Autor Wątek: VIII warsztaty muzyczne Rockowe Ogródki w Płocku 9-13 lipca 2012  (Przeczytany 7100 razy)

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Zapraszamy na VIII Warsztaty Muzyczne Rockowe Ogródki od 9 do 13 lipca. Gościem specjalnym z USA będzie muzyk i wykładowca DAVE LATCHAW,(www.latchmusic.com) Regulamin i formularz zgłoszeniowy jest do pobrania ze strony Rockowych Ogródków. Na wszelkie pytania czekamy: Facebook lub piszcie: rockoweogrodki2012@gmail.com.

Wykładowcy: Krzysztof Misiak - gitara elektryczna, Roman Puchowski - gitara akustyczna, Filip Sojka - bass, Grzegorz Grzyb - perkusja, gość specjalny z USA, Dave Latchaw - inst. klawiszowe. Warsztat lutniczy - Paweł Kamecki, warsztat peryferiów - David Laboga. Zapisy na www.rockoweogrodki.com.pl Zaprasza Stowarzyszenie Muzyczne Rockowe Ogródki i UM Płock.

Ja osobiście serdecznie zapraszam bo świetna atmosfera :) Może nie metalowo ale wieczorne Jam Session zajebiste! :D
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
I co nie wybiera się nikt? :( Ja będę na pewno. Do jutra trzeba wysłać zgłoszenie lub zarezerwować miejsce. :)
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

bandit112

  • Gość
I co nie wybiera się nikt? :(

Może nie metalowo

:( Na pigmeju poszukaj chętnych może

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Nie metalowo to znaczy że nie grajom dżentów :D  Na pigmeju też wstawiłem. Można nauczyć się dużo o technice, dobieraniu dźwięków, improwizacji, ćwiczeniach różnego rodzaju itd. Bandit dawaj :D
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

bandit112

  • Gość
Dałbym, jakbym miał transport :D

Posty połączone: 30 Cze, 2012, 16:01:31
Że tak powiem...

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
No i po warsztatach...
Wrzucam video z 3 dnia nauki :D
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
Warsztaty typu "jak grać jak Nirvana" :D?

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Za chwile pewnie Musza tu wbije i będzie krzyczał, że zajebistą gitarę rozwalili.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Bo to perkusista i się nie zna na gitarach...
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
No i po warsztatach...
Wrzucam video z 3 dnia nauki :D


 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
18 Odpowiedzi
6241 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lis, 2010, 10:18:57
wysłana przez Rachet
2 Odpowiedzi
6658 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lip, 2013, 18:11:16
wysłana przez admaxo
1 Odpowiedzi
14664 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Cze, 2014, 14:36:03
wysłana przez admaxo
3 Odpowiedzi
9930 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2016, 17:18:22
wysłana przez bandit112
0 Odpowiedzi
8233 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Mar, 2018, 14:16:29
wysłana przez Amal_68