żartobliwego jest w scoverowaniu podkładu.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Man, rozumiesz różnicę między przerobieniem całego kawałka aby zachować w nim podstawowy rytm i słowa Cleo, dogranie do tego garów, basu i gity, a np. zagraniem coveru jakiegoś zespołu i wrzucenie go na YT? Albo do gotowego podkładu?
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Nie karmcie trolla, to sobie pójdzie albo się zmieni. Jeszcze nie widziałem żadnego pozytywnego, czy mądrego albo wnoszącego cokolwiek posta od piotrasa.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Spełniłem obowiązek - poszedł raporten na niego.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline piotras

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Spełniłem obowiązek - poszedł raporten na niego.


Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Nic nie chce mówić ale moja wersja chyba przebiła by kobietę z brodą :)




Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Jeszcze raz apeluję - to nie żadna "kobieta z brodą", tylko przegięty pederasta w sukience. Fil de difręs.

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 122
  • A-zero
Elo!

Jako że ostatnio mam parcie na rozwarcie dziś po przyjściu z pracy postanowiłem zrobić coś "konstruktywnego". No i zrobiłem szybki cover songa ponoć całkiem teraz popularnego. Ja go osobiście dopiero dziś pierwszy raz widziałem i słyszałem więc chyba taki popularny wcale nie jest. W każdym razie jako że song jest w mojej ulubonej tonacji nie mogłem sobie odmówić jego zinterpretowania. 6 godzin wymyślania, nagrywania, kasowania i składania i taki oto efekt.



Trochę sztampa z tymi podwójnymi stopami (pasuje ewentualnie na samej końcówce, na "wyjście"). Ja bym to wyjebał, mówiąc bez owijania i coś innego zaaranżował, bo się robi płasko tam, gdzie powinno pierdolnąć!

Poza tym jednym, niezły sztos! Jakby w tej wersji na Eurowizję pojechało, to by pewnie wygrali, hehe :)

Generalnie dobra robota!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Pederasta ? :o Dla mnie nachalne emanowanie swą odmiennością na dodatek sztuczną. Przeca ta broda była podrasowana. Ponieważ nie wiem czy ten koleś chce być kobietą czy facetem przebierającym sie w kiecki, wiec pozostaję przy tym ze to facet we fiołkach. Teledysk do tego, klimatem zerżnięty z American Beauty . Reasumując facet nie w moim guście, wokal dobry, bez wizji, kawałek jak wiele innych klimatem nadający sie do 007.
Troche mnie  irytuje sprowadzanie Cleo i Słowianek do seksizmu, co oczywiście miało miejsce w postaci emanowania biustami fajnych lasek, ale jako meski szowinista i zupełnie nie chcący być poprawny politycznie, stwierdzam ze wolę biusty od "brodatej darq kłin ".

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Myślę że ten facet z brodą przebrany za babę (teraz chyba jestem poprawny), jeśli nie zrobi kariery w muzyce to dorobi się na współpracy z firmami produkującymi pomadę :)

O coś w ten deseń

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Swoją drogą już wiem, jak beze mnie wytrzymywaliście. Miałem po prostu dobre zastępstwo w postaci piotrasa :D

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
A gdzie Ty kurwa byłeś cały ten czas? Myślałem że umarłeś, albo coś jeszcze gorszego. No i coś Ci się licznik postów zacofał.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Musiałem się odchamić. Z resztą powiedzmy sobie szczerze - i tak nikt nie czytał moich postów :P

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
1889 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sty, 2011, 00:21:49
wysłana przez Andy
55 Odpowiedzi
13685 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sty, 2013, 23:40:07
wysłana przez BetoNova
24 Odpowiedzi
2077 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Kwi, 2015, 12:14:34
wysłana przez kermcio
0 Odpowiedzi
2264 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Cze, 2016, 22:39:41
wysłana przez Kuba
0 Odpowiedzi
3086 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Gru, 2021, 20:11:44
wysłana przez P_I_W_O_