Autor Wątek: Sterling JP 70  (Przeczytany 12513 razy)

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Odp: Sterling JP 70
« Odpowiedź #25 02 Paź, 2013, 15:11:40 »
Możecie się nie zgodzić, ale to takie po polsku robienie trochę. Nie możesz dostać tego co chcesz więc MUSISZ iść do konkurencji, albo będziesz czekał aż w końcu i tak się nie doczekasz. W ogóle kurwa co to jest że trzeba po cztery, pięć miesięcy czekać. Zatrudnić kurwa więcej ludzi i do roboty kurwa, nie powie mi nikt że ich nie stać przy ich cenach. KTO MA CZAS czekać prawie pół roku na wykonanie zamówienia? Do tego czasu znajdziesz pięć razy to samo z drugiej ręki i to taniej. Tracą pieniądze w tej chwili, bo jest na przykład ktoś taki jak ja, że chce od nich gitejrę, ale okres oczekwiania powoduje, że szuka podobnej do tego co chce z drugiej ręki. Na następny dzień jest u niego w chałupie a nie będzie się pierdolił aż oni łaskawie mu zrobią. Chcieli kapitalizm to kurwa się dostosować do jego zasad a nie że jak się zrobi to będzie. :evil:

To jest rzecz która wkurwia mnie najbardziej z możliwych poziomów wkurwienia - oni (polscy "przedsiębiorcy") Nie rozumieją, że to ONI mają robić to co mówimy MY, a nie odwrotnie. Ja płacę więc ma być takie jak ja chcę i wtedy kiedy ja chcę. Tylko że tak jest większość nauczona i chyba już się tego nie da za bardzo zmienić.

<wyciąga dłoń> witam w polskiej wersji kapitalizmu :D
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
Odp: Sterling JP 70
« Odpowiedź #26 02 Paź, 2013, 15:28:51 »
<wyciąga dłoń> witam w polskiej wersji kapitalizmu :D

Nie wiem, czy można to potraktować całkiem globalnie, bo są ludzie bardzo w porząchu. Na tym forum są na przykład najlepsi handlowcy jakich znam. I za to ristekpa.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Odp: Sterling JP 70
« Odpowiedź #27 02 Paź, 2013, 15:47:37 »
(...)
To jest rzecz która wkurwia mnie najbardziej z możliwych poziomów wkurwienia - oni (polscy "przedsiębiorcy") Nie rozumieją, że to ONI mają robić to co mówimy MY, a nie odwrotnie. Ja płacę więc ma być takie jak ja chcę i wtedy kiedy ja chcę. Tylko że tak jest większość nauczona i chyba już się tego nie da za bardzo zmienić.

no ale przecież to w dwie strony działa. Nie podoba mi się, to idę do kogoś innego. Do tego stopnia, że jak mi na allegro patafian odpisuje łamaną polszczyzną, albo z jakimś większym opóźnieniem, to szukam kogoś innego. Bez zbędnych emocji, mam wyjebane na takiego sprzedawcę. To też wolny rynek.  Oczywiście, jak sprawa się dupnie po jakimś czasie i stracę czas przez czyjeś olewatorstwo albo brak kompetencji, to też się wkurwiam.

W sumie to nie wiem, do czego zmierzałem, bo chyba się zgadzamy;)

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
Odp: Sterling JP 70
« Odpowiedź #28 02 Paź, 2013, 16:25:56 »
tak, to jest wolny rynek. :) Tylko problem w tym że produkt jest dość unikatowy. Można powiedzieć - "no to jak jest unikatowy i chcesz go mieć to musisz czekać". Nie. Nie muszę, mogę kupić z drugiej ręki i mam madafaka na przedwczoraj i jeszcze kurwa dziękuję mówią.  ;D Co do allegro to jak mi ktoś odpisuje przez "Ty", zamiast do mnie na "Pan" to go olewam. Mnie chodzi poprostu o to, żeby się coponiektórzy (:D) dostosowali do prawa popytu i podaży. Nic więcej.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Sterling JP 70
« Odpowiedź #29 02 Paź, 2013, 19:12:15 »
O ciekawszych historiach można posłuchać od ludzi, którzy tam pracują.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Odp: Sterling JP 70
« Odpowiedź #30 02 Paź, 2013, 23:05:48 »
zawsze o ciekawszych historiach można usłyszeć od ludzi, którzy gdzieś tam pracują

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
11 Odpowiedzi
6107 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lis, 2010, 16:15:18
wysłana przez mondomg
14 Odpowiedzi
7104 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2013, 19:03:18
wysłana przez Luc
23 Odpowiedzi
7860 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Mar, 2015, 12:48:21
wysłana przez nikodem977
4 Odpowiedzi
7639 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lis, 2016, 10:57:53
wysłana przez Bjørn