Autor Wątek: Bash Sidewinder MK IV by D_rivv  (Przeczytany 24227 razy)

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Bash Sidewinder MK IV by D_rivv
« 24 Wrz, 2008, 18:25:12 »
Zapraszam w imieniu autora do przeczytania testu Sidewindera Triple , który został opublikowany na łamach naszego serwisu.

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Tej mojej byłej paczki nie zabiłeś Sajdem czasem? ;)

Nie chcę się za bardzo czepiać, ale znów, mimo, że opis mocno fajny, to brakuje tego co mnie akurat w teście najbardziej interesuje, czyli próbek dźwiękowych. Fajkt że są takowe, "Bloody Mery" się nazywają czy jakoś tak, ale przydały by sie też inne, by zobaczyć jak inaczej można zabrzmieć.

ps zgłoś się do Sinnera może Ci jakoś strunę da za test;) O mnie np nie pomyślał :D
« Ostatnia zmiana: 25 Wrz, 2008, 00:58:46 wysłana przez Invivo »

D_Rivv

  • Gość
Dzięki za opinię. Twoja paka się z Bożą pomocą trzyma jeszcze, ale teraz używam przede wszystkim Noisy Box'a 2x12 na Eminence Legend V12, w międzyczasie zbierając fundusze na wymarzoną Mesę 2x12 na V30. Co do próbek, to dybym miał odpowiedni sprzęt, to bym je nagrał, ale niestety nie mam na razie na stanie ani jednego sm57. Od siebie mogę powiedzieć jedynie, że te próbki "Bloody Mery" nie oddają dobrze brzmienia, bo wzmacniacz jest dużo bardziej nasycony i mięsisty, po prostu brzmi na żywo o niebo lepiej niż tam. A co do Sinnera, to czuwał na bieżąco nad recenzją, niestrudzenie czytając różne jej mutacje i zwrócił mi uwagę na wiele rzeczy, których dzięki niemu nie pominąłem, ani nie zaniedbałem (taką mam przynajmniej nadzieję), za co bardzo mu dziękuję. :)

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
MI tam osobiscie bardzo podoba sie brzmienie z Bloody Mary, kanału Soldano, próbki Heavy i Twangy, za to kanał Mesa troche nie za bardzo juz mi siedzi.

Mam jeszcz takie trzy próbki o sugestywnej nazwach sidewinder0X.mp3 - najpierw riffy a potem solo, bardzo gęste brzmienie.
« Ostatnia zmiana: 25 Wrz, 2008, 02:02:51 wysłana przez Invivo »

D_Rivv

  • Gość
MI tam osobiscie bardzo podoba sie brzmienie z Bloody Mary, kanału Soldano, próbki Heavy i Twangy, za to kanał Mesa troche nie za bardzo juz mi siedzi.
Ja do tej pory nie wiem, który kanał bardziej lubię, bo na serio oba są zajebiste, zarówno na solo, jak i na rytmy. Druga sprawa, że te próbki "Bloody Mary", już nawet pomijając to, co wcześniej napisałem, są nagrane na starszym modelu Sidewinder'a, bodajże MK II. Od tamtych czasów wzmacniacze przeszły znaczną ewolucję, mój MK IV (dokładnie MKIV+ ND) to dużo lepszy wzmacniacz niż te pierwsze modele. Także jeszcze raz powtórzę; te próbki nie oddają ani pełnych możliwości, ani brzmienia wzmacniacza. Bash cały czas pracował nad udoskonaleniem Sidewinderów, czego rezultatów mam przyjemność słuchać ilekroć idę pograć. :)
« Ostatnia zmiana: 25 Wrz, 2008, 02:10:44 wysłana przez D_Rivv »

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
to miło że do przodu idzie :) Ogólnie to poza high endowymi wzmakami i ich high endowymi cenami mam w głowie dwa heady, jednym z nich jest właśnie side, już od dosyć dawna. Jak już będę się szykował na polowanie, to nie omieszkam potestować :)

Pozdr, czas spać.

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Próbki "Bloody Mary" to jedno, brzmienie sajda to drugie-sajd na żywo robi lepiej.

Wspomniałbym jeszcze o jednej rzeczy: rozwiązanie pętli efektów-jest to osobna sekcja, którą można poprostu wyłączyć. Co mnie zdziwiło na początku używania sajda to to, że mimo nie miałem nic w pętli, to potki send level oraz loop master działały. Wyłączenie sekcji pętli=wyłączenie solo boost.

Dobra recka;)

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Tak jak już ci pisałem, odwaliłeś men kawał dobrej roboty. Ja pisząc reckę ograniczyłbym się do stwierdzenia: to na prawdę dobry wzmak, który spełnia moje oczekiwania  ;D Ty napisałeś duuuuuuuuuuużo więcej  ;)

Offline sharent

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Tak jak już ci pisałem, odwaliłeś men kawał dobrej roboty. Ja pisząc reckę ograniczyłbym się do stwierdzenia: to na prawdę dobry wzmak, który spełnia moje oczekiwania  ;D Ty napisałeś duuuuuuuuuuużo więcej  ;)
Chłopie, Drivv do dziś się moczy na samą myśl o tym wzmaku, nic więc dziwnego, że tyle napisał. Tak czy inaczej, już sama objętość tekstu świadczyć może o klasie wzmaka.
« Ostatnia zmiana: 26 Wrz, 2008, 03:46:51 wysłana przez sharent »

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Te probki bloody mary to z gainem na full sa grane... padaka

Cytat: sharent
Tak czy inaczej, już sama objętość tekstu świadczyć może o klasie wzmaka.
etam, dupa. ja bym mogl zjechac marshalla jcm900 w takiej objetosci, a moze i bym nawet jakas zalete znalazl

jakie bash ma wady ?
« Ostatnia zmiana: 26 Wrz, 2008, 09:57:58 wysłana przez Page_Hamilton »
wearehelp.bandcamp. com

D_Rivv

  • Gość
etam, dupa. ja bym mogl zjechac marshalla jcm900 w takiej objetosci, a moze i bym nawet jakas zalete znalazl


jakie bash ma wady ?
Mnie pod każdym względem przypasował, brzmieniowo wszystko tak jak lubię, zarówno clean, jak i przestery.
« Ostatnia zmiana: 26 Wrz, 2008, 13:39:52 wysłana przez D_Rivv »

Offline caro

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Cześć wszystkim,
przepraszam że odświeżam tak stary temat, ale mam problem ze swoim MKIV i bardzo potrzebuje kontaktu z twórcą wzmacniaczy Bash. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć gdyż zakończył on już działalność. Czy ktoś z Was dysponuje jakimś namiarem na owego Pana? Z góry dzięki za pomoc.

Offline szreder

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 9
numer 791937031
nie ma w europie lepszych wzmacniaczy do ciezkiej muzy....a dodatkowo kosztuja na chwile oecna tyle co chinskie scierwo ...czyli wypatrywac i brac nawet te do naprawy bo WARTO

Posty połączone: 06 Gru, 2019, 23:06:08
skad inad wiem ze mozna tworce szukac u hesa