Autor Wątek: Przetwornik - Death/Black Metal  (Przeczytany 11529 razy)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Ostatnio oglądałem ciekawy wywiad z gitarzystą Dillinger Escape Plan, obgadywał swoje graty. Używa w każdej gitarze EMG 81/85 z racji, że obojętne gdzie gra i na czym gra, ma bardzo podobne i jednolite brzmienie.
Grunt, to znaleźć zastosowanie czegoś do swoich potrzeb, żeby te potrzeby w 100% spełniało.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Wzmak to bugera 6262 infinium z paką bugera 412-f bk. Ogólnie rzecz biorąc - w chuj dołu, jednak aktualnie mając corta x-6 który górą też nie szaleję wykręciłem ten piecyk tak, że brzmi bardzo fajnie ;)

@Niedziak - Pasywy, tylko i wyłącznie. co do SH-6 to słyszałem je i powiem Ci, że mi też nie siadają, za "suche" jak dla mnie. O tych drugich nie słyszałem.

Więc tak, po pierwsze zmień pakę, to najgorszy sprzęt jaki wymyślono, i nie odczujesz, na tym tego, jak dobre masz wiosło. Choćby zwykły Harley Benton HB212 V30 będzie brzmieć pierdylion razy lepiej. Co do SH-6 w jakim wiośle je słyszałeś? Wiesz, w pełnym mahoniu raczej sucho być nie powinno.

No i rację ma Lothar, choć jak odpadają EMG (które dość podobnie brzmią w wielu wiosłach), to chyba nie ma o czym gadać.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Szorstki_EVL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
  • Holy Wars
Stivo ja mam Prestige 1527 :D  ale to szczegół :P
Hellfire brzmi dobrze, ale jednak szukam trochę delikatniejszego brzmienia. Dla tego poluje na SD SH-6.

A tobie Avos666 polecam Hellfire, do ciężkich rzeczy pasuje. I jest bardzo uniwersalna.

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Semedi po pierwsze to dajesz w tym momencie chujowy werbel , po drugie niech pyta ale umie z tego wyciągnąć wnioski.

Musiałeś? Ja nie odpowiadałem Stivo (bo to trol jest), tylko koledze Avos666 (a nie wiemy co on ograł).
No to ja mu napiszę: EMG. Generalnie się przyczepiłem bo nijak ma się black metal do death metalu patrząc na specyfikę i brzmienie tychże gatunków. Ale OK. Ty musiałeś się przyjebać! :D
« Ostatnia zmiana: 03 Lip, 2013, 08:19:44 wysłana przez Semedi »
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Avos666

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 9
Stivo - po pierwsze nie zmienię na razie paki z tego względu, że (uwaga) brzmi ona dobrze. Ma porównywalne brzmienie do Randalla na V30 na którym grałem, oczywiście później chciałbym ją zmienić na marshalla 1960, bo akurat tą pakę mam ograną z moim headem i brzmi ten sen wyśmienicie.

SH-6 słyszałem w jakimś ESP z klonem bodajże i był kurde strasznie suchy (jak mój przetwornik w Corcie x6, który też o dziwo brzmi w miarę.)

(Żebyście nie pisali mi, że "brzmi dobrze" mam umyślone bo tak - Gram z Gitarzystą o gratach LTD AX-360, headzie Laboga Mr.Hector i pace - powyższym marshallu.

Aktywów nie wezmę, bo wszystkie mają wyśrodkowaną artykulację, przy czym mają brzmienie "papieru ściernego" a mi się takie wgl nie podoba.

Jeśli o paczkę chodzi to pisząc "dobrze" miałem na myśli to, że da się na niej zagrać próbę i koncert przy w miarę ok brzmieniu.
« Ostatnia zmiana: 03 Lip, 2013, 22:22:23 wysłana przez Avos666 »

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 527
  • Venus as a goodboi
Sh-6 kuhwi w mahą, nie klą

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
10312 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Gru, 2008, 17:35:27
wysłana przez Vin$
0 Odpowiedzi
1691 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2012, 10:42:35
wysłana przez ryu420
45 Odpowiedzi
14443 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Wrz, 2012, 23:06:31
wysłana przez Einherjer
1 Odpowiedzi
2162 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Gru, 2016, 20:48:27
wysłana przez Filu888
1 Odpowiedzi
1827 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Mar, 2017, 21:38:51
wysłana przez Zomballo