Autor Wątek: Muzyczne porażki  (Przeczytany 3203 razy)

Offline GeNeX

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Muzyczne porażki
« 15 Wrz, 2013, 14:19:43 »
Opiszcie jakie zespoły/gitarzyści to dla was totalne nieporozumienie.
Ja zacznę od szeroko rozumianego shreddingu - ktoś szybko przewija paluchami po gryfie, czym tu się podniecać? Takie bicie rekordu guinnessa w prędkości jeszcze zrozumiem i doceniam - nikt na siłę tego muzyką nie nazywa. Ale wpychanie tego w utwory? Ja na przykład nie mogę słuchać takiego Batio, no proszę Was. Dla mojego ucha to nic ciekawego, niewiele do zaoferowania muzycznie. Jak oglądam/słucham to jedyne co mi się nasuwa to lekko szyderczy uśmiech. Jeżeli uważacie inaczej i jesteście w stanie - proszsz, wyprowadźcie mnie z błędu, nie mam nic przeciwko.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Odp: Muzyczne porażki
« Odpowiedź #1 15 Wrz, 2013, 14:28:58 »
Djent.
synkopy to guwno

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 776
Odp: Muzyczne porażki
« Odpowiedź #2 15 Wrz, 2013, 14:30:26 »
Opiszcie jakie zespoły/gitarzyści to dla was totalne nieporozumienie.
Ja zacznę od szeroko rozumianego shreddingu - ktoś szybko przewija paluchami po gryfie, czym tu się podniecać? Takie bicie rekordu guinnessa w prędkości jeszcze zrozumiem i doceniam - nikt na siłę tego muzyką nie nazywa. Ale wpychanie tego w utwory? Ja na przykład nie mogę słuchać takiego Batio, no proszę Was. Dla mojego ucha to nic ciekawego, niewiele do zaoferowania muzycznie. Jak oglądam/słucham to jedyne co mi się nasuwa to lekko szyderczy uśmiech. Jeżeli uważacie inaczej i jesteście w stanie - proszsz, wyprowadźcie mnie z błędu, nie mam nic przeciwko.
Zazdrość? Czy nieudana próba pogodzenia się z tym, że zabrakło motywacji i chęci ćwiczenia, która przerodziło się w hejt?  ;)

Offline GeNeX

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Odp: Muzyczne porażki
« Odpowiedź #3 15 Wrz, 2013, 14:33:53 »
@up
Właśnie nie :O
Nie chcę by jedynym moim atutem miała stać się prędkość, o to mi się rozchodzi.
Jeżeli ktoś potrafi znaleźć złoty środek pomiędzy imponowaniem szybkim napierdalaniem a poruszaniem doborem dźwięków to ukłonię się nisko.  :))

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Odp: Muzyczne porażki
« Odpowiedź #4 15 Wrz, 2013, 14:45:31 »
znaleźć złoty środek pomiędzy imponowaniem szybkim napierdalaniem a poruszaniem doborem dźwięków
Po chuj? Szybkie napierdalanie jest zajebiste.
synkopy to guwno

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Muzyczne porażki
« Odpowiedź #5 15 Wrz, 2013, 14:55:10 »
Powtórzę sie, niepomijający to ze, jest to kolejny idiotyczny temat rodem z...  ach  :headache:
Paganini to mistrz, artysta, wirtuoz , gitarowy wymiatacz to rzeźnik i łajza nie czujący muzyki. Kiedy wreszcie co niektórzy to zrozumiecie ze to trzeba zwyczajnie umieć i czuć.
Zamknąłbym ten temat fpizdu jeśli forum ma być pro, jak to Yony ostatnio stwierdził, co podzielam.
Dla mnie porażką muzyczną jest ostatnia płyta mojego kochanego EVH i powrót Dejwida, dla mnie pajaca, na wokal . Natomiast w przeciwieństwie do Vicola bardzo lubie dobry ( wg moich kryteriów dobry ) djent.
« Ostatnia zmiana: 15 Wrz, 2013, 14:58:32 wysłana przez commelina »

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Muzyczne porażki
« Odpowiedź #6 15 Wrz, 2013, 15:01:34 »
Powtórzę sie, niepomijający to ze, jest to kolejny idiotyczny temat rodem z...  ach  :headache:
Paganini to mistrz, artysta, wirtuoz , gitarowy wymiatacz to rzeźnik i łajza nie czujący muzyki. Kiedy wreszcie co niektórzy to zrozumiecie ze to trzeba zwyczajnie umieć i czuć.
Zamknąłbym ten temat fpizdu jeśli forum ma być pro, jak to Yony ostatnio stwierdził, co podzielam.
Dla mnie porażką muzyczną jest ostatnia płyta mojego kochanego EVH i powrót Dejwida, dla mnie pajaca, na wokal . Natomiast w przeciwieństwie do Vicola bardzo lubie dobry ( wg moich kryteriów dobry ) djent.

Słuchał już Syqem?
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Odp: Muzyczne porażki
« Odpowiedź #7 15 Wrz, 2013, 15:03:34 »
Dlatego wole solówki Gilmoura od solówek gitarowych onanistów. Zachowaniem równowagi między szybkością, pomysłem... i w ogóle czymś takim, że chce się słuchać, cechują się solówy Tremontiego. IMHO oczywiście  :P

Natomiast do muzycznych porażek zaliczyłbym np. takiego Slasha z Gunsów - nie rozumiem jego fenomenu. Koleś błyszczy zajebistością wśród nastolatek, a gra jak przeciętny gitarnik rock&rollowej kapeli. Kolejny - Kirk Hammet. Gość swoje lewe paluchy maskuje kaczką, a jego sola to praktycznie te same patterny tylko grane na innych progach.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Muzyczne porażki
« Odpowiedź #8 15 Wrz, 2013, 15:19:13 »
Powtórzę sie, niepomijający to ze, jest to kolejny idiotyczny temat rodem z...  ach  :headache:
Paganini to mistrz, artysta, wirtuoz , gitarowy wymiatacz to rzeźnik i łajza nie czujący muzyki. Kiedy wreszcie co niektórzy to zrozumiecie ze to trzeba zwyczajnie umieć i czuć.
Zamknąłbym ten temat fpizdu jeśli forum ma być pro, jak to Yony ostatnio stwierdził, co podzielam.
Dla mnie porażką muzyczną jest ostatnia płyta mojego kochanego EVH i powrót Dejwida, dla mnie pajaca, na wokal . Natomiast w przeciwieństwie do Vicola bardzo lubie dobry ( wg moich kryteriów dobry ) djent.

Słuchał już Syqem?

Słuchał i nabył ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Muzyczne porażki
« Odpowiedź #9 15 Wrz, 2013, 16:15:49 »
kierwa mać

proszę, niech ktoś zamknie ten temat


-----


weźcie kurwa ludzie porzućcie hejt, bo hejtowanie to nic innego jak żałosna próba podwyższenia sobie zaniżonej samooceny

zamiast hejtu proponuje propsowanie

Każdy se gra jak chce grać, tak jak mu to daje uśmiech na ryju i w serduchu a jak komuś to nie pasuje, to niech sobie te niepasowanie wsadzi głeboko w dupę i o nim zapomni
« Ostatnia zmiana: 15 Wrz, 2013, 16:18:32 wysłana przez Az »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
18 Odpowiedzi
6283 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lis, 2010, 10:18:57
wysłana przez Rachet
9 Odpowiedzi
7201 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lip, 2012, 21:56:49
wysłana przez pivo
2 Odpowiedzi
6748 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lip, 2013, 18:11:16
wysłana przez admaxo
1 Odpowiedzi
14840 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Cze, 2014, 14:36:03
wysłana przez admaxo
0 Odpowiedzi
8565 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Mar, 2018, 14:16:29
wysłana przez Amal_68