Autor Wątek: [NAD] KPA Kemper Profiling Amplifier  (Przeczytany 32287 razy)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Siadłem bo gadasz bzdury.
I nie wiem co ma dlugosc penisa do kempera. Mam swoje profile robione w studio na evh 5153 i nie jestem w stanie rozpoznac ze to nie jest lampa. To samo tyczy się tych najlepszych profili w necie. A profile robione przez Sneapa mimo, ze moge je tylko uslyszec na reampach i osobiscie mi nie pasuja brzmieniem to zapierdalaja w taki sposob, ze to jest nie do opisania magia. Wiec sorry ale Twoje "kemper jebie cyfrą" to tylko i wyłącznie Twoja wina a nie kempera.
@Lothar - Znam twórczość Andy Seapa i jestem jego wielkim fanem! Kocham brzmienia które kręci i jego styl miksowania. Sam widziałeś że z ezmixa ukręcił idealne brzmienia tego co sam nagrał. I nie jest to zasługa ezmixa (bo chyba w to nie wierzysz) ale jego wiedzy i umiejętności. Jak sam opowiada zrobił swoje impulsy paczek, użył match eq, oryginalnych śladów DI i wielu pierdół żeby przenieść to w środowisko EZMIXA. Co nie znaczy że teraz każdy jak wbije sobie DI zapnie ezmiksa to będzie miał brzmienie Exodusa,Arch Enemy czy Testamentu. Zgadzam się z jednym Kemper to tylko kolejne narzędzie z wielu i kolejna droga do osiągnięcia określonego celu (szybsza, prostsza,doskonalsza niz inne,intuicyjna,przełomowa itd...). Ja na chwilę obecną nie jestem w stanie z gotowych profili jakie mam zbliżyć się do tego co bym chciał i tak "dalej jebie mi cyfrą". A jak tobie to brzmi nie wiem, pokaż jakieś przykłady to posłuchamy.

Pozdrawiam,

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
100 Odpowiedzi
60254 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lut, 2013, 22:46:46
wysłana przez Vertigo
111 Odpowiedzi
72297 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2013, 20:25:40
wysłana przez domas
37 Odpowiedzi
9324 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lut, 2014, 17:48:15
wysłana przez sinquestsound
7 Odpowiedzi
4577 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lip, 2014, 12:25:30
wysłana przez Dale Cooper
15 Odpowiedzi
6015 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2015, 19:36:03
wysłana przez Nightmarishreaper