Autor Wątek: May Salon !!!  (Przeczytany 7042 razy)

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
May Salon !!!
« 03 Paź, 2008, 16:23:01 »
http://mayones.pl/news.html?nid=325 powiem ze podoba mi sie pomysl, potraktowania sklepu jako czegos wiecej niz wpadniecie do sklepu pogranie 15 minut by sie sprzedawca nie wkurwil i zakup. 

Offline Romek

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Studio nagrań Nonagram
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #1 03 Paź, 2008, 17:55:30 »
w sumie nie spodziewałem się tak szybko w naszym pięknym kraju takiego salonu, ale w hameryce tak wyglądają normalne sklepy z gitarami, przynajmniej te w których byłem. Pomysł dobry i za takie rozwiązania + dla Mayonesa

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #2 03 Paź, 2008, 19:30:40 »
W r'n'r w Częstochowie jest podobny klimat :) Nie ma rzadnych problemów.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #3 05 Paź, 2008, 20:32:53 »
"...Pragniemy dać wam wszystko to co w nas najlepsze w pełnej świadomości faktu, że to Wy, nasi Klienci jesteście fundamentem naszej egzystencji."

ja chce EXG 8 z 28,5" korpus z jesionu bagiennego wiem jaka by była odpowiedz czyli nie da sie, nie da sie, nie mamy aktualnie  :(

ale sklepik pozitif i tak powinno byc wszedzie
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline pstry

  • Gaduła
  • Wiadomości: 289
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #4 06 Paź, 2008, 00:02:07 »
ale w hameryce tak wyglądają normalne sklepy z gitarami, przynajmniej te w których byłem.

no ja bylem w paru i tak nie wyglladaja :)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #5 06 Paź, 2008, 00:37:42 »
Jak by np. w Łodzi zrobili to spoko, bo przydałby się tam jeszcze sklep albo dwa.

Ale do Gdańska nie będę dymał żeby ograć parę Mayonesów. :)

Offline Romek

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Studio nagrań Nonagram
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #6 06 Paź, 2008, 07:04:44 »
no ja bylem w paru i tak nie wyglladaja :)
to może po prostu miałem szczęście i na fajne sklepy trafiłem

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #7 12 Paź, 2008, 10:49:11 »
eee zero podjarki. ten salon wyglada ladnie tylko na zdjeciach.

pomieszczenie do ogrywania jest malutkie, cholernie tam ciasno, teraz jak tam dowalili jeszcze sprzetu to juz w ogole nie potrafie sobie wyorbazic tego jak tam wyglada.

to duze pomieszczneie, to widze ze porobili troche porzadku i zrobili fotki zeby ladnie wygladalo. tak naprawde to nie ma sie cyzm jarać.

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #8 12 Paź, 2008, 13:45:47 »
na zdjęciach zajebioza,chętnie bym się udał zwłaśzca że mayo mi się pododba
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #9 12 Paź, 2008, 15:30:41 »
takki delikatny off top ale wlasnie na tvn turbo zobaczyłem ze w dzisiejszym "polak potrafi" bedzie pokazane jak robią gitary w mayo 18:15
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #10 12 Paź, 2008, 16:57:06 »
eee zero podjarki. ten salon wyglada ladnie tylko na zdjeciach.

pomieszczenie do ogrywania jest malutkie, cholernie tam ciasno, teraz jak tam dowalili jeszcze sprzetu to juz w ogole nie potrafie sobie wyorbazic tego jak tam wyglada.

to duze pomieszczneie, to widze ze porobili troche porzadku i zrobili fotki zeby ladnie wygladalo. tak naprawde to nie ma sie cyzm jarać.

A tak szczerze, ile jest sklepow w pl, gdzie w ogole jest jakiekolwiek pomieszczenie do ogrywania? Tymbardziej dzwiekoszczelne. Ja znam w sumie pare... no wlasnie PARE! ;)

takki delikatny off top ale wlasnie na tvn turbo zobaczyłem ze w dzisiejszym "polak potrafi" bedzie pokazane jak robią gitary w mayo 18:15

jest na YT

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #11 12 Paź, 2008, 17:19:33 »
eee zero podjarki. ten salon wyglada ladnie tylko na zdjeciach.

pomieszczenie do ogrywania jest malutkie, cholernie tam ciasno, teraz jak tam dowalili jeszcze sprzetu to juz w ogole nie potrafie sobie wyorbazic tego jak tam wyglada.

to duze pomieszczneie, to widze ze porobili troche porzadku i zrobili fotki zeby ladnie wygladalo. tak naprawde to nie ma sie cyzm jarać.

A tak szczerze, ile jest sklepow w pl, gdzie w ogole jest jakiekolwiek pomieszczenie do ogrywania? Tymbardziej dzwiekoszczelne. Ja znam w sumie pare... no wlasnie PARE! ;)


W wspomnianym przeze mnie rnr w Częstochowie np jest.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #12 12 Paź, 2008, 17:24:54 »
no to mamy dwa, rnr i mayo... jest w ostrowskim (pomimo wielkiej sympatii do chlopakow) chujowy na maksa, mala klitka, kanciapa na wzmacniacze, tez mala, czyli trzy

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #13 12 Paź, 2008, 18:12:16 »
W rnr tez właśnie jest tyle miejsca, ze parę komb stoi, jedna paka 4x12 i to wszystko. Ale można grać, kręcić gałami do woli, chyba tylko o to chodzi :)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #14 12 Paź, 2008, 21:56:43 »
W rnr katowickim nie wchodzi nawet paka 4x12. Pomieszczenie tam ma chyba poniżej 2m^2. Generalnie nie przydaje się jeżeli ktoś chce ograć coś bardziej niż kostkę albo poda.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #15 12 Paź, 2008, 22:00:37 »
w gdansku w Riffie jest spore pomieszczenie do ogrywania gdzie maja wszystkie wzmaki ze sklepu tam wsadzone, a jest ich naprawdę sporo...

poza tym nie wiem co sie tak jaracie tym dzwiekoszczelnym pomieszczeniem. na co to komu? w mayo nie ma takiego ruchu akurat zeby ciagle ktos gral jak np Ty ogladasz wiosła zeby Ci przeszkadzał.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #16 13 Paź, 2008, 02:22:16 »
w lublinie w a Alcie jest spoko gitarownia i w sklepe na ksieżycu nigdy nie było problemu z ograniem sprzetu nawet poza pomieszczeniem wpinali i jazda
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #17 13 Paź, 2008, 16:49:07 »

poza tym nie wiem co sie tak jaracie tym dzwiekoszczelnym pomieszczeniem. na co to komu? w mayo nie ma takiego ruchu akurat zeby ciagle ktos gral jak np Ty ogladasz wiosła zeby Ci przeszkadzał.

Ograj sobie dokładnie wzmak 3 kanałowy 100 Watowy...

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #18 13 Paź, 2008, 18:03:16 »
w poznanskim RNR tez jest klitka do ogrywania, w Riffie tez (za mala), w MusicCenter jest tez, ale chyba przewidziana na bebny.
Łe tej.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #19 13 Paź, 2008, 19:06:06 »
100 lat temu jak w Kaliszu był Music Store, to było zajebiste pomieszczenie...
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #20 13 Paź, 2008, 20:52:47 »

poza tym nie wiem co sie tak jaracie tym dzwiekoszczelnym pomieszczeniem. na co to komu? w mayo nie ma takiego ruchu akurat zeby ciagle ktos gral jak np Ty ogladasz wiosła zeby Ci przeszkadzał.

Ograj sobie dokładnie wzmak 3 kanałowy 100 Watowy...

akurat mayo np nie prowadzi wzmaków to raz a dwa ze takich wzmakow to w polskich sklepach za duzo nie ma. a w klitce malutkiej to nie wiem czy chcialbym 100 watowy piec ogrywac

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #21 13 Paź, 2008, 22:59:08 »
akurat mayo np nie prowadzi wzmaków to raz a dwa ze takich wzmakow to w polskich sklepach za duzo nie ma. a w klitce malutkiej to nie wiem czy chcialbym 100 watowy piec ogrywac

Chciałbyś :)

Spoiler
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #22 14 Paź, 2008, 09:58:01 »
akurat mayo np nie prowadzi wzmaków to raz a dwa ze takich wzmakow to w polskich sklepach za duzo nie ma. a w klitce malutkiej to nie wiem czy chcialbym 100 watowy piec ogrywac

Chciałbyś :)

Spoiler

dzieki :D

Offline offtrip

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Ketha
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #23 16 Paź, 2008, 19:48:16 »
Pomieszczenia do ogrywania nie ma ( tzn. ogolnie dostepnego poki co ), ale bez zadnych problemow mozna i pol dnia siedziec w krakowskim rn'r. I kawunia tez jest :P

Offline wolek

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Odp: May Salon !!!
« Odpowiedź #24 19 Lis, 2008, 00:52:10 »
eee zero podjarki. ten salon wyglada ladnie tylko na zdjeciach.

pomieszczenie do ogrywania jest malutkie, cholernie tam ciasno, teraz jak tam dowalili jeszcze sprzetu to juz w ogole nie potrafie sobie wyorbazic tego jak tam wyglada.

to duze pomieszczneie, to widze ze porobili troche porzadku i zrobili fotki zeby ladnie wygladalo. tak naprawde to nie ma sie cyzm jarać.

A tak szczerze, ile jest sklepow w pl, gdzie w ogole jest jakiekolwiek pomieszczenie do ogrywania? Tymbardziej dzwiekoszczelne. Ja znam w sumie pare... no wlasnie PARE! ;)

takki delikatny off top ale wlasnie na tvn turbo zobaczyłem ze w dzisiejszym "polak potrafi" bedzie pokazane jak robią gitary w mayo 18:15

jest na YT

Mógłbyś dać linka, bo nie znalazłem, a mnie ciekawi.